Uradni forum najzahtevnejšega pustolovskega tekmovanja v Sloveniji – Adventure race Slovenia in forum Mestnih avantur – najbolj norih sobot v mesecu

Moderator: PeterV

#150282
Z navdušenjem sporočam, da je pod streho tudi četrta izvedba Mariborske mestne avanture. Letos je tekmovalce čakalo kar hladno in deževno oktobersko jutro, ki pa se je čez dan naredilo v prelep dan, ter seveda trasa polna presenečenj. Letos so ekipe dobile na začetku zgolj karto za del po mestu (plavanje, rolanje, veslanje in tek po mestu) in šele nato na začetku odseka kolesarjenja še karto za kolesarski del. Tretji del pa je bila prvič uporabljena na mestnih avanturah še karta za orientacijski tek. Obe trasi, tako kratka vinogradnik kot tudi daljša pohorc sta postregli z tistim, kar je za Maribor značilno - močen tok Drave in seveda čudovito Pohorje.

Še prvi trije po kategorijah:
VINOGRADNIK
1. Avtooglasi - Matej Pistor in Bojan Srenšek
2. Nlp sport - Mario Štefok in Klemen Kotnik
3. ŠD Vaitapu Zamorc - Anže Arman in Tine Radinja

POHORC
1. Lima Salomon - Anže Šenk in Tilen Potočnik
2. Maka Sport - Marko Jamnikar in Samo Frankovič
3. Maribor team - Rok Erjavec in Andrej Mesner

Rezultati in fotografije kmalu na http://ma.adventurerace.si
Uporabniški avatar
 MihaPR
#150311
Čestitke za izvedbo in vsem tekmovalcem.
 klas
#150430
Čestitke Haupiju za organizacijo dobre in zanimive tekmo. Osebje prijazno kot vedno.

Spec.orientacija in zemljevidi na obroke so dobra pogruntavščina.
Hrabri imajo srečo, bi se reklo, saj smo imeli vse: celo luč v bazenu, zunaj brez dežja in snega (razen malo na Arehu) - praktično idealno.

Zelo napeto pri 80km na vrhu in v sredini, kjer so po več urah boja odločale sekunde. Tudi sankcije so naredile svoje (pomanjkanje opreme, cp.predpisi ipd.).
Čestitke vsem, še posebej (mnogim) novincem na tel pustolovki tekmi z upanjem, da jih bo šport pritegnil.
LPJ
 crt
#150505
Pride tudi takle lep dan kot je bil v soboto. Temperature so bile idealne za bluzenje po naravi. Par stopinj več pa bi švicali kot živali. Aja živali, ki ga ženejo švicajo tudi pri minus petnajst...

Trasa tekme je bila res fantastična in razgibana. Tole Pohorje je res še kdaj za prekolesarit. Res fini prehodi in potke...

Tudi jaz se pridružujem pozitivnem mnenju o specialni orientaciji in A4 kartah...

Hvala organizatorju
Uporabniški avatar
 Deniz
#150532
Fajn smo se mel ni kej...Svaka čast tabornikom za organizacijo.Komaj že čakam datum za zimsko avanturo :clap: :clap:


Tom&Jerry Adventure Team
 Li
#150548
Super izbrana trasa za 80km :D . Še posebej mi je bilo všeč, da ste za del poti izbrali del Pohorja ( Planica in Frajhajm), ki je za večino manj poznan, sicer pa čudovit, z urejenimi kmetijami in razgledi na Dravsko polje, Boč, Donačko,...
Trasa po obrokih je super ideja, ki upam, da se bo obdržala.
Zahvala fantom na abzajlanju za pomoč in dobro voljo :D .
Hvala Haupiju in ostalim članom taborniškega Rodu Jezerski zmaj za čudovit, pester in naporen sobotni dan. :D :D

lp :wink:
 vukodlak
#150550
Na žalost Iglu Šport Croatia je zapel na meji.
Putovnica mi je istekla dan prije trke, a nisam imel osebne isprave.A to smo ugotovili tek na meji.I tada je bilo prekasno. :oops:

Uvijek rado grem na dirke po Sloveniji in mi je zelo žal kaj nisam bil dio M.pustolovščine.
Čestitke svim zmagovalcima in svima ki so se odvažili na dirko po tem razmerama.
Vidimo se sledeće sezone.
Uporabniški avatar
 haupi
#150667
vukodlak napisal/-a:Na žalost Iglu Šport Croatia je zapel na meji.
Putovnica mi je istekla dan prije trke, a nisam imel osebne isprave.A to smo ugotovili tek na meji.I tada je bilo prekasno. :oops:

Uvijek rado grem na dirke po Sloveniji in mi je zelo žal kaj nisam bil dio M.pustolovščine.
Čestitke svim zmagovalcima in svima ki so se odvažili na dirko po tem razmerama.
Vidimo se sledeće sezone.


Vukodlak pa vidva nimata sreče. Upam, da do naslednjega leta uspeš porihtat potni list, pa da se vidimo kjerkoli že bodo mestne avanture.
Lp

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA