Pustolovsko doživljajsko pohodništvo po Sloveniji in okolici - uradni forum Slovenske treking lige

Moderator: treking liga

 Tinac
#287931
Turizem Bohinj vabi na treking v Bohinju predzadnjo tekmo Slovenske treking lige. Upamo, da bo to pravi športni praznik, kjer bo Bohinj lahko pokazal vse svoje čare. Ker treking soorganiziramo s smučarskim centrom Vogel, lahko že veste kje okoli se vas pričakuje :D

Več informacij in prijave,kot ponavadi na www.treking.si
Uporabniški avatar
 polpiskra
#289016
Zdravo!

Imam vprašanje. A bo organiziran prevoz rezervnih cot in ostalega na ciljni prostor (ena torba)? Glede na to, da bo start drugje kot cilj. Nikjer nisem zasledil ničesar na to temo.

Lp,
g.
 Tinac
#289201
Zdravo,

Sem se pozanimal pri organizatorjih, pravijo da medveda ni. Za jest bo nekaj na bohinjsko žlico ampak se kuharica še odloča.

Za prevoz nekaj osnovne opreme, pa še nimam informacij, se pa javim nazaj na forum, takoj ko jih najdem.

O progi pa lahko povem, da bo fantastična , skoraj ves čas se vidi Triglav, spotoma, pa ultra obišče še cel kup naravnih znamenitosti. Več sem pa obljubil, da ne povem :)
Uporabniški avatar
 Scooby
#289206
Tole glede prevoza ene torbe na cilj bi bilo skoraj nujno organizirati. Ker drugače ne vem kako bi lahko spravil opremo na cilj. Razen, če imaš s sabo enega spremljevalca, ki ti bo nesel oz. peljal z gondolo torbo.
 AinE
#289317
Tudi jaz mislim, da je nujno treba organizirati prevoz opreme na cilj.

Še dve vprašanji:
Zanima me, ali je aktivna kategorija vodena?

Tinac napisal/-a:... ultra obišče še cel kup naravnih znamenitosti...

Na primer, katere? Iz celega kupa prosim le za kakšnih 6 do 7 :wink:

LpE
 Tinac
#289396
Pozdravljeni,

Organizator sporoča, da bo prevoz opreme na cilj mogoč ! Ene štumfe, ene gate in eno majco na udeleženca, pa v lično embalažo zavite. :D

Po bohinju se tudi govori, da so dolžine vseh treh tras nekoliko krajše od razpisanih - Ultra 36 km, Pohodniška 18,5 km in Aktivna okoli 8km. Seveda pa so najbolj odvisne od izbire poti. Na daljših dveh, bo seveda tudi kar zajten kup višincev.

@AinE Naravne znamenitosti pa vključjujejo/ ne samo ampak tudi / visokogorska jezera, ledeniške morene, skalnate nanose, izvire in ponire, alpska brezna, visokogorske macesne - viharnike - in njihove sosede.
 AinE
#289423
No, super! Prevoz opreme na cilj BO mogoč! :clap:

Hvala za naštete naravne znamenitosti Bohinja – in njihove sosede.:rol:
Tu ni več dileme. Glede na dober opis jih bo moč spotoma hitro najti.
Razen, če se ne nahajajo v Bohinjskem trikotniku. :shock: :wink:

Prosim še za odgovor na moje prvo vprašanje – moram ga namreč posredovati moji sosedi. :D
LpE
 Tinac
#289428
Joj, se opravičujem prvo vprašanje sem ob zanosu naštevanja bohinjskih naravnih znamenitosti izpustil ! :D

Aktivna kategorija ne bo vodena, saj je orientacija popolnoma preprosta in vodi po markiranih in tematskih poteh po smučišču Vogel. Lahko se tudi dogovorimo za hojo v skupinah.

Se vidimo v soboto v Bohinju ! Sedaj že 50 prijav in nobeno vreme nas ne ustavi.
Uporabniški avatar
 zvone
#289836
Srečno trekkerji!

Verjamem in želim, da bosta uspešna "še pred dežjem"!

Držim pesti!

Lep pozdrav! zvone

P.S. Žal, brez mene

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA