Moderator: lenči

#240069
ZdravkoC napisal/-a:
katka_25 napisal/-a: hmmm-hrib? Kakšen hrib točno? :shock:

Majhen hribček, da malo bolj globoko zadihaš :wink:
V resnici ni hriba, le proga je razgibana :D


Ko bom sopihala v kakšen hrib(ček) si bom v glavi ponavljala da to ni hrib ampak le razgibana proga :lol:
#240077
katka_25 napisal/-a:
ZdravkoC napisal/-a:
katka_25 napisal/-a: hmmm-hrib? Kakšen hrib točno? :shock:

Majhen hribček, da malo bolj globoko zadihaš :wink:
V resnici ni hriba, le proga je razgibana :D


Ko bom sopihala v kakšen hrib(ček) si bom v glavi ponavljala da to ni hrib ampak le razgibana proga :lol:

Imej v glavi, da če gre prvo gor mora iti potem pa navzdol a ne? :D
#240109
Mzungu40 napisal/-a:Vera, evo me. Bi pa jaz tudi poskusila :D A nas boste vzeli med polžke, če se seveda najdeta še 2 kandidata :?:

No, takele mi pišete tukaj, potem pa vaju z levinjo prve metre še lahko v ta zadnjo gledam, kmalu vaju pa ni več :clap: :clap: :clap: :clap: . Bravoooo in upam, da ti je bilo danes na teku prijetno v naši družbi in se še kdaj vidimo.
#240153
Hmm, kaj sem pa jaz vedela, kakšen je polžji tempo. Mogoče mi bo pa jutri žal, da nisem šla malo bolj po polžje...Najbrž je pa tisto ogrevanje krivo - z vsemi poskakovanji, da že čutim rahle posledice :mrgreen: No, zaenkrat se še lahko premikam :laola

Me veseli, da je tudi 4. ekipna pripravljena na štart :D Se že veselim nedelje. Upam pa, da bo vreme bolj podobno današnjemu kot pa kakšnemu blatu 8)
#240164
Mzungu40 napisal/-a:Hmm, kaj sem pa jaz vedela, kakšen je polžji tempo. Mogoče mi bo pa jutri žal, da nisem šla malo bolj po polžje...Najbrž je pa tisto ogrevanje krivo - z vsemi poskakovanji, da že čutim rahle posledice :mrgreen: No, zaenkrat se še lahko premikam :laola

Me veseli, da je tudi 4. ekipna pripravljena na štart :D Se že veselim nedelje. Upam pa, da bo vreme bolj podobno današnjemu kot pa kakšnemu blatu 8)


Verjemi, da sva tekli čisto po polžje. Vse tiste bolečine so od ogrevalnih vaj, in če se moja malenkost ne moti je vse od ene same vaje in to tiste, ko je bilo potrebno skoraj klečati :lol: . Tudi sama čutim kar močne posledice. Najbolj na udaru je zadnja plat :lol: .
Biče bolje biče..... Tako vsaj vem, da sem kaj konkretnega delala.

lenči napisal/-a:
Mzungu40 napisal/-a:Vera, evo me. Bi pa jaz tudi poskusila :D A nas boste vzeli med polžke, če se seveda najdeta še 2 kandidata :?:

No, takele mi pišete tukaj, potem pa vaju z levinjo prve metre še lahko v ta zadnjo gledam, kmalu vaju pa ni več :clap: :clap: :clap: :clap: . Bravoooo in upam, da ti je bilo danes na teku prijetno v naši družbi in se še kdaj vidimo.


Saj ni bilo tako hudo. Si pač imela s seboj radovedneža na 4 tačkah in če si hotela njemu malo ustreči je šlo bolj po smrčje. Verjetno ovohavanje različnih grmov in stranskih poti. :-- .
Malo pa predvidevam, da se varčuješ za nedeljo, ko boš na Barbari potegnila kot prava turbo polžka.

Polžki uživajte v romantični snežni idili. :laola :laola
#240240
nedelja bo tik tak in sedaj je čas, da se objavi poziv za zbirno mesto v nedeljo in kaj vse je potrebno s sabo imeti glede na vremenske razmere. Če se bo nadaljevalo tako si bom moral omisliti tekaške dereze(kje je najbolj ugoden nakup??), da ne bom ravno smučal po hribčku navzdol, oziroma ril po vseh štirih v hribček. :mrgreen:
#240253
Dragi moji.....kot Raf pravi, dan štarta se bliža. Prosim da se zberete ob 9.00 uri v ribiški koči pri jezeru. Potrebno je še izpolniti prijavne obrazce na licu mesta, zato prosim Raf, Bernarda in Vera, da za svoje ekipe kot ekipni vodje poskrbite, da se obrazci izpolnijo in oddajo ter seveda, ne pozabite, vsak prispeva 5 € za štartnino :clap: . Sem že pozabila, če je potrebno vnesti tudi naslov, drugače bom prijavnice izpolnila že jaz. V kolikor kdo ne bo mogel priti , prosim, naj pravočasno tu javi, da še lahko nekako najdemo zamenjave oz. teče kdo drug. Paziti moramo, da tečemo kot smo prijavljeni, saj bodo le tako časi tudi pravilni (ne morejo naši ta hitri člani imeti naših časov :oops: ). No, če koga kaj zanima, pa le vprašajte, bomo skušali odgovorit na vprašanja. Glede obutve, obleke...sami najbolj veste, kaj vam prija za hladne dni.....mi bomo imeli kiklce :-- .

TF POLŽJE DUŠICE
1. Željko Brljak,
2. Ksenija Roglič,
3. Natalija Klemen,
4. Alenka Rabuza,

TF SLADKI POLŽKI
1. Rafael Ziherl,
2. Mojca Cerovšek,
3. Pavle Gale,
4. Urška Sonček,

TF Pogumni Polžki
1. Bernarda Ivančič ,
2. Dejzi Blaznik Ravas,
3. Aleš Grmič,
4. Katja Jeraj,

TF polžje zimske cvetke
1. Urška Sonček ,
2. Tina Čačilo,
3. Marta Pačnik,
4. Vera Kumperščak,

Polžki smo zakon :laola
  • 1
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA