Uradni forum najzahtevnejšega pustolovskega tekmovanja v Sloveniji – Adventure race Slovenia in forum Mestnih avantur – najbolj norih sobot v mesecu

Moderator: PeterV

 katy
#197376
Super je bilo!

Super smo se imeli, vreme je bilo odlicno, druzba je bila idealna in res, nobenemu ni na pamet prislo, da bi sli po mostovih, namesto cez reko... :D
... reka pa hladna... za nekatere pa prijetno osvezujoca :P
Edino skoda, ker nas je veliko hitelo in smo zamudili veslanje... ampak brez skrbi, se ne bomo vdali, bomo se kdaj tekmovali in seveda bomo vsakic malo boljsi ;) ... pa bomo utegnili vse!
Orientacija je zelo zanimiva, tako da to se bomo se malo natrenirali, ce bo se kdaj :)

Vsekakor je treba cim vec takih avantur organizirati!
Zahvale vsem organizatorjem in sodelujocim.
Fotografom, cheer leaderjem in sprehajalcem, ki nas vedno znova spodbujajo! :)
Zahvala tudi vsem, ki nudijo nam tekmovalcem vode in priboljskov!

HVALA!
Lepo sem se imela!

Lp, Katy


P.S. Ce je kdo nasel en stevec za kolo na progi ali pa na travniku, kjer so bila kolesa se priporocam, ekipa st. 19 sva zgubili enega, domnevno na travniku, morda pa tudi na poti.
Prijazne najditelje prosim, ce mi lahko napisejo odgovor na ta forum.
Hvala za pomoc!
#197795
Bila sem prvič in bilo je noro dobro :) Spust po vrvi čez reko, tacanje po ledeni vodi, osvajanje pod kotom prislonjenih ravnin, iskanje perkmandeljca v jami ... če naštejem le nekaj najbolj zabavnih točk :D

Organizatorji so bili super, dekleta in fantje na kontrolnih točkah ta-narbolj-prijazni, fotografi so bili na vseh ključnih točkah, da bo lažje podoživljati vse trenutke ... fenomenalno :D

No, kot je bilo že omenjeno, le pri časovni zapori bi lahko upoštevali, da ... ja ... priznam, smo bili nekateri mičkeno bolj izčrpani in zaradi tega mičkeno bolj počasni in smo zamudili veslanje :D

Mimogrede ... iščem kandidata/-ko za velenjsko mestno avanturo :) Če ima kdo v soboto, 3.10., preveč časa, dovolj energije, željo po malce miganja in dlako Indiana Jones-ovega pustolovskega duha ... se priporočam :)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA