Največji enodnevni tekaški dogodek vam omogoča, da tečete s celim svetom. Si želite biti zraven, ko bo tekel ves svet?

Moderator: Nike_plus

Uporabniški avatar
 lucky
#142648
sephadex-75 napisal/-a:Ja, skakala in hodila sem, pa mi je se zmeraj po nekaj minutah napisalo, da iPOD ne zazna senzorja. Pa tudi s tistim vklopom/izklopom ni bilo nic bolje. Bom se enkrat probala. Sem pa rekla, da bom se tu vprasala, ker imate vec izkusenj ce mi bo znal kdo pomagati.


Kaj dosti več se pri tej napravi, ki je popolnoma zaprtega tipa, ne da narediti. Če se res ne odziva, je lahko senzor zanič. Baje te napravice, če imaš srečo, kar hitro odpovejo. Če poznaš koga, ki ima podobno igračo, poskusita, ali ga njegov ipod zazna. Drugače pa ti preostane garancija in zamenjava.
Uporabniški avatar
 ero
#142936
hoj,

žepki so prišli. cene v evrih po kosu še nisem zračunal. je bilo še nekaj carine pa še DDV na to - veselica za naše ljube carinske birokrate :)

jih bom imel s seboj na TF10ki to nedeljo v Domžalah!
 superga
#143042
Enake žepke v črni barvi smo danes dobili tudi v TS. Na zalogi so v CITYPARKU in na Čopovi. Ostale trgovine jih dobijo v začetku naslednjega tedna. Cena: 7,99 eur.
l.p.
superga
 antilopa13
#143253
Ero, mene v nedeljo ne bo, zato bi te prosila, če mi lahko sporočiš na ZS tvoj TRR.
 Gregi
#144294
No, včeraj sem se vrnil iz Londona... kaj naj rečem.... življenska izkušnja... Sicer sem 10km pretekel v 58:03, poljžja sekcija u glavnem... A teči z 30K tekači... fantazija. Najprej koncert Moby-ja, potem prvi val, drugi... jaz sem bil v tretjem... 5 minut pred štartom, dež, kot iz škafa!!! Prvič v življenju sem dejansko neznansko užival v teku po dežju, ki je sicer po 5km ponehal... Za nami je v 4. valu štartala Paula Redcliff, tudi Sebastian Coe je tekel... Super, u glavnem...

Slika
 anolop
#144303
Waauu!! :o
Že pogled na tekače v rdečih Nike-ovih majčkah je neki fajnga! 8) Ti jo že maš, mi jo pa še čakamo. Sej jo kmal dobimo.. komi čakam! :D

Ti verjamem, da je bilo vzdušje fenomenalno, pa še Paula je tekla....
Super ni kej!
 KlemenK
#171408
Pozdravljeni!

Zanima me, kdaj bo spet kakšen podoben challenge, ker sem ravnokar dobil opremo nike+ in bi se rad pomeril z našimi sosedi :)

Lep pozdrav,
Klemen
 anolop
#171413
Nekateri challengi že tečejo, konkretno z našimi sosedi mislim, da trenutno ni aktualen... je pa marsikateri drug challenge v katere se lahko prijaviš tudi sam.

Če mi napišeš tvoj nickname od Nike+ oz. tvoj mail, ti lahko pošljem povabilo za challenge 'Statisticne regije Slovenije'.
Uporabniški avatar
 Pina
#174704
ojla...hehe jst bom tut zdej zravn..jea...moj mini se že vs cajt žonglira z žogco okul :P
Uporabniški avatar
 Pina
#174705
oja pa moj nik je tut tamle Pina
Uporabniški avatar
 TovarisMB
#177655
Pozdrav!
Jaz bi se tud prijavu,sam sem nov v Apple družini.
A mi lahko kdo kaj več svetuje???
Kako se meri razdalja???
A se da merit utrip srca???
Pa še kaj pomembnega,kar bi moal vedet

Takoj se pridružim,da dodam kak km!!!
#181396
Ker nimaš skalibriranega nike+. Sklepam, da si tako kot jaz malo težja punca (70 kg) in ipod misli, da imaš daljše korake. Zato je meni kazal 20% daljše razdalje kot so v resnici. Pa tudi hitrost kaže malo višjo, kot dejansko tečeš. Vsaj pri meni je bilo to.

Lp.

Btw. se lahko pridružim k tvojem challengu?
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA