takšne in drugačne (predvsem) tekaške stave med člani-cami Tekaškega foruma

Moderator: ales

Uporabniški avatar
 ales
#164368
@Tae: nisi prebral pozorno tistega posta..je pisalo velja ali;čeprav nisem pokopal upov, da (ne mogoče v istem letu) se tem ciljem res posvetim.

@nana: za polovičko še vedno upam, da bo dovolj Dubai, a Novi Sad ostaja zlo vabljiva destinacija.

@Staša: en od sklepov-naslednjič ko bomo šli tkole ven, bom nekje na sigurnem deponiral mobi. Nič kaj prijeten ni bil naslednji dan, ja!
 nana
#164371
Ah, sem pozabila na Dubai :wink:
Jaz grem pa v Novi Sad, pa delam malo reklame :D Mi je lani Kosovo preprečilo ta 1/2 maraton :roll:
Uporabniški avatar
 ales
#168468
Da ne bomo čist teme Treningi v Kranju popacali..

Vam izdam, da sem dobil enega zelo hitrega (mogoče clo prehitrega) zajčka za v Ras Al Khaimah. MarkoSK se je dal prepričat in gresta z ženo tudi za en teden v Emirate. Ves čas mi sicer pravi, da ni pripravljen, tko da računam, da ga bom vsaj do polovice lahko sledil.

So pa na polovički kr bajne nagrade. Nagradni sklad je skupaj 450.000$ in (meni presenetljivo za muslimanski svet) so prav vse nagrade enake za moške in ženske kategorije. Prav vse, do desetega mesta..

No in v kategoriji veteranov (tam je to šele po 45.letu) je nagrada za prvo mesto 1000$, drugo 750 in tretje 500 ter še bonus 500$ za rekord proge za veterane. Tko da vas fantje naj nikar preveč ne skrbi, da bi midva z Markotom kaj okoli štartnih številk handlala. Sem že slišal za ena taka natolcevanja..

Se pa zna zgodit, da bom (če mi ne uspe v Emiratih) na Cipru tudi tekel le polovičko.

Saj res, a bi šel še kdo na Ciper 15. marca?!
Uporabniški avatar
 MihaPR
#168469
Huhu, lepo, samo, glede na situacijo, še sprejemaš stave :)
Uporabniški avatar
 ales
#168475
MihaPR napisal/-a:Huhu, lepo, samo, glede na situacijo, še sprejemaš stave :)


Stave za polovičko sprejemam še do predzadnje tekme, se pravi do 14.3.09, za celega pa tam nekje do sredine aprila..
Uporabniški avatar
 Matevz
#168730
Edino glede na razmere bi lahko počasi proti koncu obdobja razmerje stave že na 1:10 prišlo :D

Sicer pa tudi če bi bilo 1:100 je to "safe bet"
Uporabniški avatar
 ales
#168806
Danes sem po tednu pavze spet tekel..Pokostnica ne boli več, izguba hitrosti pa je kar precejšnja. Mogoče bo pa po nezasneženih pločnikih v prihodnjih dneh bolje.
 nana
#168812
ales napisal/-a:[Stave za polovičko sprejemam še do predzadnje tekme, se pravi do 14.3.09 ...

Katera bi bila potem zadnja? :)
Uporabniški avatar
 Matej
#168842
ales napisal/-a:Mogoče bo pa po nezasneženih pločnikih v prihodnjih dneh bolje.


Mogoče je pa prav v snegu tvoja šansa. Natakneš gor smučke in ni hudič, da maratona ne spustiš pod tri ure. Sam bo pol zasedala komisija za strokovno-etična vprašanja, odgovor ti je pa že vnaprej znan. :lol:
Uporabniški avatar
 ales
#168845
Matej napisal/-a:Mogoče je pa prav v snegu tvoja šansa. Natakneš gor smučke in ni hudič, da maratona ne spustiš pod tri ure. Sam bo pol zasedala komisija za strokovno-etična vprašanja, odgovor ti je pa že vnaprej znan. :lol:


Joj, saj res.. Letos bo zagotovo Trnovski?! Je bil včasih, če se prav spomnim ravno dvainštirideset. Pa skoraj zagotovo sem ga imel pod tremi urami, torej bi moralo iti tudi zdaj (če je Lojzetu uspelo, bo pa tudi meni press).

@ nana: Zadnja polovička (če bo potrebna..) bo seveda Novi Sad.
 nana
#168868
V vsakem slučaju držim pesti, da bi ti uspelo :D
Uporabniški avatar
 Matej
#168876
ales napisal/-a:Če je Lojzetu uspelo, bo pa tudi meni press


Mislm, kakšna primerjava. Lojzeta in maraton skupej tlačit. Člouk, pa on je ŠPRINTER. 8)
Uporabniški avatar
 MihaPR
#168879
A, tukajle je ta tema. Se odločam za stavo. Kakšno je trenutno razmerje?
Uporabniški avatar
 tini
#168968
MihaPR napisal/-a:A, tukajle je ta tema. Se odločam za stavo. Kakšno je trenutno razmerje?


Za polovicko nam je nazadnje ponujal izjemno ugodna razmerja.. :)
Ce tud tebe dajejo zaloge, sploh ni kaj za razmisljat :)
Uporabniški avatar
 ales
#168985
MihaPR napisal/-a:A, tukajle je ta tema. Se odločam za stavo. Kakšno je trenutno razmerje?


OK, če mi ne rata stava, še vedno po tihem računam na prve tri v kategoriji v Emiratih, torej lahko trenutno staviva 2:1 (ti meni dve, če mi uspe oz.jaz tebi eno če mi ne..). Golenica me sicer ne boli več, a trenutno mi je spet nepredstavljivo tečt polovičko s pod 4/km.

@Matej: primerjava z Lojzetom je bila pa samo v tem, da on SEDAJ hitreje teče kot v srednji šoli..če to slučajno meni uspe..
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 9

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA