Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 lenči
#143633
Tina1 napisal/-a:Evo, mogoče prideva tudi midva s fantom na piknik, takrat sva zaenkrat še fraj. :wink:


Sta že dodana :wink: :lol: . Več pa v prihodnjih dneh :lol: .
Uporabniški avatar
 lenči
#143673
Dragi Polžki, navijači, skrivni oboževalci Polžje sekcije,
prosim, če lahko na naš mail polzjasekcija@gmail.com potrdite prihod na naš piknik oziroma, se prijavite. Napišite število udeležencev, kužkov ni potrebno posebej navajati, kar pripeljite jih s sabo :lol: .

Vsem bomo nato poslali fotografije prostora in označeno pot do tja in še kakšno navodilo zraven seveda :wink: .

1. Solatka 1x
2. Lenči 2x
2. Tanjusha 2x in psička
3. Frikica 2x
4. Mausi 2x + 1x mulček
5. Asparagus 1x + 1x?
6. Majcha72 2x? + 3x mulčki?
7. Maša 2x?
8. Tina_brzina 2x?
9. Počasnela 1x? + 2 mulčka?
10. D.m.r. 2x + 2 mulčka
11. Miha65 2x + 3x mulčki
12. Marko85 1x
13. Tina1 2x

Prosim vse, tudi tiste, ki ste že na zgornjem seznamu, da pošljete mail do 7.9.2009.

Po datumu prijav pa bomo malo dogovorili, kdo kaj prinese, da ne bomo samo tortic in kukijev jedli :wink: :lol: . Kuhinja je, šefica kuhinje tudi (pomočnike si bo pa zbrala :wink: ).

Aja, pa vreme bo tudi :juhuhu: .

Prav vesela sem, da se bomo spoznali v živo in zatorej, hitro za čarunalnike in pišite mailčke.
Uporabniški avatar
 Loni
#144640
lenči napisal/-a:Dragi Polžki, ne pozabite

7.9.2008 potrditev prijave na polzjasekcija@gmail.com.


Lenči, jaz dejansko ne bom vedela do zadnjega trenutka, ker se mi tisti ali pa naslednji vikend obeta trgatev. Zato me ni na nobenem seznamu prijavljenih.

Me imej tam nekje v drobnem tisku (možno 2 osebi ali nobeden).
Uporabniški avatar
 Tina1
#144665
Oj,
mene pa zanima par stvari glede piknika, pa verjetno še koga tudi.
Kje bo organiziran, od katere ure dalje? Nisem nikjer zasledila tega...
Zaenkrat še ne morem potrdit, da prideva.
Čaw
Uporabniški avatar
 Ksenija
#144673
LoniM napisal/-a:
lenči napisal/-a:Dragi Polžki, ne pozabite

7.9.2008 potrditev prijave na polzjasekcija@gmail.com.


Lenči, jaz dejansko ne bom vedela do zadnjega trenutka, ker se mi tisti ali pa naslednji vikend obeta trgatev. Zato me ni na nobenem seznamu prijavljenih.

Me imej tam nekje v drobnem tisku (možno 2 osebi ali nobeden).

tudi jaz se lahko odločim zadnji hip...
Uporabniški avatar
 lenči
#144688
OK, čez vikend dobite ZS z več podrobnostmi :lol: .
Uporabniški avatar
 UršaR
#144773
Jst tud še ne vem :(

Po mojem je najbolje, da se me briše s seznama, saj, tudi, če mi uspe priti, bom kasneje, pa še to bolj za mimogrede. Tisti dan sem namreč v Slovenj Gradcu in še ne vem, kdaj se vračamo. Vedela pa prej niti ne bom. Bom pa vsekakor prišla pozdravit, če boste še tam.

LP, Urša
Uporabniški avatar
 lenči
#144795
Da ne bo dvomov, piknik bo, število ni pomembno. Samo, a mislite, da bom šparala palačinke za zamudnike :--
 Tanjusha
#144797
Če bom jest mela prste vmes, palačink za zamudnike definitivno ne bo več :--
Uporabniški avatar
 lenči
#144801
Zdej samo razmišljam, koliko posod za maso rabim, ker najprej malo čisto navadnih, pa onih samo s kamutom, pa onih z dodatkom konoplje (čist vege)....ne dost je. Potem pa čakaj, jagodna marmelada je, pa slivova, aja pa marelične še imam, pa rastlinsko nutelo tud.

Pa čevapčiči (puranji), pa pišek, pa paradajzek, pa paprika, aja pa bučke, pa...... (dopolnite seznam, da mi bo lažje prosim :lol: ).

Ja pa malo kruheca bo treba

Pa pijačko rabimo
 Tanjusha
#144806
Lenci, a ti mas ... tovornjak, da bos vse tole prpelala sabo?

Kar se zelenjave tice, jaz lahko priskrbim malo paradajza, kumar, cebule, buck, paprik :)
Uporabniški avatar
 lenči
#144820
Nimam tovornjaka imam velik prtljažnik :lol: . No, glasno razmišljanje ne škoduje, da si malo razdelimo delo :wink: .
Uporabniški avatar
 lenči
#145202
Polžki, dajte na mail poslat potrditve, prosim. Tudi če samo pogojno ali samo tako razmišljate. Preko e-mailov vam bom lažje pošiljala gradivo za piknik in sploh bo komunikacija lažja. Še posebej, ker bi sedaj doma internet štrajka :evil: .

Se že prav veselim našega piknika, to bo res prisrčno srečanje :juhuhu:
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 7

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA