Moderator: lenči

#204663
lenči napisal/-a:Ojoj, a se zavedate da sem polžka :oops: , malo traja, da vse uredim :-- .
Bacek, načeloma par dni pred tekmo javimo število ekip (letos še niso določili datuma) ureja se pa vse tam pred tekmo. Tako da je še čas :wink:
Pišem po vrstnem redu prijav, ekipe se lahko potem po želji tudi spremenijo, pomembno je, da smo štirje v ekipi. Tudi zadnji dan smo že spreminjali ekipe.
Dajmo polžki :laola


No, če bo sreča, potem imam že eno ekipo, še pravo ime izberemo. Sam še tole ... morajo bit člani ekipe registrirani TF člani (no, sej ni problem to nardit, sam prašam)? :)
#204962
lenči napisal/-a:
mojculja napisal/-a:
lenči napisal/-a:9. Solatka
10. Larchi
11. Asparagus
12. Mojculja


Kaj pa tlele dogaja :? :?: A me čte :?:


Vse je pod kontrolo :--


Kakšna fajn ekipa :D . Dve soborki od lani in Solatka, ki nas bo zamenjala za hitre fante, s katerimi je dirjala lani :wink: .
#204980
mojculja napisal/-a:
Asparagus napisal/-a:
Kakšna fajn ekipa :D . Dve soborki od lani in Solatka, ki nas bo zamenjala za hitre fante, s katerimi je dirjala lani :wink: .


Ja res...in pri nas bo Solatka zamenjala hitrega fanta, ki je lani dirjal z nami. :--


O, hudo :lol: Zdej sem se pa nasmejala. A to pomeni, da bom morala tečt z nadsvetlobno hitrostjo? :lol: :shock: :wink:
#204982
solatka napisal/-a:
mojculja napisal/-a:
Asparagus napisal/-a:
Kakšna fajn ekipa :D . Dve soborki od lani in Solatka, ki nas bo zamenjala za hitre fante, s katerimi je dirjala lani :wink: .


Ja res...in pri nas bo Solatka zamenjala hitrega fanta, ki je lani dirjal z nami. :--


O, hudo :lol: Zdej sem se pa nasmejala. A to pomeni, da bom morala tečt z nadsvetlobno hitrostjo? :lol: :shock: :wink:


:lol: :lol: :lol: Ne obremenjuj se preveč- kandidatke za medalje nismo, ostala mesta na tekmovanjih se pa itak pozabijo.
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA