takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo dobil stavo?

tini
29
55%
lojzeP
24
45%
Uporabniški avatar
 mazi
#109191
Tini bom držial pesti zate, čeprav kar težko verjamem da ti bo uspelo (razen, če ne boš kakšen hud doping uporabil... :lol: )
Uporabniški avatar
 dannae
#109218
mazi napisal/-a: hud doping uporabil... :lol: )

tini, samo teksala rajši ne uporabljat :rol:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#109219
mazi napisal/-a:Tini bom držial pesti zate, čeprav kar težko verjamem da ti bo uspelo (razen, če ne boš kakšen hud doping uporabil... :lol: )


hvala Mazi - itaq še nismo dorekli vseh "malenkosti" - bruto/neto, doping, zajčki, ... :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 Vlajko
#109221
dannae napisal/-a:.. samo teksala rajši ne ...

A kara lahko? :?: :) :wink:
Uporabniški avatar
 dannae
#109223
Vlajko napisal/-a: kara

:?: :oops:
Uporabniški avatar
 lojzeP
#139131
Lisjakova dobrota je našla primerno mesto v naši kleti, pa tudi degustacija je bila že opravljena :D tini vsa čast 8)
Uporabniški avatar
 lojzeP
#155617
ker je leto naokoli, bi se skoraj spodobilo, da spet rečemo kako v tejle smeri. na včerajšni analizi je aleš razkril skoraj vse tajne svojega uspeha :D ( nova stava se kaže na 3:10 :roll: ), zato bi bilo smiselno, da tudi s tinijem obriševa prah na stavnih lističih. sej bomo odprli novo temo, ke ne de :idea:
Uporabniški avatar
 raf
#155651
zanimiva tema!
Tudi jaz sem ponudl eno stavo kolegici, ki teče polmaratore v času 2 uri. Skrata zadeva gre takole, da sem jaz trdil, da ona premaga za 200 m na en km čisto navadnega smrtnika, ki ni še nikoli tekel dalše razadalje, kot do wc.
Skratka zanima me ali je to realna stava ali so moja predvidevanaj malo preoptimistična.
Teklo se bi na tartanu , ki je dolg 200 m.
Uporabniški avatar
 Bor
#155743
raf napisal/-a:zanimiva tema!
Tudi jaz sem ponudl eno stavo kolegici, ki teče polmaratore v času 2 uri. Skrata zadeva gre takole, da sem jaz trdil, da ona premaga za 200 m na en km čisto navadnega smrtnika, ki ni še nikoli tekel dalše razadalje, kot do wc.
Skratka zanima me ali je to realna stava ali so moja predvidevanaj malo preoptimistična.
Teklo se bi na tartanu , ki je dolg 200 m.

seveda...razlika bo še večja....sigurno
Uporabniški avatar
 mare
#156290
raf napisal/-a:zanimiva tema!
Tudi jaz sem ponudl eno stavo kolegici, ki teče polmaratore v času 2 uri. Skrata zadeva gre takole, da sem jaz trdil, da ona premaga za 200 m na en km čisto navadnega smrtnika, ki ni še nikoli tekel dalše razadalje, kot do wc.
Skratka zanima me ali je to realna stava ali so moja predvidevanaj malo preoptimistična.
Teklo se bi na tartanu , ki je dolg 200 m.
Jaz pa pravim, da ni šans, razdalja 1 km je čisto prekratka razdalja, da bi tekačica uspela, če le tekač ni na pol invalid. 2 uri za mali maraton ni poseben dosežek, mislim, da bo tekačica tekla 1 km dobre 4 minute, toliko časa pa lahko teče tudi tip brez kondicije in v tem času brez težav preteče 800 m s kilometrskim časom 5 min./km. Če bo tip, ki ni nikoli tekel samo malo potreniral (sploh če je mlad), pa tekačica sploh nima šans. Po dobrem mesecu treninga jo bo celo prehitel na malem maratonu.
Uporabniški avatar
 Loni
#156292
mare napisal/-a: 2 uri za mali maraton ni poseben dosežek, mislim, da bo tekačica tekla 1 km dobre 4 minute, toliko časa pa lahko teče tudi tip brez kondicije in v tem času brez težav preteče 800 m s kilometrskim časom 5 min./km. Če bo tip, ki ni nikoli tekel samo malo potreniral (sploh če je mlad), pa tekačica sploh nima šans. Po dobrem mesecu treninga jo bo celo prehitel na malem maratonu.


zame je preteči polmaraton v dveh urah čisto super dosežek. Torej...
Uporabniški avatar
 5rca
#156295
Loni napisal/-a:
mare napisal/-a: 2 uri za mali maraton ni poseben dosežek, mislim, da bo tekačica tekla 1 km dobre 4 minute, toliko časa pa lahko teče tudi tip brez kondicije in v tem času brez težav preteče 800 m s kilometrskim časom 5 min./km. Če bo tip, ki ni nikoli tekel samo malo potreniral (sploh če je mlad), pa tekačica sploh nima šans. Po dobrem mesecu treninga jo bo celo prehitel na malem maratonu.


zame je preteči polmaraton v dveh urah čisto super dosežek. Torej...


zame so to skoraj neuresničljive sanje :wink:
Uporabniški avatar
 mare
#156299
5rca napisal/-a:
Loni napisal/-a:
mare napisal/-a: 2 uri za mali maraton ni poseben dosežek, mislim, da bo tekačica tekla 1 km dobre 4 minute, toliko časa pa lahko teče tudi tip brez kondicije in v tem času brez težav preteče 800 m s kilometrskim časom 5 min./km. Če bo tip, ki ni nikoli tekel samo malo potreniral (sploh če je mlad), pa tekačica sploh nima šans. Po dobrem mesecu treninga jo bo celo prehitel na malem maratonu.


zame je preteči polmaraton v dveh urah čisto super dosežek. Torej...


zame so to skoraj neuresničljive sanje :wink:

Sploh nimam namena dajati v nič dveurnega dosežka (tudi sam trenutno nisem kaj dosti hitrejši), ampak za normalnega zdravega mladega moškega pa 2 uri res ni noben poseben dosežek, na stavi pa ima še 20 (25)% rezerve, pa še pomerita se na kratki progi.
Uporabniški avatar
 raf
#156317
He, he......
Sem poživil debato. :wink:
To sem napisal zato, ker ta model, ki se bo spopadel z svojo nasprotnico sploh ne ve kaj je tek in obenem veselo pametuje, kako je 20 km pretečti čist lahko.
Uporabniški avatar
 tae
#156338
Naslov te teme = Stava - tini:lojzeP, 2.11.2007

Ker je ta zadeva že zaključena, je za nadaljne poste potrebno odpreti novo temo. Saj po novem imamo na forumu tudi rubriko stavnica, ki že nekaj časa samuje.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA