Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Ksenija
#162011
solatka napisal/-a:
lenči napisal/-a:
Vreme napisal/-a:Lenči to je bolj letelo na moj napisani zadnji stavek! :D

Saj pravim, da ni "vedela" :hehe: :wink: :lol: . Tvojega zadnjega stavka itak ne razumemo :D


Vedeti ali "vedeti"... to je zdej vprašanje.

Sem pa mislila, da cel forum bere polžke :wink: :lol:


izjava leta!!! :lol: :lol:
če ne forum pa ostali, sem na LM doživela da so me neke gospe prepoznale ker nas redno berejo. naj jih še enkrat pozdravim, upam, da še vedno pridno tečete ;)

Lonely, se že veselim -
mam jst privilegij :)
Uporabniški avatar
 natasa
#162044
Grinhorn napisal/-a:Nekaj fotk na:

http://grinhorn.moj-album.com/album/14379853/

Če kdo želi kak original ali še kako dodatno sliko naj mi napiše email na zs.


A samo meni ne dela povezava. :cry:

Bila je lepa prireditev, škoda da smo morali prej domov, ampak je otročka preveč zeblo.

:lol:
Nazadnje spremenil natasa, dne 07 Dec 2008, 21:16, skupaj popravljeno 2 krat.
Uporabniški avatar
 niki
#162052
Meni je prej delala, sedaj pa tudi ne.
Sem jih pa uspela videti in so mi super fotke!
Uporabniški avatar
 Grinhorn
#162059
vencelj napisal/-a:
natasa napisal/-a:
Grinhorn napisal/-a:Nekaj fotk na:

http://grinhorn.moj-album.com/album/14379853/

Če kdo želi kak original ali še kako dodatno sliko naj mi napiše email na zs.


A samo meni ne dela povezava. :cry:


Nisi edina!

lp

Trenutno ne dela celotna spletna stran moj-album.com :oops:
Verjetno bo kmalu na voljo in tudi moj link do 190 fotk. 8)
 iqfree
#162111
Še par mojih opažanj..
Najprej zahvala Lenči za vso požrtvovalnost :cast:
Organizacija prireditve ok, so se vsi kar lepo potrudili, da je vse potekalo brez zapletov. Vsega je bilo dovolj, še posebej pa sladkorja v čaju in klancev :D
Sam tek je bil bolj zahteven, kot sem pričakoval, predvsem zaradi kratke proge, klancev in mraza. Človek težko ritem ujame, sploh sedaj ko praktično nič ne tečem. Sam sem se s štarta zapodil k pes s ketne in se v prvem klancu že kesal zaradi te neumnosti. V cilju pa predaja štafete moji dragi in še en krog z njo za raztek :)
Družba na teku zelo fina, polovica ekipe Laufer in Loni pozitivna in naspidirana, samo k tkole zgineta s prizorišča dajeta trič trač "fanom" zagon za fantaziranje :P
Večinoma pa sem bil blažen med ženami, ušesa so kar malo vneta :roll:
edino šofer, edini moški v avtu, je bil bolj tiho (ni prišel do besede ).

V avtu sem ponavadi raje tiho, ker ne slišim preveč dobro in ne ujamem vsega. Sem pa uspel toliko razumeti vaše čvekanje, da je bil trič trač na vrsti šele pri koncu poti - pohvaljene :lol:

Pa hvala vsem za vse spečene dobrote. Tehtnica je zvečer pokazala career high : :shock: pa šele začetek decembra je ..

Se vidimo kmalu..
Uporabniški avatar
 Loni
#162115
:lol: :lol: čoko tortica je bila preveč mamljiva :lol: :lol: :lol:

PS Problem vage se pa reši zelo enostavno, stopiš gor, ugotoviš, da so crknile baterije, jih letos ne zamenjaš. In imaš mir. Moja trenutna taktika.
Uporabniški avatar
 raf
#162120
Ja pohvale za vse udeležence in ceprav sem doma počival sem se spomnil na vas v bivšem Titovem Velenju, kako ohranjate svojo kondicijo.
:cast:
Jaz sem se pocajtal tako, da tisti božičkov tek sigurno ne zamudim pa čeprav bom gazil sneg do kolen.
 Marec2006
#162155
Super proga za se malo predihat in nič taktizirat. Meni je bilo nadvse prijetno-okolica, temperatura, "konkurenca" in timski duh.

Se že veselim naslednjega.
Uporabniški avatar
 IRA
#162205
Dan ...

Ja, ja ... krasno je blo!

Kje nej sploh začnem... najprej hvala za prevoz in krasno klepetavo družbo ... sem se bala, da bo do Velenja že deževalo ... pa očitno nismo tko brusle :twisted:

Trikrat hura tudi za šoferja, da nas je "nosil" :twisted:

Pol je blo itak krasno, ko semo se zbrale vse taslinaste na kupu in vsaka s svojo bitko slinile klance :twisted:
Jest sem s svojim tekom kar zadovoljna, res je zanimovo kako relativna je hitrost ... se mi je zdelo, da grem tako počasi, da se dobesedno vlečem ... Garmin pa je vseeno govoril, da tako hitro ipak še nisem nikdar tekla :D

Kaj bi blo šele, če bi se mi zdelo, da "leti" :D

Po teku in obveznem navijaškem delu pa seveda analiza ob kuhanem vinu, za šankom :twisted:
Bili smo res tapravi tim s kelnarcami vred ... smo se tako udomačili, da smo bili že prepričani, da so nam vsi pobegnili ... no pol podelitve je bilo sicer res že mimo ... pa vseeno, luštno je blo!

Pa spomnim se enga gospoda, vsakič ko je šel mimo "a spet IRA" ...
Jah sej s časom se boste pač vsi navadli, da se Iro vedno že na daleč sliši in opazi in da titi vzkliki, ko se predstavim "aaaaa ti si toooooo" pač niso naklučje :shock: :oops: :wink:

Analiza 2. je bila tudi lepa, meni so se prikazovali mamuti :twisted: , z Iqfree-jem sva skoraj rešila svetovni recesijski problem, piškoti so krožili ... smeha je bilo polno ... ma krasen dan!

In na koncu in ne nazadnje ... dobila sem svojo PRVO medaljo, tako tapravo ... tazaresno (ok prva je bila sladka iz sladkih6, sam toj čist druga sorta) in sem prav ponosna. Ne pomeni sicer nekega posebnega uspeha ali podiranja rekordov je pa vseeno prekrasna nagrada za uspešnih slabih 5 mesecev rednega teka ...

... in da je vse skupaj še bolj osladno je medalja še ravno Barbarina (kar sem seveda jest :twisted: ) in Barbarinega teka ...
HA! Če to ni perfect za prvo kolajno, potem ne vem kaj je :twisted:

Še enkrat bom ponovila, družba je bla res krasna ... lonely, MojcaZ hvala za skupno borbo :twisted:

lenči, naš multi-kulti-motivator, hvala za presenečenje in analizo :twisted: in spremljavo pri teku (matr skos mi je za ritjo stala, kako nej človek pol popusti :lol: )

lavfer in loni, špela ... ma vsi ste bli krasni. Naš trio adijo, ki se iz dneva v dan množi pa sploh...

Mi je pa full hudo, da nisem kako več rekla s Suzano ... madona, sam pozdravli sva se. Sem mela v mislih še kak čvek z njo pa smo nekako zaglavli pri kuhanem vinu :P

Se vidimo še :D
Uporabniški avatar
 IRA
#162206
Aja še eno vprašanje za "domače" ...

A se da okoli Velenjskega jezera tut tečt?
Kolk km pa je?

Lp
Uporabniški avatar
 niki
#162218
Iiiiii, kako so sladki tile nutella polži :wink:

Loni, si me spomnila na muffine.. o kok bi ugriznila zdajle vanj :D


Ja naša taslinasta Irica se je le javila :lol: .. sem že mislila, da ne bo glasu od tebe :wink:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#162219
ja kuhano vino je blo res njami... še bolj pa družba, ekipo sva imeli pa tko fenomenalno... ane ;)

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA