Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 janezu
#242181
tri možnosti - nazaj spat,kidat (30 cm,pa še pada )al v tacen.res je snega za ribiške škornje,bo pa tko,kot je blo lani v avstriji :D mau me skrbi za jelene tm u polhograjcih,ampak,sej so navajen usega lepga.upam,da je žine dost visok obesu KT-je,da neb še lopat z seboj nosil. se vidmo pred policijo u tacnu lp ju
Uporabniški avatar
 žine
#242182
Kakšna lopata ne bo odveč, ker nisem prepričan da bo ob tem cajtu parkirišče že popluženo. Čajček za dobro jutro se že kuha, kontrole so postavljene, tko da gremo v akcijo. Traso bomo očitno malo skrajšali. Se vidmo, lpŽ
 AinE
#242301
Zaradi zimskih razmer in novozapadlega snega je bil ta treking nekaj posebnega. Kar 2x smo se srečevali, saj se je bilo od KT do bolj uhojenih poti oz. spluženih cest najlažje vračati po isti poti.
Orientacija v takih razmerah za malo bolj pošasne ni težavna. :D Mislim, da smo več ali manj vsi hodili po gazi, ki so jo naprvili najhitrejši. Le nazaj grede po Medenskem hribu smo bili bolj inovativni.
Lepo je bilo, osvežujoče tudi, ko se nam je sneg usipal za vrat :wink: in predvsem še nikoli nisem videla tako lepe temno modre Save. 8)
Hvala za organizacijo in druženje.
Lp E.
#242314
Žine, svaka čast :clap: Model je kidou sneg, razlagal značilnosti trase, bil povsod :shock: S hčerko, ki je suvereno štempljala udeležence in razdeljevala potrebno sta organizirala krasen "power" trening v idealnih razmerah za skandinavska udeleženca! Sneg je bil suh kot pri nas in Jelen je vlekel na polno. Se mi zdi, da smo po štartu navili na kakih 4.30/km, kar je bilo za cca.21km in nekje 700vm, ki so sledili v negaženem snegu, precej pogumno. Kolona se je pošteno raztegnila in v ospredju nas je ostalo približno 10. z najbolj profiliranimi podplati :lol:
Pri tempu, ki smo ga vzdrževali nisem utegnil pojesti nič, če pa pred zadnjima dvema KT ne bi spraznil bidona, dvomim da bi vzdržal s tekom do konca. Namreč, tako kot smo začeli smo tudi končevali......s šprintom v zadnjem kilometru :roll:
V cilju so politanke pasale k "sto mater" in mislim, da je bila združba udeležencev zelo zadovoljna z opravljenim. Za piko na i se je izkazal še oštir "Pri Koširju" z izredno hitro postrežbo in čudovitim okusom :clap:
Žinetu in vsem sotekmovalkam in tekmovalcem ter neizprosnemu Fincu oz. Švedu :?: :idea: iz najine ekipe pošiljam en prav lep pozdrav notr iz Skandinavije :wink:
Uporabniški avatar
 Dule
#242350
Tudi moje čestitke Žinetovi ekipi, ki so nam pripravili tako lep treking :clap: . Ob 9uri sem bil še odločen da me ne bo, pogledam forum in vidim ohrabrujoča sporočila trekerjev in nato ob 9:30 sem že v Rocnu, kjer so vsi avtomobili parkirani v celem snegu razen na skidanem mestu je bilo prosto. Ker ni bilo postavljene nobene gajbice se lepo francosko parkiram na lepo skidano mesto. No kasneje sem zvedel da je to skidal Žine za nas trekerje vendar se kot kaže nihče ni upal tam parkirat :)
Lepo se je it treking v domačih krajih, kjer sem lahko zemljevid pospravil v nahrbtnik. Upam da se še kdaj to ponovi, da bom še kdaj v prednosti (poznam še ene par bližnic :lol: ). Sam še tekaško formo moram izpilit.. :roll:

ČAU ČAU
Uporabniški avatar
 PeterM
#242356
Žine je ponovno dokazal, da ni le odličen izven-cestni tekač,
ampak tudi organizator.
:clap:
Sam sem izbral napačno obutev. Gore tex-u sem zaradi vremenskih razmer
dal prednost pred speed cross 2, ki imajo boljši profil in sem jih navajen.
Sem se kar malo mučil. Potem pa sem na enem spustu res grdo padel.
Odneslo me je. Na grozo svojega desnega kolena in mene je bil udarec
hud in boleč. Nekaj časa se še premakniti nisem mogel. Potem sem komaj
vstal. Ob tem sem še camerada iz ekipe AVI-ja potunkal. Ker sem bil ogret sem
se nekako privlekel do cilja.
Trenutno stanje ni bleščeče. A upam na čimprejšnjo rehabilitacijo. :D
Uporabniški avatar
 yogo
#242371
Žine, tole si dobro zamislil in odlično organiziral. :clap:
Za desert pa še deviški puhasti sneg pod nogami.
Upam, da tole ni zadnji zimski treking :?:
Bravo za Matica in Andreja, prvi treking, težke razmere pa kar drugo mesto. :clap:

lp Yogo
 janezu
#242382
dobra družba spredaj in upam,da tudi zadaj :D za razmere je kar letelo,malo smo podaljšali skrajšano progo in bili res zadovoljni.za boljšo uvrstitev pa bo treba začeti poslušat otroke ,kot je rekel zmagovalec rok. čestitke in SREČNO v letu ,ki je pred nami LP ju
Uporabniški avatar
 žine
#242398
Ojla vsem,
me veseli da ste se imeli fajn, Pero - upam da se boš čimprej pocajtal, v kar pa sploh ne dvomim saj si taprava grča :D Izkazalo se je da skandinavca le nista bila v taki prednosti (zaradi jezikovne bariere nista mogla spraševati domačinov za pravo pot), za Letečimi pa prihajajo mladci ki so hudo hudo nabrušeni.
Všeč mi je, da je takih entuziastov, ki se jim da na polno zasneženo sobotno zgodnje jutro priti na eno malo posebno dirko veliko več kot si mislimo. Bomo pa naredili še kakšno :D Prostora za potegnit še neodkrito traso je še dovolj, zima pa bo tudi še dolga.
lp vsem, Ž
PS. Če ima kdo kakšne fotke s terena in jih je pripravljen deliti - naj mi jih pošlje, pa da jih zložimo v skupno galerijo.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA