Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 IRA
#182179
Takolele ...

Nekateri veste, drugi ne veste ... odprla sem svoj s.p. :D

Osnovna dejavnost s katero se mislim ukvarjat so MASAŽE.
Gre za klasično masažo celega telesa ali po delih (masaža hrbta, rok, nog, dlani, podplatov, obraza ... )! V začetku junija pa imam še tečaj usmerjen v športne masaže.
To je področje, ki me veseli, ki me zanima, ki me vleče in v katerega bi se rada usmerila.

Poleg masaž bom delala tudi depilacije in manjša kozmetična dela - kot so oblikovanje obrvi, barvanje trepalnic itd., v jeseni imam v načrtu tečaj za pedikuro.
Imam pa registrirano tudi dejavnost za organiziranje športnih dogodkov :clap:
Skratka, počasi bom širila svojo dejavnost.


Za začetek sem pripravila AKCIJSKI program, ki velja do 13.6.2009, in sicer:

MASAŽA CELEGA TELESA 60min ............. cena 15€
ANTICELULITNA MASAŽA (noge, rit) 40min ...... cena 15€
DELNE MASAŽE 30min ..... cena 10€
NAKUP PAKETA 10-ih MASAŽ .... cena 150€
NAKUP PAKETA 10-ih ANTICELULITNIH MASAŽ .... cena 150€

DEPILACIJA CELIH NOG .... cena 15€
DEPILACIJA DO KOLEN .... cena 10€
DEPILACIJA ROK .... cena 10€
DEPILACIJA PAZDUHE .... cena 5€

Možen je nakup darilnih bonov.

Storitve se lahko izvajajo tudi na terenu, torej pridem na dom.
Cena se glede na oddaljenost lahko malenskost spremeni (po dogovoru).

Navedene cene ne vsebujejo DDV-ja (nisem davčni zavezanec) in veljajo do 13.6.2009
Za vse nadaljne informacije in naročila me lahko pokličete na 040 468 629 ali pošljete ZS ali mail (ira.masaze@gmail.com).


Res je, da je tole čista reklama (hvala ero, da si mi dovolil), ampak ...
Ste zelo velik in pomemben del mene, ste prijatelji, ste znanci in nekako se mi zdi normalno, da med prvimi tudi vi izvete za moje nove projekte.
In prav tako bodo za TF pri meni vedno veljale posebne ugodnosti :--

Cene so za enkrat res akcijske, po 13.6.2009 bojo pa za malenkost dražje, a še vedno zelo ugodne.
Za enkrat toliko.
Vse kar se bo dogajalo bom zapisala v tej temi, drugje pa ne mislim nič smetit in "spamat" ...

Želim Vam lep dan in še lepši vikend!
IRA
Uporabniški avatar
 RoKo
#182201
Čestitam na odprtju, želim ti polno dela čimmanj prostega časa. :wink:
Predlagam ti tudi delo na terenu in sicer masaža na kraju velikih tekmovanj. (Muggia, Logarska, Ljubljana, Radenci, Trst), saj je vedno povsod gneča.
#182207
Najprej čestitke Ira za pogum, cene so ugodne, tako, da se zna zgoditi, da pridemo v obdelavo. Tudi terensko delo je dobra ideja. za tekače še posebej. Sploh meča po tekaških dogodkih (kot npr. jutri po Radencih) tekačev bodo zelo hvaležna ... in njihovi lasntiki ter lastnice ti bodo verjetno rade volje plačali to storitev.
Pa še en ekonomski nasvet. Cena paketa 10 storitev mora biti cenejša od od 10 kratnika
iste usluge, ki ga sestavlja, sicer takšen paket ne gre v promet.

Lep pozdrav in dober posel.
Uporabniški avatar
 IRA
#182212
Hvala za čestitke in lepe želje!
... vabljeni!

Glede cene paketa 10-ih masaž pa tako.
Omenjene cene so AKCIJSKE in veljajo do 13.6.2009, potem se bodo malo spremenile.
In kdor sedaj kupi paket 10-ih masaž jih zagotovo ne bo porabil do 13.6.2009, kasneje pa bodo tudi paketi dražji :--

Torej, če se masirate redno, recimo 1x tedensko ... porabite 4 masaže do konca akcijske ponudbe, 6 masaž pa praktično koristite kasneje (ko bi bile ob rednem nakupu že dražje :P ).

Zato je to tko :mrgreen:

RoKo ... ideja je super, jo imam tudi v mislih.
Fora je samo v tem, da moram potem ... ali nenormalno izboljšat svoj tempo ... al pa kakšno tekmo pač samo oddelat :lol: :wink:
Je v planu.

Mi je pa zelo všeč tole, da dajete dodatne nasvete in predloge.
Res, hvala!
Uporabniški avatar
 RoKo
#182214
IRA napisal/-a:RoKo ... ideja je super, jo imam tudi v mislih.
Fora je samo v tem, da moram potem ... ali nenormalno izboljšat svoj tempo ... al pa kakšno tekmo pač samo oddelat :lol: :wink:
Je v planu.

Mi je pa zelo všeč tole, da dajete dodatne nasvete in predloge.
Res, hvala!


Oboje bo težko, ali najameš maserko ali pa tekačico. :D :wink:
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#182259
Veliko užitka v izbranem poslu, nežne ter čvrste roke in upam, da bom lahko kdaj kasneje, ko bodo višje cene, prišel na vrsto :D :clap: :wink:
Uporabniški avatar
 IRA
#182260
ZdravkoC napisal/-a:Veliko užitka v izbranem poslu, nežne ter čvrste roke in upam, da bom lahko kdaj kasneje, ko bodo višje cene, prišel na vrsto :D :clap: :wink:


Glede na tvoje redno čohanje podplatov, računam nate, ko bom dodala še refleksno masažo stopal :-- :mrgreen:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA