Moderator: lenči

 edo-brko
#143708
Lp!

Najprej čestitke Erotu in njegovi ekipi za izvedbo (in zamisel) TF-10 in vsem vam, ki ste se je udeležili v tako velikem številu.
Prebiram vaše navdušene prispevke nad vsem tem in lepo je, da je tako.
Imam pa eno pripombo na to oz. "lepotni popravek", ki nekaterim najbrž ne bo všeč.
Ker vas je velika večina (najbrž 95%) prvič tekmovalno tekla na atletskem stadionu to razdaljo NISTE DOSEGLI osebnih rekordov (PB) temveč le uradni rezultat! Ta bo veljal kot rekord šele po naslednjem (naslednjih) teku (tekih), če pa boste dosegli boljši rezultat bo imel vrednost novega osebnega rekorda (PB).Jaz smatram, da je tako.
Pa tudi to, ne morete enačiti "cestnih" tekov (dosedanje rezultate ste imeli z teh) z teki na atletski stezi (prav tako ne morete enačiti cestnih tekov z gorskimi teki). Primerljive vrednosti teh zvrsti tekov ni oz. niso realne. To boste ugotovili že naslednje tedne pri dosedanjih "normalnih" tekih, ko bodo rezultati občutno slabši od stadionskega.

Zato tudi menim, da "Tae" ne spreminja lestvice kratkašev na račun teh rezultatov temveč uvede drugo (novo) razpredelnico-atletsko stezo.

Brez zamere in obilo užitkov pri nadaljnih tekih.
Uporabniški avatar
 lenči
#143712
Se strinjam s formalnimi ugotovitvami, ki si jih podal. Glede lestvice se nič ne sekiram, mene je itak pustil z obema rezultatoma gor :wink: . Mislim pa, da se vsi zavedamo pogojev in razlik, to je bilo bolj pozitivno usmerjeno tekanje po stezi, ki vpliva ali pa ne na povečanje samozavesti (predvsem pri nas bolj počasnih :oops: ), še največ pa čudovito prijeten tekaški dogodek.

No, drugače pa jaz letos dosegam potem samo uradne rezultate, ker itak tečem povsod prvič :wink: . Aja, doma po moji trasi pa :lol: .
 ton
#143717
Edo, po mojem tvoja interpretacija ne drži. Po tvojem kopitu tudi nedolžnosti nismo izgubili pri prvem khem... odnosu, prvič smo šli v šolo uradno 2. septembra (in takrat uradno potrdili rezultat prejšnjega dne...).

Mislim, veliko med nami je hudo prešvicano in na škrge včeraj konkretno 25x obkrožila štadion hitreje kot kdajkoli (četudi hitreje kot še nikoli) - zdaj pa to niso osebni rekordi?
Naka, nimaš prav.
Uporabniški avatar
 garač
#143829
Najprej čestitke vsem, ki ste se udeležili in po svojih najboljših močeh odtekli 10-ko :wink: Rad bi samo povedal Edo-brko(tu), da kljub temu , da se teka nisem udeležil, verjamem, da je tistih 95% tekačev, ki jih omenjaš, po prečkanju ciljne črte dalo enotno izjavo; LAHKO BI TEKLI POČASNEJE...AMPAK TUDI SEKUNDE NE HITREJE...A NI TO OSEBNO...A NI TO ZA OSEBNI REKORD... :idea: :shock:
Ne išči šivanke v senu in pusti ljudi naj uživajo v svojih prigaranih doseških...naj ponosno povejo svoj OSEBNI REKORD iz TF-10-ke :TF) :clap:

Še enkrat čestitke vsem in tistim z PB :wink:
Uporabniški avatar
 Loni
#143838
Velecenjeni Edo-brko, jaz zase prav dobro vem, do stotinke natančno, koliko cajta sem pred Domžalsko 10ko rabila za 10 km, torej to je moj osebni rekord. Če se bomo šli pa pecajzlne in dodajali zraven še makadam, gozdna pot, atletska steza s tako in onako podlago, potem pa rajši neham.
Torej si tisto lestvico zase naredi kar sam, jaz bom imela pa zase svojo ne glede na teren in +/- kak minimalen klanček.
Uporabniški avatar
 grb
#143853
LoniM napisal/-a:Velecenjeni Edo-brko, jaz zase prav dobro vem, do stotinke natančno, koliko cajta sem pred Domžalsko 10ko rabila za 10 km, torej to je moj osebni rekord. Če se bomo šli pa pecajzlne in dodajali zraven še makadam, gozdna pot, atletska steza s tako in onako podlago, potem pa rajši neham.
Torej si tisto lestvico zase naredi kar sam, jaz bom imela pa zase svojo ne glede na teren in +/- kak minimalen klanček.


Loni pozabila si se nadmorsko visino, vremenske pogoje in zvezdno konstalacijo al kokr se ze temu rece :)

G.
Uporabniški avatar
 UršaR
#143856
Še v tej temi iskrene čestitke vsem!!

In kot sem že včeraj napisala - ko berem vaša poročila, mi je žal, da me ni bilo zraven, hkrati pa ste mi dali dodatno motivacijo, da se natreniram za prihodnje leto, da mi ne bo potrebno teči v dveh skupinah (z enim štartom :oops: ).

LP, Urša
Uporabniški avatar
 Loni
#143876
grb napisal/-a:
LoniM napisal/-a:Velecenjeni Edo-brko, jaz zase prav dobro vem, do stotinke natančno, koliko cajta sem pred Domžalsko 10ko rabila za 10 km, torej to je moj osebni rekord. Če se bomo šli pa pecajzlne in dodajali zraven še makadam, gozdna pot, atletska steza s tako in onako podlago, potem pa rajši neham.
Torej si tisto lestvico zase naredi kar sam, jaz bom imela pa zase svojo ne glede na teren in +/- kak minimalen klanček.


Loni pozabila si se nadmorsko visino, vremenske pogoje in zvezdno konstalacijo al kokr se ze temu rece :)

G.


Pa res, še do numerologinje skočim, sigurno je moj nick kriv, da imam tako sumljiv osebni rekord :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA