takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Ali mi bo uspelo spraviti težo pod 80 kg

da
14
56%
ne
11
44%
#108079
Tule je še tretja, je tko lušna, da jo moram uvrstit na seznam (potem vam pa seznam prepustim za en čas..)


Kdo: MatejP : Aleš

Kaj: Aleševi kilogrami < 80kg

Čas: kadarkoli do dneva halfIrona v Grazu, uradno izmerjeno na Matejevi tehtnici (imam tri poizkuse)

Za-kaj: 1#

Opomba: da ne hodim k šlogarci, a je to sploh mogoče, kar tule takole javno povprašujem..
Nazadnje spremenil ales, dne 31 Okt 2007, 12:16, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 lojzeP
#108080
Končno ! :D
Pohvala izzvanemu, da je nahecal admina, in je besedna zasnova dobila konkratno obliko. Se je pa že čisto preveč pisalo po dlančnikih, da raznih wc papirčkov niti ne omenjam.
Trdno verjamem, da bo področje smiselno zaživelo, upam pa tudi, da razumemo besedo čast in nam bodo materialne dobrine v drugem planu ( gorenjska PRESS ) :roll:

p.s. itak, pod 80 - no way :nono:
Uporabniški avatar
 ales
#108136
vencelj napisal/-a: :arrow: naslov teme brez letnice :?: :!: (200?)


Hec ja, kako sem se dobr zmotil..

Ne, ne do Fotrovega teka bom pa spet "lahko" pridobil kako kilo nazaj, sploh bom pa ja menda potem toooolk hitrejši..
Uporabniški avatar
 ales
#110883
So me oni dan v Palmanovi eni hecal kako mi kaj tule kaže..torej,v nedeljo zjutraj sem jih imel 89.6, zdajle po teku pa "le" še 86.6

Resda mi to pri teku čisto nič ne pomaga, a v Palmi prav veliko devetdesetkilskih nisem vidu v cilju s časom pod 1.30. Se pa da..

Vmesna postaja: pri Predragu < 83
Uporabniški avatar
 Matevz
#110899
Dodaj v anketo še možnost: hahahahahahahahahahaha :D :D :D :D
Uporabniški avatar
 ales
#127933
Matej v eni drugi temi napisal/-a:Te pozorno spremljam, Aleško.


Uf, zdaj gre pa že zlo na tesno.. Me je prav zmrazilo, ko sem se spomnil, da se nevarno približuje odločilni datum. No, pa poizkusimo. V ponedeljek sem imel še 85, danes že dve manj, čez deset dni pa računam, da bi moralo iti tudi pod 80. Če ne drugače pa z rezervnim planom: se dogovoriva za tehtanje pri tebi, doma skočim v superge in pritečem k tebi..

K sreči zdaj nimam v načrtu nobenih tekem, tko da lahko tečem vsak dan uro in pol zelooo počasi. Edino ene službene obveznosti me čist prevečkrat okoli hladilnika usmerijo, una mala slikca iz duatlona sploh ne prime več.

Je prav že čas, da spet eno stavo dobim. Kje je un Matevž, k je rekel, da mi ne bo uspelo..
Uporabniški avatar
 klatez
#127937
Čuj Aleš, kaj je bilo z ono Nizozemsko?

Sem pogledal rezultate, pa te ni...
Uporabniški avatar
 tae
#127941
ales, jaz verjamem, da ti bo uspelo, čeprav menda v zadnjem času stave niso tvoja najsvetlejša točka v življenju. :D Ko to stavo dobiš in prilezeš na zeleno vejo, bo moja 10ka že mimo, tako da me daš v neki prihodnosti lahko na seznam.
Uporabniški avatar
 Matej
#127945
Dej Aleš, ne me zdej jahat s takimi: Včeraj imel 85, danes že 81. :lol:

Kile niso kot zračni pritisk, ki se z vremenom spreminja.

Priznaj poraz in plačaj že tisti pir.

Sej jaz tudi verjamem vate (še bolj pa v tvoj apetit press)
Uporabniški avatar
 ales
#127947
klatez napisal/-a:Čuj Aleš, kaj je bilo z ono Nizozemsko?

Sem pogledal rezultate, pa te ni...


Je bila tekaško polomija, drugače pa fuuuul lušn izlet. Sva se nakolesarila, nagledala mlinov in tulipanov, nadihala trave v coffyšopih..

Organizatorji so mi dal številko, ki ni imela enakega čipa, tko da sem v rezultatih (in na filmčku) pod številko 169, po svoje še bolje, saj je bil rezultat le minuto boljši od predlanskoletne Podgorice. A moj je imel vsaj 3 spredaj..

Poročilo napišem, ko bo moje ime na rezultatski listi, da ne bo zgledal, da sem šel po tinijevih stopinjah.

.ps zdajle vidim, da so rezultate že popravili, zdaj zgleda, k da je en Aleš pritekel v cilj, en pa ne.. (saj bilo je res skor tko: mal sem tekel, mal pa hodil)
Nazadnje spremenil ales, dne 09 Maj 2008, 11:51, skupaj popravljeno 1 krat.
Uporabniški avatar
 ales
#127948
Matej napisal/-a:Dej Aleš, ne me zdej jahat s takimi: Včeraj imel 85, danes že 81. :lol:

Kile niso kot zračni pritisk, ki se z vremenom spreminja.

Priznaj poraz in plačaj že tisti pir.

Sej jaz tudi verjamem vate (še bolj pa v tvoj apetit press)


Ma ti si zgleda manjkal, ko so v šoli jemali odštevanje, joj, k bi jih imel danes 81, bi pa jutri po trojkah že lahko šel v 10v1/2 z mojimi ljubčki..

Pivo seveda bo, ampak ker ga ne bom mogel s seboj nosit, ko bom pritekel k tebi, ga boš moral ti zrihtat..
Uporabniški avatar
 oranzni_slon
#128007
Pozdrav!
ales napisal/-a:-----snip, snip------
Pivo seveda bo, ampak ker ga ne bom mogel s seboj nosit, ko bom pritekel k tebi, ga boš moral ti zrihtat..

:) Aleš, le glej, da ne boš ti tovoril pira v svrho povečanja učinka teka. :D :twisted: Lahko pa preizkusiš tudi pozitvine učinke toplega donata. :) (mnogoserešslone PRESS) :D :)
Srečno!

lp, oranzni slon
Uporabniški avatar
 ales
#128913
Zaključek stave in javno preverjanje stanja bo v torek, 20.5.2008 (na Matejevo željo prestavljeno za en dan), v gostilni Dežman na Kokrici malo po šesti uri. Prej se dobimo ob 17.00 pri spomeniku na enem zmernem krogu okoli Brda.

Trenutno stanje: 80.5, tko da sem že mislil Mateja vprašat, če imam kaj bonusa za <79 ...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA