16. Evropsko veteransko prvenstvo v atletiki - Ljubljana, 23. julij do 3. avgust 2008
Uporabniški avatar
 Obivankenobi
#132108
Jaz sem tudi prijavljen in sicer na 5 in 10 km :lol: Upam, da ne bo prehude konkurence in ne bom zadnji pritekel v cilj... :lauf: :bum: :ignore:

Lp! :wink:
Uporabniški avatar
 tae
#132126
Če bo le možno, pridem navijati za naše.
 ton
#132150
Ej, kot kaže se nam obeta poletje divjih tipov, ki so (v živo...) občudovali še Owensa in Zatopka. Bravo! Tudi jaz pridem gledat. :D
Uporabniški avatar
 triman
#133888
Ojla,

Sem prijavljen na evropsko vet. na 5 in 10km, zanima pa me, če pozna kdo mogoče postopek prijave za veteransko državno, ki bo 28. in 29. junija. V bistvu bi se prijavil na 5km, ki bo 29. Na strani AZS je namreč samo razpis in piše, da je prijave potrebno oddati tri dni pred tekmovanjem, nikjer pa ni prijavnice ali kakšnega naslova kamor je to potrebno poslat kot je to bilo recimo za evropsko vet. prvenstvo.
Že vnaprej hvala za informacije in lep pozdrav!
Uporabniški avatar
 triman
#133904
Da ne bo pomote na EVACS sem že prijavljen in sem poslal prijavnico po pošti.
Sedaj me zanima način prijave za državno veteransko, ki bo 28. in 29. junija v Ljubljani. Obstaja za to kje kakšna prijavnica, predvsem me pa zanima, če je prijavo možno izvesti preko interneta, da ne bo spet potrebno hodit na pošto. :))
Uporabniški avatar
 MatjazV
#133916
triman napisal/-a:Ojla,

Sem prijavljen na evropsko vet. na 5 in 10km, zanima pa me, če pozna kdo mogoče postopek prijave za veteransko državno, ki bo 28. in 29. junija. V bistvu bi se prijavil na 5km, ki bo 29. Na strani AZS je namreč samo razpis in piše, da je prijave potrebno oddati tri dni pred tekmovanjem, nikjer pa ni prijavnice ali kakšnega naslova kamor je to potrebno poslat kot je to bilo recimo za evropsko vet. prvenstvo.
Že vnaprej hvala za informacije in lep pozdrav!


Enostavno, prideš na začetku tekmovanja in se pri zapisnikarju prijaviš ter plačaš štartnino. Edini pogoj je, da si veteran in državljan SLO. Če boš tekel v šprintarcah, lahko uporabiš max. 6 mm žeblje.

Lp, MatjazV
Uporabniški avatar
 triman
#134050
Najlepša hvala za odgovore . Sem se odločil , da pošljem prijavo po pošti na AZS, plačam pa na dan tekmovanja in mogoče s tem prišparam 3 evre. Imam pa eno vprašanje za Matjaža glede sprinterc. Nikoli nisem namreč tekel v njih in če mogoče ve koliko lahko pripomorejo k rezultatu in kako dolgo približno traja, da se noge privadijo na tako obutev. Moje noge so namreč samo navajene na stabilne teniske in občasno na tekmah na flat racerje.
Hvala in lp,
Miran
Uporabniški avatar
 MatjazV
#134057
triman napisal/-a:Najlepša hvala za odgovore . Sem se odločil , da pošljem prijavo po pošti na AZS, plačam pa na dan tekmovanja in mogoče s tem prišparam 3 evre. Imam pa eno vprašanje za Matjaža glede sprinterc. Nikoli nisem namreč tekel v njih in če mogoče ve koliko lahko pripomorejo k rezultatu in kako dolgo približno traja, da se noge privadijo na tako obutev. Moje noge so namreč samo navajene na stabilne teniske in občasno na tekmah na flat racerje.
Hvala in lp,
Miran


Ja, šprinterice sodijo med opremo atletov, ki večinoma trenirajo in tekmujejo na atletskih stezah in umetnih podlagah, pa tudi za kros teke. Jaz sem jih uporabljal kot mladinec in potem še nekaj časa na krosih. Ene, skoraj nove imam še vedno doma, ampak jih tudi pod razno ne uporabljam več. A zakaj ne? Ker imam samo dve ali tri tekme letno na tartanu, uporabljam, tudi na intervalnih treningih, samo lahke tekmovalne tekaške copate. Tako ne obremenjujem po nepotrebnem svojih tetiv in mišic.

Če nisi vajen šprintaric, ti odsvetujem, da bi jih uporabil na tej tekmi, saj lahko pride do poškodbe. Če bi z njimi dalj časa treniral, da se telo navadi, potem bi z njimi dejansko lahko dosegel boljši rezultat. Je pa tehnika teka drugačna, saj praktično ves čas tečeš po prstih. Torej, predlagam uporabo lahkih tekmovalnih copat. Odločitev je pa itak tvoja.

LP, MatjazV
Uporabniški avatar
 lojzeP
#134066
ker vidim, da nas bo kar nekaj udeleženih na prihajajočem tekmovanju sem se pozanimal okoli detajlov. prijavimo se v naprej, in sicer na mail jurij.novak@zrss.si - plačamo pa na dan tekmovanja ( vsak dan posebej ).

organizator je VAD Ljubljana in ne AZS. vabljeni v čimvečjem številu.

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA