takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Kdo bo zmagal v teku na 10km ?

Inot
49
49%
Tae
50
51%
 Liquid
#128994
Bravo obema. Miha vidiš sem prav stavil, tvoje vragolije v mladosti in nezdrav način življenja ti niso v korist. :wink:
 maraton 100
#129002
Pia živijo!
Ker me že hvališ tu na TF, bom dodal nekaj besed k taktični zamagi na teku trojk 12km. Ponudila se je priložnost in so jo stari Mačaki izkoristili . Ostali dve ekipi s katerimi smo skupaj tekli po Golovcu so držali mene kot najšipkejši člen ekipe v dobri veri, da morajo samo mene premagati. Moja dva sotekača sta bila dosti boljša v vzponu zato sta bila za cca 50m pred menoj. To je bil taktični dogovor, ker sem jaz razliko nadoknadil v spustu in tako si je ekipa nabrala cca 10 sek naskoka pred mladino ,kar smo znali obraniti do cilja.
Čestitke tudi vsem udeležencem teka v Radencih!
Lp Stanr
Uporabniški avatar
 klatez
#129004
Epski dvoboj v fotkah:

Slika

Slika

Več po oglasih...
Uporabniški avatar
 INOT
#129006
Najprej moram čestitati Taetu za res odličen in napet dvoboj. Kot sem že rekel ni pomemben zmagovalec, važen je bil samo dvoboj. Od starta naprej sva tekla praktično prsa ob prsa, edino, ko smo se obrnili proti vetru se je Tae pametno spravil v moje zaveterje. (uči se še bo nekaj iz njega :D )
Do zadnjih 400 m sva tekla skupaj pol sem pa izklopil Mp 3 player, za trenutek prisluhnil Taetovem dihanju (ugotovil, da je v zgornjih obratih blizu rdečega) in v zaključku dobil dvoboj.
Prvič sem tekel na tej progi in moram priznat, da je težka z precej višinci in verjetno malo daljša kot 10 km. Vse ostalo sta dodala še vročina in veter, ki je večino časa pihal od strani ali v prsi. Zato so tudi rezultati nekoliko slabši od pričakovanih.
Upam,da Tae ni razočaran ker bi lahko bilo tudi obratno. Šlo je pač za nianse.
Se pa s tem dneh neham družiti s Taetom, ker sem v tednu dni pokasiral dve četrti mesti (eno v Umagu in danes v kategoriji). Še ena takšna pa se lahko nalezem hude bolezni imenovane Taetov sindrom. Pol bi se moral včlanit v njegov klub in bit verjetno deležen vzgojnih metov, udarcev in prijemov... :lol:
Tako da-gremo mi raje nazaj na daljše razdalje :D

Hvala vsem za vzpodbudo in čestitke, palačinke pa seveda še sledijo!

Za konec pa še pohvala vsem, ki ste danes tekli v teh zahtevnih razmerah v Radencih!
 jurka_79
#129007
Bravo obema, super sta bila!

Tudi medve s kolegico Mojco99 (ki sem jo slučajno našla kar tu na forumu in se nama je s Klopotcem prdružila na trojkah, ki smo jih mimogrede izvrstno izpeljali, saj smo si bili neverjetno pisani na kožo..) sva zadovoljni, ker sva si celo pot dajali dober tempo in tako kljub vetru in soncu dosegli super rezultat!
:wink:

Klatež, ti pa še kako sliko gor vrži, ker Trio Zupanič ni zastonj poziral :P
Uporabniški avatar
 klatez
#129013
Kdo je Trio Zupančič? :roll:

Ajd, dobite svojo temo...
Uporabniški avatar
 cvalenti
#129015
Inot in tae,vse čestitke obema,še posebej inotu za zmago,ampak zakaj obema.Iz te stave sta naredila tak pomp,da je pomoje kompletni tekaški forum čakal na to novico,smo čakali za compom,kot bi kaj zastonj talali. :lol:
Tae,midva se pa morava dobiti,da se zmeniva kako in kaj za piknik.
Uporabniški avatar
 Vreme
#129029
Res je čestitke obema za enkratni dvoboj. Tudi ob mojem prihodu v cilj je bilo prvo vprašanje kdo je zmagal???. Kot izgleda so bile v igri nianse, a očitno je burek pomagal Inotu do zmage :wink:


Palačinke pa naj bodo kar mešene, jaz bi poskusil kakšne takšne kot jih še nisem!!! :lol:
Uporabniški avatar
 mirko1
#129052
PrispevekObjavljeno: 20. 5. 2006, 20:42 Naslov sporočila: Re: 2.majski vzpon v Ozeljanu Odgovori s citatom
mirko1 je napisal/a:

malo se mi zdi sumljiv edino inot, ki pravi, da ne bo več tekal, le še kolesaril.
lp,mirko


inot:
Še kako bi jaz rad tekel pa ne gre več.Bolečine so še stalno prisotne.Pol pač vrtim pedala Very Happy


danes:
se mi dopade, da si spet aktiven med tekači, ter da je poškodba sanirana. no saj je od takrat minilo dve leti.
čestitke obema za super tek , torej kdaj se bodo delile nagrade tistim, ki smo pravilno stavili? 8)
lp, mirko
Uporabniški avatar
 INOT
#129054
mirko1 napisal/-a:


čestitke obema za super tek , torej kdaj se bodo delile nagrade tistim, ki smo pravilno stavili? 8)
lp, mirko


:D ni obstajala pravilna ali nepravilna stava. Palačinke in metanje lastnih navijačev( ekipa Tae :twisted: ) sta bila obljubljena v vsakem primeru. Za obe strani.
Kot je že Tae napisal bi bil datum 14.06.2008 v Kamniku
Uporabniški avatar
 klatez
#129056
Tae pred "tekmo"

Slika

Inot po "tekmi"

Slika
 klopotec
#129060
Ah tile s plavimi štartnimi številkami. Saj je, no, ampak prave stvari se začnejo pri 21k, hi. hi.
 klopotec
#129062
klatez napisal/-a:Tae pred "tekmo"

Slika

Inot po "tekmi"

Slika


Klatež, če je tisti za Inotom na spodnji sliki Tae, potem ti plačam kišto pivo, ko se prvič srečava.

Uf, sem malo bolj pogledal. Ni Tae, kišta piva je rešena. Pivce pa dobiš v vsakem primeru. Pismo, kaj če se je Tae po tekmi preoblekel??
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#129063
Bravo obema, za dobro zgodbo, s srečnim koncem. Sladke palačinke so zmagale pred uličnim nasiljem. Mislim, da bi lahko dal ERO to zgodbo vezat v usnje :wink:
Me zanima, če bo Damijan našel kakšnega smeška pri samobrambi :bum:

Današnji dan v Radencih je bil res nekaj posebnega. Tik pred obratom na 21 km zagledam ob trasi Taeta in Inota, ki skupaj veselo navijata in vzpodbujata tekače. Ko sem bil že za kak meter naprej, se obrnem in zavpijem: "Kdo je zmagal". Tae zavpije za menoj: "Inot".

Pa še ta je dobra. Pred tekom vprašam Sebi, kako je kaj Inot naspidiran in ali je kaj napet. Pa pravi punca, da je še veliko hujše, kot zgleda in dodaja: "Vidiš, da so se mu še mozolji spustili"
Torej to le ni bil tak mačji kašelj :wink:

Čestitke obema, zgodba pa očitno še ni zaključena.
Uporabniški avatar
 ero
#129078
Inot, bravo :!: moj glas je bil uslišan :D

Tae, tudi bravo. spoštujem tvojo voljo in trud :!:

pia napisal/-a:Jupi, palačinke bodo! Pridemo in pripeljemo tudi požrešni del družine... :lol:

kdo je že to? 8)

@ZdravC - knjiga v usnju? hm, raje bi pustil živali pri miru. itak je ta zgodba zrela za ustno izročilo ob tabornem ognju :)

ko bo (enkrat) TF knjiga, pa bo seveda 'basen' o radenski 10ki imela v njej častno mesto!
  • 1
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19
  • 21

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA