Moderator: lenči

 docca
#141786
LoniM, jaz pa ravno obratno - ko sem živčna ali mi je dolgčas, se nažiram. Najraje pa imam obilne večerje. Sploh, ko spravim vse otroke spat, je moj čas. Čeprav se poskušam sedaj malo nazaj držat, ker potem zjutraj težje tečem. In sedaj mi je prvič resnično hudo, da sem predebela - ker ne zmorem toliko pretečt, kot bi rada. Saj so mi je šel trebuh pa ves tist špeh že prej zelo na živce, ko si nisem mogla v H&M kupit dobrih hlač. Ampak sedaj pa odvečne kile doživljam drugače. Mogoče bo pa tudi meni kmalu uspelo pospravit podstrešje. Upam že dolgo.

lenči, tudi jaz jim pravim, da so mišice pač težke in tudi videti jih je več :D Me je ata prav ponosno gledal, ko sem pritekla mimo njega na Teku po Zagorski dolini, ampak komentarja se ni mogel vzdržati: "Si bila pa najbolj močna od vseh!" Ja, res sem precej izstopala med vsemi tistimi postavcami, ampak potem so me pa prav zaradi tega še toliko bolj hvalili :D

Ja, se bo treba resno lotit.
 docca
#141788
Sem že začela: zmiksala sem si fige, jabolko, sport misli, laneno seme, med in mleko. Njaammm
Uporabniški avatar
 lenči
#141789
docca napisal/-a:Sem že začela: zmiksala sem si fige, jabolko, sport misli, laneno seme, med in mleko. Njaammm



Čestitam :laola
Uporabniški avatar
 Tekač 215
#141797
Ej,zdajle sem pogledal,koliko nas je na forumu.A nobeden ne teče? :lol: No,verjamem,da boste to storili popoldan,ali proti večeru.Jast grem pa kar zdajle,ker bom popoldan in celo noč v službi :cry: LP. Tekač 215
 docca
#141799
Tekač 215 napisal/-a:Ej,zdajle sem pogledal,koliko nas je na forumu.A nobeden ne teče? :lol: No,verjamem,da boste to storili popoldan,ali proti večeru.Jast grem pa kar zdajle,ker bom popoldan in celo noč v službi :cry: LP. Tekač 215


Jaz sem že odtekla svoje, ssem se vpisala tretja danes.

Ti pa dobro teč!
Uporabniški avatar
 solatka
#141808
Tekač verjemi, da nisi edini "večni začetnik".

Med drugim sodelujem tu gor tud zato, da ko mi zmanjka volje za tek, da me Polžki navdušijo. Pa če se prijavim na tekme, tud "MORAM" tečt.

Docca se ti pridružujem glede nažiranja, kadar sem živčna. Že od januarja poskušam se znebit par kilc, pa nikakor ne gre. Sem pred časom sklenila, da ne bom večerjala oz. bom pojedla samo kakšnpo banano. Pa sem si hitro premislila, ko po cele noči nisem spala in sem ob 4.00 zjutraj brskala po omarah in iskala vsaj košček prepečenca.

No tolaži me dejstvo, da odkar tečem kilogrami stagnirajo, pa soseda vsake toliko vpraša če sem shujšala :wink:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#141834
Docca, imaš tri male nadobudneže, čas si vzameš še zase. jaz bi bila na tvojem mestu ponosna nase!verjemi mi, da bodo kg šli, pa ne tolk kg kot se ti bo preoblikovalo telo... ti kar vztrajaj... no jst danes nisem tekla,sem si pa vzela čas za sprehod. upam, da se kdaj srečava ;=)
jst sem se odločila da bodo sedaj moje večerje sestavljene iz soka rdeče pese, korenja... ;)
aja tud jst sem povratnica - lani prenehala zaradi operacije, v jeseni pričela s sprehodi ki so se stopnjevali...
uživam v gibanju...
Uporabniški avatar
 Loni
#141835
docca, Ksenija ima prav, jaz sem se letos zredila že skoraj 3 kile, pa so mi vse cunje še vedno prav. Prvič v življenju se zaradi tega ne sekiram, je pa res, da sem se letos začela malo bolj aktivno, predvsem pa po pameti ukvarjati s športom.
Nazadnje spremenil Loni, dne 22 Avg 2008, 10:19, skupaj popravljeno 1 krat.
 docca
#141927
Punce, hvala za vspodbudne besede.
Ja, Ksenija, res bi se lahko kdaj srečali tam gor. Če ne boš prehitra za mene.
Uporabniški avatar
 Starček
#142044
Tekač 215 napisal/-a:Živjo vsem!No,pa sem spet začel tečt :D !Moja večna težava je v tem,da moram biti(seveda po svoji krivdi),tolikokrat začetnik.A vedno znova se vendarle vračam na tekaške poti-zato,ker rad tečem!Tako je,da ponavadi tečem po 3,4...,ali celo 6 mesecev redno in prizadevno in si naberem zavidljivo energijo in kondicijo,potem pa...si rečem-malo pavze bo dobrodošlo,a ta pavza se potem zavleče za mesec,dva,tri......leto... :cry: .Pa kaj naj,ko me zopet prime,moram zopet vse znova-lahki začetki,kombinacija tek-hoja,počasno podaljševanje razdalje...Zanima me,če ima še gdo tak primer in če je še kak "znova začetnik",ali pa začetnik,ki je pred kratkim začel teči?Jaz zdaj tečem tretji teden odkar sem "znova začel" in mi gre dobro.LP Tekač 215


Tekač 215, ne sekiraj se...Jest sem se letos maja odločil po 20 letih, da bom spet začel s tekom...No, izgleda da mi je uspelo. Hudič so samo še cigarete, a bom že nekako. LPStarček
 nightrunner
#142059
Tudi jaz sem se tri štiri leta spravljal redno teči, pa mi je vsako leto uspelo le dva do tri mesece kakšnih 15 tekov na leto. Letos pa sem začel že januarja in sem do nočne desetke na Bledu pretekel dobrih 250 km, vendar sem nočno desetko zaključil s počeno piščaljo tako da bo zopet velik premor in velika izguba moči.
Uporabniški avatar
 Starček
#142061
nightrunner napisal/-a:Tudi jaz sem se tri štiri leta spravljal redno teči, pa mi je vsako leto uspelo le dva do tri mesece kakšnih 15 tekov na leto. Letos pa sem začel že januarja in sem do nočne desetke na Bledu pretekel dobrih 250 km, vendar sem nočno desetko zaključil s počeno piščaljo tako da bo zopet velik premor in velika izguba moči.


Ne prekini. Meni je tako žal, da sem pred 20 leti nehal...ne vrzi puške v koruzo..!!!! LPStarček :nono:
Uporabniški avatar
 Tekač 215
#142067
nightrunner napisal/-a:Tudi jaz sem se tri štiri leta spravljal redno teči, pa mi je vsako leto uspelo le dva do tri mesece kakšnih 15 tekov na leto. Letos pa sem začel že januarja in sem do nočne desetke na Bledu pretekel dobrih 250 km, vendar sem nočno desetko zaključil s počeno piščaljo tako da bo zopet velik premor in velika izguba moči.
Ja,smola pa taka!No, ampak ne obupat,ko se pozdraviš,pa počasi naprej.Vso srečo pri okrevanju in potem,ko zopet začneš z tekom!LP.Tekač 215
Uporabniški avatar
 Tekač 215
#142068
Starček napisal/-a:
Tekač 215 napisal/-a:Živjo vsem!No,pa sem spet začel tečt :D !Moja večna težava je v tem,da moram biti(seveda po svoji krivdi),tolikokrat začetnik.A vedno znova se vendarle vračam na tekaške poti-zato,ker rad tečem!Tako je,da ponavadi tečem po 3,4...,ali celo 6 mesecev redno in prizadevno in si naberem zavidljivo energijo in kondicijo,potem pa...si rečem-malo pavze bo dobrodošlo,a ta pavza se potem zavleče za mesec,dva,tri......leto... :cry: .Pa kaj naj,ko me zopet prime,moram zopet vse znova-lahki začetki,kombinacija tek-hoja,počasno podaljševanje razdalje...Zanima me,če ima še gdo tak primer in če je še kak "znova začetnik",ali pa začetnik,ki je pred kratkim začel teči?Jaz zdaj tečem tretji teden odkar sem "znova začel" in mi gre dobro.LP Tekač 215


Tekač 215, ne sekiraj se...Jest sem se letos maja odločil po 20 letih, da bom spet začel s tekom...No, izgleda da mi je uspelo. Hudič so samo še cigarete, a bom že nekako. LPStarček
Pozdravljen Starček(ali si res starček?)-no,to mi je najprej prišlo na misel.Najprej bi ti rad čestital,ker si se po tolikih letih zopet odločil za dobro,pozitivno stvar-tek.Mislim,da s tekom počasi odpadajo negativne stvari,kot so nezdrava prehrana,škodljive navade...,ker tek ima veliko boljše učinke,kot katerakoli slaba razvada!LP Tekač 215
Uporabniški avatar
 Starček
#142171
Tekač 215 napisal/-a:
Starček napisal/-a:
Tekač 215 napisal/-a:Živjo vsem!No,pa sem spet začel tečt :D !Moja večna težava je v tem,da moram biti(seveda po svoji krivdi),tolikokrat začetnik.A vedno znova se vendarle vračam na tekaške poti-zato,ker rad tečem!Tako je,da ponavadi tečem po 3,4...,ali celo 6 mesecev redno in prizadevno in si naberem zavidljivo energijo in kondicijo,potem pa...si rečem-malo pavze bo dobrodošlo,a ta pavza se potem zavleče za mesec,dva,tri......leto... :cry: .Pa kaj naj,ko me zopet prime,moram zopet vse znova-lahki začetki,kombinacija tek-hoja,počasno podaljševanje razdalje...Zanima me,če ima še gdo tak primer in če je še kak "znova začetnik",ali pa začetnik,ki je pred kratkim začel teči?Jaz zdaj tečem tretji teden odkar sem "znova začel" in mi gre dobro.LP Tekač 215


Tekač 215, ne sekiraj se...Jest sem se letos maja odločil po 20 letih, da bom spet začel s tekom...No, izgleda da mi je uspelo. Hudič so samo še cigarete, a bom že nekako. LPStarček
Pozdravljen Starček(ali si res starček?)-no,to mi je najprej prišlo na misel.Najprej bi ti rad čestital,ker si se po tolikih letih zopet odločil za dobro,pozitivno stvar-tek.Mislim,da s tekom počasi odpadajo negativne stvari,kot so nezdrava prehrana,škodljive navade...,ker tek ima veliko boljše učinke,kot katerakoli slaba razvada!LP Tekač 215


Tekač 215 imam samo 56 let ! :roll: Še 44 pa jih bo 100.. :bum: ja, ja ...kje, kje so leta... :?: :?:
Ti bi pa nekaj svetoval: izgleda, da vsake 3, 4 mesece padeš v krizo. Poiskusii kombinacijo s kolesom ali kakšnim drugim športom. Ker teka se "nažreš" in potem je kriza, obstaneš doma...in čas teče in teče.. :) LP Starček

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA