Moderator: lenči

#206390
lenči napisal/-a:Malo spremeb v ekipah in ker vem da je Raf "sladka" dušica, ne bo imel nič proti, če popestri ekipo in ima ob sebi tri ženske :clap:


se bom ekstra nafilal s cukrom, da bom še bolj sladek, kot sem ponavadi in bodo ženske končno imele kaj korisit od mene. :mrgreen:
drugače mi je pa čast biti edini moški v ekipi vražjih ženičk. :clap:
#206394
Polžji Božički-ke
1. Lenči
2. Ksenija
3. Lonely
4. ZdravkoC

PST Polžki
5. Mojculja
6. Nadja
7. Kustus
8. Pajo

Polžji "Cukrčki"
9. Solatka
10. Larchi
11. Asparagus
12. Raf

Ragle
13. Loni
14. Maca
15. Rosi64
16. Marjan

Polžki Ljubljana-Velenje
17. Vidkul
18. Starbucks
19. Darinka
20. Zoran
#206536
Larchi80 napisal/-a:
raf napisal/-a:
lenči napisal/-a:Ev, sem dodal svojo poimenovanje.

Cukrčki

9. Solatka
10. Larchi
11. Asparagus
12. Raf



:


wiii wiii kok mamo cuuuuuute ime :heart


Res luštno ime :D . Meni ni padlo na pamet kaj drugega kot Pravi polži(čeprav ne velja za vse v ekipi).
#207456
Larchi80 napisal/-a:Evo, jaz sem spet zbolela. Spet imam angino. Upam, da se bom to takrat pozdravila, če ne bom mogla udeležbo skenslat :(.


angina ni razlog za neudeležbo na tem teku :shock: . ker smo pa cukrkčlu dobi vsaka članica moje ekipe še posebno darilce od mene in se že zaradi tega splača priti na ta tekec.......
#207459
raf napisal/-a:
Larchi80 napisal/-a:Evo, jaz sem spet zbolela. Spet imam angino. Upam, da se bom to takrat pozdravila, če ne bom mogla udeležbo skenslat :(.


angina ni razlog za neudeležbo na tem teku :shock: . ker smo pa cukrkčlu dobi vsaka članica moje ekipe še posebno darilce od mene in se že zaradi tega splača priti na ta tekec.......



hehe splača se v vsakem primeru pridt, družba je vedno več kot odlična, ampak najprej zdravje, potem pa vse ostalo. Upam, da se bom sestavila skupaj, ker imam res že poun kufr tega, da sem skoz neki bolna :(
  • 1
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA