takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 tae
#138066
luzr napisal/-a:Spela* je predlagala, če bi Tae poveril komu razpečevanje te zajetne kolekcije video gradiva. :?:


Ni problema, samo povejte kdo že ima omenjeno gradivo, bom imel jaz manj dela :D Nekateri ste že prejeli po pošti, ostali še boste. Tisti, ki mislite, da ne vem kje stanujete mi to posredujte na zs, drugače vas bom pa sam skušal najti. Slovenija je itak majhna :D .
Uporabniški avatar
 Vlajko
#138085
ero napisal/-a:... res si super dečko z veliko različnimi znanji in sposobnostmi :D

Upam, da Pegaz ( pardon: Hieraldična komisija) to bere ter že izbira kakšno japonsko plemiško titulo. :idea: :wink:
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#138103
Ja, jaz sem tudi dobil DVD-ja, tako, da Tae, še enkrat hvala :cast: :clap: :cast1:, za vse zadeve, res si super vse organiziral ter se potrudil, da bomo vsi sodelujoči imeli lep spomin na ta dogodek... :TF) :laola, jaz sem tudi zato, da ti heraldična komisija TF da kakšen naziv... :lol:


Lp! :wink:
 spela*
#138487
Tudi jaz sem danes dobila pošiljko - hvala, Tae! :cast: (mi je sicer kar grozno gledati samo sebe - takrat se mi je zdelo, da so moji gibi vsaj približno podobni Taevim, pa seveda niso :oops: ).
Hvala še enkrat tudi za prijetno popoldne!
Uporabniški avatar
 miro
#139192
Tudi jaz izkoristil svojo stavo - stavil sem na palačinke in danes pojedel dve odlični po maratonu,več jih nisem mogel, ker me je maraton kar zdelal.
Oba" tekmovalca",sta seveda super dečka!!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 dannae
#139200
tud meni so se palačinke po kolesarjenju na maratonu prilegle... hvala... bile so odlične. njami...
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA