Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#347172
Dragi polžki, saj še migam :lol: :-- . Sta za mano celo že dve tekmi: Tek okoli Šmartinskega jezera in Slovenska Bistrica. Pa celo dvakrat sem intervale naredila ta mesec :-- . In tudi počasi se prilagajam na tele višje temperature :oops: . Ah, saj je pomembno samo, da se miga, a ne :D :clap: . Sedaj, ko je vrt tako rekoč uštiman, pa samo še rožice posadim in potem mečem ven le še plevel .... bicikel je tudi že polepšan in pripravljen za prvo vožnjo, le odločit se moram :lol: .

Migajte polžki, migajte :laola :laola :laola :clap:
Uporabniški avatar
 lenči
#347325
Danes pa spet prijeten tek v čudoviti družbi Natalije in Martine. Idealno za polžke, po dežju, mokro,brez vetra, a ne prehladno. Smo odpolžale klepetavih 9 km ob Savinji (OK, v klanec smo bile tiho :oops: :-- ).

Migajte polžki, migajte, tudi prstke je lepo kdaj razmigat :lol: :--

Polžki smo zakon :laola :laola :laola :laola
Priponke
24 4 2016 Celje (Small).JPG
24 4 2016 Celje (Small).JPG (45.03 KiB) Pogledano 23057 krat
Uporabniški avatar
 lenči
#347506
Mi dve z Natalijo sva bili danes spet pridni. Kako se lahko načvekaš, če greš 15 km na izi :lol: :-- ... dežek je bil malo močil traso, nama je šlo zato malo bolje :clap: .
Migajte polžki, migajte :laola :laola :laola :laola
In seveda lepe prvomajske praznike želim :clap: :clap: :clap:
Priponke
20160501_095032 (Small).jpg
20160501_095032 (Small).jpg (44.17 KiB) Pogledano 22752 krat
1 5 2016 Laško (Small).JPG
1 5 2016 Laško (Small).JPG (64.09 KiB) Pogledano 22755 krat
Uporabniški avatar
 lenči
#347904
Danes naju je na 9 km trasi premočilo do gat :lol: . vodni stolpec anoraka ni zdržal količine dežja :? :-- . Čmokalo je pa pošteno ...... idila za polžke danes :lol: :-- . No, pa tudi malo telovadbe je čez teden in fitnesa, da ni dolgočasno :D .


Migajte polžki, migajte, luštno je :laola :laola :laola
Priponke
13112609_10209585047973257_1935823736_o (Small).jpg
samo pri miru
13112609_10209585047973257_1935823736_o (Small).jpg (43.11 KiB) Pogledano 22186 krat
15 05 2016 (Small).jpg
dež gre
15 05 2016 (Small).jpg (25.42 KiB) Pogledano 22187 krat
Uporabniški avatar
 Asparagus
#347914
Samo želodec si odpočije, pa grem migat :D .
 *Irena*
#348035
Heeej, Polžja sekcija,

po dolgem času se spet oglašam. Sem že mislila, da sem pozabila geslo, ampak mi je u prvo uspelo :-- . U glavnem, po moji poškodbi bolj malo tečem, ampak vseeno mi je do sedaj uspelo 3 km v enem kosu. Nočem forsirat in poslušam svoje telo. Če sem zmožna tečem, če ne, pa hodim. Če rabim počitek, pa počivam :-- .
Sem pa ugotovila, da se da tudi s hojo v hrib ornk prešvicat. Tako, da po 3 x na teden naredim 400 + višincev. Ampak vseeno moram nekaj priznati. Nisem več takšna kot pred operacijo. Sedaj imam vedno kakšne težave, skratka telo ni več sposobno takšnega tempa kot prej, vsaj tako iz mojih izkušenj :( . No, pa vendar smo si različni in verjamem, da nekateri nimajo nikakršnih težav.

Lepo migajte in izkoristite dolge in lepe dneve, ki prihajajo :D :D :D
Uporabniški avatar
 pajo
#348052
Ah kaj naj ti zapišem...Želje so eno potem pa... Lej tudi pri meni ne gre vse po željah. Ne bo konec sveta.
Uporabniški avatar
 lenči
#348233
Evo, še vedno se nas najde na TFju....ja, migamo tudi še, v nedeljo sva z Levinjo naklepali 18 km, včeraj pa pridno delali intervale. Danes sem za iztek malo odšla na Šmohor :D
pridno migajte polžki, saj veste, mi smo zakon :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#350238
Sem še med aktivnimi ... bolj tekači, ko pišočimi :oops: .... Sedaj se nam obetajo spet polžkom prijaznejši dnevi, z manj vročine, bo šlo lažje :clap: . Prvi letošnji cilj (Celje-Mozirje) je pod streho, prijava za Palmanovo je pa tudi urejena :) .... samo še miganje mi preostane :lauf:
Polžki, migajte, migajte :laola :laola :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 pajo
#350260
lenči... teško mojemu teku rečem tek ko je bolj podobno vsemu drugemu samo teku ne! No migam pa.
Uporabniški avatar
 lenči
#350622
Ja, migam, zaenkrat kar uspešno, kakšna mišica mi ponagaja, pa zaenkrat uspešno saniram težave. Še vedno enkrat tedensko fitnes, sedaj enkrat tedensko vaje za stabilizacijo, tudi intervale delam, menda bo šlo kaj hitreje v Palmanovi letos kot je šlo lansko leto :oops: .
Migajte, karkoli že :laola :laola :laola :laola :laola :clap:
 zvezdicas
#351086
Živjo :laola Jaz sem tudi še živa :) Ko mi je uspelo prvič preteči 10km, sem se odločila, da je čas za eno tekaško prireditev. In zamudila rok za prijavo na LM. Tako da če poznate koga, ki proda štartnino, let me know! Hvala in uživajteee v teku :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#351222
Polžki, hojla, evo me, tukaj sem :-- :laola ... še vedno živa in migam :lauf: . Na LM ne grem, se pa preganjam vseeno. Bom šla v Palmanovo truplo preganjat in zaenkrat mi kar gre. Mišica mi tu in tam kakšna malo ponagaja, pa kakšen heksnšus :evil: me tudi zagrabi, a se ne dam :FO: :FO: . Danes sem bila zelo vesela družbe, četudi na polovici mojega tega, je šlo preostanek veliko lažje :clap: .

Migajte polžki, migajte :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#351643
Evo mene, super srečna, ker sem spet nazaj :clap: . Po 14 dneh preganjanja virusov, sem danes spet migala :D ...sicer v fitnesu na tekaški stezi in napravah, a začetek je le. ..... malo se moram nazaj aktivirati, da v Palmanovi ne pogorim :--

Polžki, migajte, migajte :laola :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#351766
Zelo vesela, da sem včeraj spet tekla, luštnih 6 km za dušo je bilo in komaj čakam, da grem danes spet :D , sicer samo 4 km za ogrevanje pred vajami za moč, a vendar :laola :laola :laola :laola

Polžki, saj vem, da v ilegali migate in ste pridni, zato le tako naprej :laola :laola :laola :laola
  • 1
  • 372
  • 373
  • 374
  • 375
  • 376
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA