Uradni forum najzahtevnejšega pustolovskega tekmovanja v Sloveniji – Adventure race Slovenia in forum Mestnih avantur – najbolj norih sobot v mesecu

Moderator: PeterV

Uporabniški avatar
 PeterV
#289429
Ste se imeli super? Vam je tekma ugajala. Je bilo preveč kolesarjenja? Je bil super spust po vrvi? Kakšen je bil piknik. Skratka vse lahko poveste na tem forumu.
 klas
#289530
no, jaz bi se pa pritožil in to zato...ker tokrat nisem mogel biti zraven :lol: :D

Kolikor sem slišal in videl po slikah, ste se imeli odlično.

:laola :laola

Čeprav je bilo letos v SLO bolj malo tekem, so bile pa zato odlične. :clap:

Naj vam torej ne zmanjka volje in idej za nove podvige v 2013!
 janjab
#289535
Super je bilo doživeti avanturo še z druge plati...res hvala za vso vzpodbudo pred, med in po tekmi, ste super ekipa in sem vesela, da sem občasno kot prostovoljka lahko del nje :clap:
Po analizi samih priprav in pa organizacije najine ekipe je pa želja po tem, da poskusim znova skoraj močnejša od bolečih kolen...ne vem pa ali bo težje natrenirat ali spet nekoga nahecat, da gre zraven :D Pa hvala za naslov "Naj punce" in lepo nagrado...naslov kar pridno izkoriščam tudi doma :D
Tako ali drugače se spet vidimo na naslednji tekmi! :D
Uporabniški avatar
 PeterV
#289650
Da nam ne zmanjka volje in idej nas lahko podprete tako, da kupite knjigo ARS, ki je bila izdana ob 10 obletnici.

To je knjiga (150 listov) - fotografij, komentarjev, misli in rezultatov izdana ob 10. obletnici Adventure race Slovenia.

Cena je je simbolična 9.95 EUR + poštnina.

Več informacij najdete tukaj:

http://www.adventurerace.si/www/ars/ind ... Itemid=543

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA