Uradni forum najzahtevnejšega pustolovskega tekmovanja v Sloveniji – Adventure race Slovenia in forum Mestnih avantur – najbolj norih sobot v mesecu

Moderator: PeterV

#262397
Končno! Debata o mestnih avanturah tudi na TFju! :D

Vidim, da nekaterim rolanje ne "diši", me pa zato zanima kaj vse bi se dalo še vključit v adventure race dirke? Nore ideje zaželjene! :D

Hm kako vam diši ideja o AR dirki brez kompasa? :D

Glede razvoja AR je pa vrjetno tako. Dokler je to bolj "underground" bo na AR hodila ena sorte pustolovcov, ko bo, če bo šel AR v mainstrem se bo vrjetno tudi "publika" malo premešala in vse bo zgolj še neko brezglavo tekmovanje. Sam nisem za to. 40-50 ekip je vrh glave, vsaj če delaš samo s prostovolci.
#262400
Jaz bi dodal kategorijo - pofotkaj 5 največjih znamenitosti mesta (po mnenju tekmovalca) v katerem je AR. :D O pravilni "izbiri" odloča komisija, ne folk. BONUS točke.
A sem že vprašal - kje so fotke z zadnje avanture? :D
LP
Austin
#262426
Kje smo torej ostali. Kakšne so torej ideje za novo sezono AR. Pa ne da bomo imeli igre brez meja :D. Dejmo biti realni. Ne vem kako bi točkovali 5 najboljših fotk? Sicer je ideja na mestu, vendra težko točkovana.
 klas
#262436
Ja, res je, bliža se naslednja sezona in ta sezona je DESETA sezona adventure raceja na Slovenskem. :laola

Dejstvo je, da ste v adventurerace.si opravili veliko delo in zato vse čestitke za vstrajnost in motivacijo, ki je v tem času niste izgubili. :clap: Le tako naprej!

Prepričan sem, da imajo v Velenju po desetih letih še vedno veliko (ali celo še več) smisla za širino in nove atrakcije ter vse uporabne ideje, ki jih bodo upali in znali strpati v paket tekmovalne regularnosti in pustolovske uporabnosti.

Adventure race je na polno ustvarjalen šport in prav to ga loči od ostalih. Lahko smo veseli, da je pri nas tako "razvit", v sosednjih državah (razen na Hrvaškem) je takega pustolovskega hepeninga bistveno manj.
#262481
Zdravo!

Mene sam zanima zakaj točke od pokala MA niso ažurni. Na njej so samo ekipe daljših kategorij, na krajše ste pa pozabili, ker kolikor vem naj bi točke prejemale vse ekipe, ker tudi, ne vem, če gledamo po točkah, si je 3. mesto v skupnem seštevku zaslužila ekipa iz 40km MA?

Drugače pa vse pohvale vsem organizatorjem VMA! Pa čestitke sodelujočim seveda!

lp

http://ma.adventurerace.si/pokal/osnovne-informacije/tockovanje
#262745
Torej se vam zdijo letošnje discipline sprejemljive. Pogrešate mogoče še kakšno razvedrilno v stilu prejšnjega videoposnetka?
Glede kart, karta 1:25000 že dolgo ni bila reambulirana in je takšna kot je. Podatki so strai vsaj 20 let. Želi kdo startati s takšno karto?
#262750
Videoposnetek je bil malo za hec. Si predstavljaš množico dovoljenj, ki bi jih potrebovali za ogenj, blato (reševalec iz vode) in varovanje pri "plezanju" :))

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA