takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo dobil stavo:

Aleš (čas < 3h)
11
79%
NežaM (čas > 3h)
3
21%
#109823
Kdo: Aleš : NežaM

Kaj: moj čas maratona v Barceloni, 2.3.2008

Čas: 2:59:59 ali manj

Za-kaj: karton Lisjaka

Kdaj: 2.11.2007

Ja tudi tole stavo smo sprejeli v Gostilni na sedlu. Neža je z enim takim čudnim medklicem komentirala mojo namero po teku maratona pod tremi urami v Barceloni, da je potem kr sama predlagala karton Lisjakovega vina za zmagovalca. Seveda sem sprejel. In zdaj se že pripravljam. Najprej kile dol, potem zimska kilometraža, v novem letu pa piljenje forme. Računam tudi na podporo zajcev..
Uporabniški avatar
 Damijan
#109834
Ufff... Nisi izbral najlažjega.

Tole sem že nekje drugje obesil:
Faktoteka iz interneta - rdeče so negativne stvari..

- this is a flat, fast course ... toda drugi pravi
- not flat; a bit lumpy, specially the last 4KM -> So don't plan for a PR
- The course profile on the website was accurate
- some roads shared with cars
- The water/refreshment stops had plenty of small bottles of waters that were ideal for running,
- the course is scenic -> Fantastic ->
- The start not very exciting; no music, no speech, no anthem... quiet and anonymous.
- No food at the arrival - only (partially pre-cut) fruit that was inedible because of the oxidation.
- The middle part of the course was awful - 10 kilometres of almost completely supporter-free loops along featureless dual-carriageways, with no shade from temperatures of 21/22 degrees.

- The expo not good. The day before the race I stood in a queue for 2 hours to collect my bib, and a further 30 minutes for the pasta party
- Easy course for supporters to follow you.
- the course was quite perfect, 80% in the city center and 20% in urban beaches area.


Vsekakor pa - držimo pesti, pa da ne zboliš, pa dobr trening...

PS: tudi jaz ciljam na <3:00, a nočem preveč na glas o tem...
Uporabniški avatar
 Bor
#109837
ne dvomim v aleša !!! :roll:
Uporabniški avatar
 ales
#120799
Žal mi ni uspelo.

Pravzaprav sem bil miles away od načrtovanega rezultata. Nekaj je bilo objektivnih okoliščin, za večino pa sem si kriv kar sam.

A kot je rekla Neža, razlika je samo kdo bo plačal karton Lisjaka (spili ga bomo tko skupaj).

Delovni plan je sedaj doseči načrtovani rezultat med prvomajskimi prazniki. Do takrat pa Sežana, Čazma, hitra petka s taetom..
Uporabniški avatar
 tae
#120801
Vidim, da sem na zadnjem mestu tvojega seznama. Še dobro, naj čas dela zame. :D
Uporabniški avatar
 ales
#120807
tae napisal/-a:Vidim, da sem na zadnjem mestu tvojega seznama. Še dobro, naj čas dela zame. :D


Ja ti si samo kronološko na zadnjem mestu..saj veš, Sežana je čez 14 dni, Čazma čez tri tedne, aprila se bova pa midva pognala po ravnicah Sorškega polja..
Uporabniški avatar
 MatjazV
#120808
ales napisal/-a:Žal mi ni uspelo.

Pravzaprav sem bil miles away od načrtovanega rezultata. Nekaj je bilo objektivnih okoliščin, za večino pa sem si kriv kar sam.

A kot je rekla Neža, razlika je samo kdo bo plačal karton Lisjaka (spili ga bomo tko skupaj).

Delovni plan je sedaj doseči načrtovani rezultat med prvomajskimi prazniki. Do takrat pa Sežana, Čazma, hitra petka s taetom..


Aleš,

lahko ti pomagam pri tem planu. Ena od variant je, da se kdaj pa kdaj, tako kot v pionirskih oz. mladinskih časih, skupaj zapodiva na intervalnih treningih na štadionu, al pa intervali v klance. Muka od treninga, uspeh pa zagarantiran.

LP

MatjazV
Uporabniški avatar
 tae
#120811
ales napisal/-a:Ja ti si samo kronološko na zadnjem mestu..saj veš, Sežana je čez 14 dni, Čazma čez tri tedne, aprila se bova pa midva pognala po ravnicah Sorškega polja..


Zadeva spada v drugo temo, morda celo novo, ki še ni odprta. Ne vem, če bom takrat že pripravljen, da se udarim s tabo, ker imam šele aprila plan, da se začnem pripravljati na tole petko. Dirkala bova vsekakor, ko bom začutil, da sem dovolj pripravljen. Ne bom se spopadel s tabo, če bom že v naprej vedel, da bom zgubil. Druga pesem pa bo, če fiksno določiva datum do kdaj morava zadevo speljati. Najbolje, da odpreš novo temo, ker so stavnice tvoja rubrika, ali pa se dokončno dogovoriva preko zs.

Se vidimo v Sežani.
Uporabniški avatar
 ales
#120816
Tae, o datumu dvoboja se dogovoriva v Sežani, potem pa tudi objaviva. Petka tudi mene privlači, morda se vseeno spravim k sebi in se pripravim za kakšno krajšo razdaljo do veteranskega.

Matjaž hvala za povabilo. Zdaj delam na eni drugi stavi.. Si me pa spomnil, klance sem pa res čisto opustil. Začnem ta teden.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA