Uradni forum najzahtevnejšega pustolovskega tekmovanja v Sloveniji – Adventure race Slovenia in forum Mestnih avantur – najbolj norih sobot v mesecu

Moderator: PeterV

Uporabniški avatar
 PeterV
#130493
Ste se imeli super? Vam tekma sploh ni ugajala. Je bilo preveč kolesarjenja? Je bil super spust po vrvi? Kakšen je bil piknik. Skratka vse lahko poveste na tem forumu.
 Tinac
#130789
Velenjska avantura je moja najljubša avantura. Izjemna okolica, sredina, ki diha za dirko in prostor, ki omogoča tako zabavo kot super dirko.

Hvala organizatorjem za trud narediti avanturo še bolj zanimivo - uspelo je. Več menjav disciplin bolje je, več obiskanih hribčkov in jam bolje.

Še korak k zvezdam pa bi pomojem mnenju prineslo:
- rolanje tudi na krajši progi
- tek tudi izven asfalta
- podelitev tudi za naj žensko in mešano ekipo - motivacija mora bit

Se vidimo spet!
Tine
Uporabniški avatar
 MihaPR
#130799
boh ne dej rolanja na kratki razdalji, bodo vsi tisti, ki ne znamo rolat avtomatsko odpadli.
Uporabniški avatar
 haupi
#130831
MihaPR napisal/-a:boh ne dej rolanja na kratki razdalji, bodo vsi tisti, ki ne znamo rolat avtomatsko odpadli.


Miha če začneš jutri rolat si do Mariborske že profi :wink:

Lp
haupi
Uporabniški avatar
 MihaPR
#130836
Mah, to da ne znam je edini izgovor, da se še lahko izogibam daljših razdalj oz. AR ;) (laž ima kratke noge PRESS) :)
Uporabniški avatar
 dannae
#130920
jest sm pa tule poročilo napisala. Peter sorči, nisem vidla tvojga posta prej. :oops:
Lepa tekma, super vreme, fajna organizacija.... Obstaja velika verjetnost, da se še kdaj pojavim 8)
Aja, pa lepe slikce...
Pozdravček
d
Uporabniški avatar
 june
#130930
MihaPR je napisal/a:

Mah, to da ne znam je edini izgovor, da se še lahko izogibam daljših razdalj oz. AR (laž ima kratke noge PRESS)


....nekje je napisano da, lahko rolerje tud v rokah neseš in tečeš... to pa mislim da obvladaš... :wink: , tko da kot vidiš tvoji izgovori kopnijo...

Sicer pa naj pohvalim organizatorje za sobotno avanturo... lepa okolica, ravno prav zahetevna trasa in "taprave" avanture.... pa, še vreme so dobr organiziral :clap:

... bi pa kot ženska udeleženka dirke imela za prihodnjič predvsem naslednje želje...
- stimulacija za ženske in mešane ekipe (kot je že omenil moj predhodnik/ca)...
- kadar nam pripada v štartnini kakšen kos oblačila, bi bilo lepo če bi upoštevali naš spol in dimenzije... "neuporabnih" majic imam doma že kar preveč... če je sreča, jo lahko uporabi vsaj mož :( ...
- morda bi namesto žara bolj pasala kaka pašta... ampak mislim, da je bilo glede obroka po tekmi že kar nekaj povedanega na tem forumu... na na treking ligi v Muti smo npr. dobili zraven tudi pijačo...

...priznam, da v tele avanture čist "noter padeš" tko da... se vidimo v Mariboru

lp n
Uporabniški avatar
 gregaax
#131235
Sem bil prvič na avanturi in je blo prav fajn...prava borba sam s sabo.
Na štartu si niti malo nisem predstavljal kaj me čaka.
Na cilju pa zadovoljstvo z dosežkom.

Ali bojo objavljeni kje vmesni časi?

Organizacija ok, zmotlo me je, da smo imeli med kategorijami različno karto samo na tisti strani kjer je bil zemljevid. Ali je res tak problem naredit še en grafikon z opisom disciplin po kontrolnih točkah tudi za drugo kategorijo??
:?

Drugače pa čestitke ob uspešni organizaciji in se vidimo na naslednji avanturi.
Uporabniški avatar
 PeterV
#131626
Zdravo.
Grafikon je bil naša napaka. Imeli smo pripravljenga, vendar je oblikovalec zamešal in tako smo natisnil enake zadnje strani. Vmesni časi so objavljeni. Vsi ki še želite avantura - ARS dvojice (20-22. julij 2008) 160km tri dni - več informacij na www.adventurerace.si.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA