Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 solatka
#352479
Asparagus napisal/-a:
solatka napisal/-a:(vsak dan gre dete v vrtec, potem pa mama en krog)


Čestitam :clap:

Jaz pa priznam, da se mi letošnjega decembra ne da :( . Prav prepričevati se moram, da bo prišlo še slabše vreme, da se bom slabše počutila in imela resen razlog, da ne grem ven.


Sej meni se tudi ne bi dalo ... če me ne bi peklensko bolel križ in noga. :wink: :rol:
Uporabniški avatar
 solatka
#352480
janika napisal/-a:Bravo solatka, kar pogumno naprej, za bolečine v hrbtu priporočam vaje za hrbet, drugače pa čimmanj asfalta, raje tek po mehki podlagi, pa ne preveč navzdol nabijat. Otroke pa čimmanj nostit in dvigovat...drugače tudi mi polžki malo migamo, da bomo drugo leto odtekli kakšen polmataron...pa Sladkih 6...
lp
Janika


Trenutno čakam na fizioterapijo, da mi pokažejo konkretne vaje - sem sama delala neki, pa ni bilo učinka, al pa je bilo vse samo še slabše. Še najbolj pomaga tek. Žal je moja trasa večinoma po asfaltu, se pa trudim, da tečem po bankinah.

Dete je hvala bogu že dost veliko, da je ni treba več prenašat (čeprav priznam, da sem jo pred bolečino v hrbtu še kar pridno nosila okrog. zdaj že ve, da je mama niti dvignit ne more ker jo" boli kliz!" In pol seveda tudi njo "boli kliz", ko ji kaj ne paše, se ji ne da hodit itd ... :D
Uporabniški avatar
 lenči
#352640
Saj še migam, res no :-- ... malo se "sladkam", malo grem v fitnes, da mišice ne bodo uplahnile :lol: , malo pa celo prijateljujem s hribi in klanci :rol: .... kolikor mi le čas dopušča. Ugotavljam, da je miganje res huda odvisnost in da mi "tipkanje" ne gre toliko od rok :lol: :--
Migajte polžki, migajte, pa uživajte praznične dni kolikor le lahko, da bodo prijetni, navdihujoči, utrujajoči :wink: ... skratka, prekrasno se imejte :laola :laola
Uporabniški avatar
 lenči
#352811
No, sedaj pa kar lepo "hrusta" pod nogami. V torek je bila delno prav čudovita zimska idila v Sladkem Vrhu......
15896215_10206447708592137_3133371428103097781_o.jpg
15896215_10206447708592137_3133371428103097781_o.jpg (69.23 KiB) Pogledano 28744 krat


Nič, termo gate za jutri so pripravljene, bo treba migat :lol:

Polžki, migajte :laola :laola :laola
Uporabniški avatar
 pajo
#352822
Migamo mal... Mraz me v bistvu niti tako ne moti. V začetku se malo težje diha ampak kaj bi človek samo notri posedal. Takoj zboliš.
Uporabniški avatar
 solatka
#352946
Dragi Polžki, še sem tu.

Naj vam najprej zaželim vse dobro v novem letu, predvsem pa veliko tekaških izzivov.

Moj tek čaka na boljše čase. Zdej imam fizioterapijo, za katero sem upala, da bo kaj pomagala, pa se mi zdi da je vse samo še slabše. :--(
Počasi o sebi začenjam razmišljati kot o invalidu (ob tem pa res srčno upam, da ima ta bolečina namen še kdaj oditi in me pustit pri miru, ker tole res ne vodi nikamor).

Eh ... jamram ...
Uporabniški avatar
 Asparagus
#353843
Minilo je 10 let mojega ukvarjanja s tekom :D . Nikoli nisem prekinila brez razloga, zdravstvenih težav sem imale malo. Nekaj začetniških tekaških poškodb se je pozdravilo samo od sebe, nobena pavza ni dolgo trajala. Pridobila sem kondicijo, občutek da zmorem, prepričanje, da sem vztrajna...zdi se mi, da brez teka ne bi bila takšna kot sem zdaj. V prvih letih mi je veliko pomenil Tekaški forum, na njem sem našla nasvete, spoznala nekaj simpatičnih ljudi, pred leti je imela Polžja sekcija celo piknik.

Trenutno nimam drugih tekaških načrtov, kot da povečam mesečno kilometrino. Čez zimo sem tekla 2 x na teden, 1x pa šla na pilates.

Novost, ki sem jo uvedla za 10. obletnico je aplikacija na mobilnem telefonu - treba je iti v korak s časom. Na socialnih omrežjih še vedno nisem prisotna, enostavno se mi ne da ukvarjati s tem :( .

Lep pozdrav vsem,

Alenka
Uporabniški avatar
 levinja70
#353846
Kar nekaj let je minilo od mojega zadnjega javljanja. Vmes niti tekla nisem. Koleno in volja sta me izdala. Vendar sem nazaj in to točno tam kjer sem pred 6 leti odtekla svojo prvo polovičko - na Krasu točneje v Sežani. Preko zime sva se z Lenči dobro pripravili in včeraj stopili na plin. Burja naju ni odpihnila. Tekla sem celo z večjo lahkoto kot pred leti rezultat pa je bil identičen. Vesela sem, da sem in vesela sem, da lahko tečem.
Polžki uživajte.
:laola :laola :clap: :clap:
 spela*
#353853
solatka napisal/-a:Dragi Polžki, še sem tu.

Naj vam najprej zaželim vse dobro v novem letu, predvsem pa veliko tekaških izzivov.

Moj tek čaka na boljše čase. Zdej imam fizioterapijo, za katero sem upala, da bo kaj pomagala, pa se mi zdi da je vse samo še slabše. :--(
Počasi o sebi začenjam razmišljati kot o invalidu (ob tem pa res srčno upam, da ima ta bolečina namen še kdaj oditi in me pustit pri miru, ker tole res ne vodi nikamor).

Eh ... jamram ...


Solatka, upam, da si zdaj, na pomlad, že kaj bolje!
 spela*
#353854
levinja70 napisal/-a:Kar nekaj let je minilo od mojega zadnjega javljanja. Vmes niti tekla nisem. Koleno in volja sta me izdala. Vendar sem nazaj in to točno tam kjer sem pred 6 leti odtekla svojo prvo polovičko - na Krasu točneje v Sežani. Preko zime sva se z Lenči dobro pripravili in včeraj stopili na plin. Burja naju ni odpihnila. Tekla sem celo z večjo lahkoto kot pred leti rezultat pa je bil identičen. Vesela sem, da sem in vesela sem, da lahko tečem.
Polžki uživajte.
:laola :laola :clap: :clap:



Bravo, dekleti! Lepo vaju je bilo srečati!
Uporabniški avatar
 solatka
#356223
spela* napisal/-a:
solatka napisal/-a:Dragi Polžki, še sem tu.
Solatka, upam, da si zdaj, na pomlad, že kaj bolje!


Oh, tole sem pa čisto spregledala.
Sicer je že jesen pred vrati, ampak če velja ... Ja, sem bolje. Pravzaprav sem super.

No, če sem že jamrala, lahko še napišem razplet.
Torej po fizioterapiji sem bila še večji invalid kot pred njo in seveda popolnoma obupana. Potem pa sem se odločila za obisk manualnega terapevta v MB. In ne, bolečine niso izginile čez noč. So pa izginile v roku 14 dni oz. 3 tednov.

In verjemite ... takrat sem se drugič rodila. Majkemi da res.

No, splet okoliščin je nanesel tako, da kljub vsemu še ne morem tečt (en mali podnajemnik se še ne strinja :wink: ).

Bom pa začela takoj ko bo mogoče. Še malo ... :)
Uporabniški avatar
 lenči
#364683
Ufff, polžki so očitno samo še na vrtovih :lol: :lol: :lol: ...no, poškodba me je čisto vrgla ven iz miganja, a se sedaj počasi pobiram. Lansko leto na Sladkih6 sem si zadala cilj, da letos pa tečem, ne pa hodim. In vse kaže, da nekaj bom pa le pretekla :D . Če spravim skupaj 10 km, bom presrečna :laola . Vmes sem se šla pohodništvo in pa telovadbo, da sem okrepila polžje mišice :oops: . Ne dam se pa ne :laola . Saj vem, da izven medijskih krogov pridno migate, tako ali drugače, sem pa rekla, da se moram malo javiti tudi tukaj :-- . Migajte še naprej, da bo polžja sekcija obstajala še naprej :clap: :clap: :laola :laola
 spela*
#364708
lenči napisal/-a:Ufff, polžki so očitno samo še na vrtovih :lol: :lol: :lol:


Čisto preveč!!!! :twisted:

Se vidimo verjetno na Sladkih 6! :)
  • 1
  • 374
  • 375
  • 376
  • 377
  • 378

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA