takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo zmagal v teku na 10km ?

Inot
49
49%
Tae
50
51%
Uporabniški avatar
 dannae
#129897
kovit napisal/-a:No če se ti glih tekmuje....ajd greva midva, da ne bom samo proti uri laufu....sem se glih prjavu :)

cool, najboljš, da kar novo temo odpreta. pa anketo zastavita.

ne pozabita: podočje: stave TF :rol:

juhu, juhu... spet bo žur....
Uporabniški avatar
 tae
#129899
Sam bosta mogla kar hitro zastavt, glede na to, da je to čez tri dni, če se ne motim.
 kovit
#129907
Ja....zarad mene... (pa da vidm kam kotiram na stavnicah) :) lahko odprem novo temo in se še mal pozabavamo, sam morm Inota počakat. Inot?
 ŽULJ
#129909
Da bo tema živela naprej (in da bo glasovanje še naprej imelo smisel) se mora čimprej določiti tekma REVANŠ.
:)
Uporabniški avatar
 INOT
#129931
AA zaenkrat nič več stav. Sploh pa Kovita ne poznam kako hitro teče.
V petek pridem tja, če me bodo vzeli zraven. Definitivno pa ne bom spočit.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#129932
INOT napisal/-a:AA zaenkrat nič več stav

Pravilno!
Najprej boš par dni pekel čarlapinke :D
Uporabniški avatar
 tae
#129933
Inot, kovit je hitrejši od mene, pa še zdaj se bolj približuje tvojim vodam (za sabo ima letos 1. maraton).
Uporabniški avatar
 tae
#129934
ŽULJ napisal/-a:Da bo tema živela naprej (in da bo glasovanje še naprej imelo smisel) se mora čimprej določiti tekma REVANŠ.
:)


ŽULJ, zaenkrat se bova z Inotom držala vsak svojih planov, revanš tekma sigurno kdaj bo, ne veva pa še kdaj, kje in na kakšni razdalji, morda bo letos, morda šele drugo leto. Sicer ima pa še kar nekaj forumovcev neke stave v planu. Tako, da je to tudi prilika, da se drugi malo izpostavijo javnosti, naju ste zaenkrat že dovolj spoznali. Pa tudi, če se neka tema vleče predolgo, ni več tako zanimivo.
 kovit
#129937
INOT napisal/-a:AA zaenkrat nič več stav. Sploh pa Kovita ne poznam kako hitro teče.
V petek pridem tja, če me bodo vzeli zraven. Definitivno pa ne bom spočit.

:--(
Veš da te bojo vzel zraven. Teče se 6 krogov, baje kar dost ravna trasa za gorenske razmere.
Uporabniški avatar
 INOT
#129958
kovit napisal/-a:
INOT napisal/-a:AA zaenkrat nič več stav. Sploh pa Kovita ne poznam kako hitro teče.
V petek pridem tja, če me bodo vzeli zraven. Definitivno pa ne bom spočit.

:--(
Veš da te bojo vzel zraven. Teče se 6 krogov, baje kar dost ravna trasa za gorenske razmere.

Grdo. Na teh tekih v krogih se marsikaj dogaja. Od tega, da tečeš kakšen krog manj do...
Če pridem se udariva. Mislim ,da boš manj kot minuto pred menoj.
Ampak ne stavim. Zaenkrat. :lol:
Uporabniški avatar
 jesenko
#129977
:D :D :D jaz bom navijal pa kdo zmaga naj zmaga :D :D :D
 kovit
#130062
INOT napisal/-a:
kovit napisal/-a:
INOT napisal/-a:AA zaenkrat nič več stav. Sploh pa Kovita ne poznam kako hitro teče.
V petek pridem tja, če me bodo vzeli zraven. Definitivno pa ne bom spočit.

:--(
Veš da te bojo vzel zraven. Teče se 6 krogov, baje kar dost ravna trasa za gorenske razmere.

Grdo. Na teh tekih v krogih se marsikaj dogaja. Od tega, da tečeš kakšen krog manj do...
Če pridem se udariva. Mislim ,da boš manj kot minuto pred menoj.
Ampak ne stavim. Zaenkrat. :lol:

Bolš bo, da tistega, ki bo počival za kakšnim viogalom ne vidim :twisted: :twisted: :twisted:
ok se udarva...to mam rad.
ena minuta? a sam :shock:
  • 1
  • 17
  • 18
  • 19
  • 20
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA