Moderator: lenči

#215446
Jaz se tudi veselim :D , da prideta. Čakam vaju pri spomeniku oz. pred lekarno, ki je na nasprotni strani ceste. Je živo zelene barve in jo opaziš na desni, takoj ko prideš iz smeri Lj. čez most. Iz Zagorja pa pred mostom naravnost in jo imaš takoj na levi.
Se vidimo jutri ob 9h.
#215469
kleop napisal/-a::D Kaj imate še kaj prostora za kakšno počasno maškaro? :D
Lp Boris

Z veseljem :clap: , me bomo čisto takšne maškare kot običajno, da se nas bo lahko prepoznalo :-- . Več nas bo lepše bo :wink:
#215483
lenči napisal/-a:
kleop napisal/-a::D Kaj imate še kaj prostora za kakšno počasno maškaro? :D
Lp Boris

Z veseljem :clap: , me bomo čisto takšne maškare kot običajno, da se nas bo lahko prepoznalo :-- . Več nas bo lepše bo :wink:



Zato smo dale na forum, da se lahko še kdo pridruži. Jaz grem zdaj napolnit košaro za jutri :D .

Lp,
Alenka
#215538
Bilo je prav luštno :clap: , zbralo se nas je šest tekačev :laola
Slika
Proga je lepo razgibana, da ni dolgčas, no, klančki so zaradi gozda in makadama malo poledeneli, tako da še navzdol ne upaš spustit :wink: .
Na obratu je bila okrepčevalnica, od mufinov, sadja, čajčka..... skratka, ker nas je kaj kmalu pričelo zebsti, smo se obrnili in pustili kupe dobrot...hvala Asparagus
Tudi v cilju ni manjkalo sladkih dobrot
Več dokaznega gradiva pa
http://picasaweb.google.com/alenka131/LitijaKresniceLitija1422010#
#215544
no ja fino da ste uživali, meni se tako zgodaj niti slučajno ni uspelo skup sestaviti :oops: sej me je en mal sram no.... sem očitno štartala prepozno, da bi vas srečala....
Ohoho a jaz to prov vidim? Igor se je po dolgem času na stari lokaciji pojavil :mrgreen:...
#215545
:D :D
Super. Res je bil prijeten tek in kar hitro je minilo teh par uric.
Lenči, tole urgentno poročilo pa je tudi presenečenje. Marsikatera novica z velikih športnih prireditev ni tako hitro posredovana v javnost, kot je tole tvoje urgentno obveščanje.
:clap: :clap:
Ni kaj, odlično!
Lp Boris :D
#215568
Res prijeten tek je za nami...nimam kaj dodati, je že vse lenči napisala, pa se slikce povedo vse..tako, da le še enkrat hvala Asparagus in njenemu sinu :clap: za pripravo prave gostije na obratu.
#215577
Še z moje strani zahvala najprej za organizacijo teka - ful dobra varianta, da ne tekamo po enih in istih progah.
Ubogi sine je moral tako zgodaj ustati in nas čakati na obratu - hvala njemu za trud. Alenki pa hvala za postrežbo - njamiiiii.
Mojci hvala prevoz in pripravljenost, da sem se prilepila zadnji moment.
Dužba - krasni ste bili, tek je minil kot bi pihnil.
Zdaj se pa razvajam na toplem, papcam....
#215598
Ste me danes dobro navdahnili, sem bila na plavanju sicer čudno brez energije, na koncu pa me je trener vrgel iz bazena :-- , ker sem kar kravlala ........... in prikravlala sem si dolžinski rekord :oops: pa še bi šlo :lol: . Odlični ste bili :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA