Moderator: lenči

Uporabniški avatar
 Maša
#148636
O, fino! Sicer ne vem kaj bo 18.10. v Tivoliju, ampak pomoje, da pridem. Do takrat bom že zdrava menda. Saj se bomo zmenili, ne? Se že veselim, hvala Tanjusha! Še vedno pa velja, če boš kaj okoli hodila, da prideš pogledat Bučko. :P

LP, Maša
Uporabniški avatar
 niki
#148649
Maša, Slovenija transplant organizira tek 18.10. Nekatere Polžike smo se dogovorile, da gremo.

Glede majčke.. mene na piknik žal ne bo :cry: bi pa jo prevzela 18.10.
če bo šlo..
Tanjusha hvala, da si jih priskrbela :cast:
Uporabniški avatar
 Ksenija
#148655
mene žal ne bo na piknik niti 18 imam obveznosti... lahko mi majico pošlješ (plačam obe) ali pa se dogovorimo drugače ;)
hvala za tvoj trud!!!
če še razmišljaš o toplejših kosih jst sem zraven!!!!
Uporabniški avatar
 Maša
#148672
niki5 napisal/-a:Maša, Slovenija transplant organizira tek 18.10. Nekatere Polžike smo se dogovorile, da gremo.



Že vidla in pridem, sem si že zacahnala.

LP, Maša
 Tanjusha
#148692
Punce, vse se bomo zmenile :)

O toplih kosih bom pa se malo razmislila, predvsem bom raziskala vec moznosti! 8)
Uporabniški avatar
 lenči
#148785
Ksenija napisal/-a:mene žal ne bo na piknik niti 18 imam obveznosti... lahko mi majico pošlješ (plačam obe) ali pa se dogovorimo drugače ;)
hvala za tvoj trud!!!
če še razmišljaš o toplejših kosih jst sem zraven!!!!


Ksenija, lahko jaz vzamem zate majčko jutri, če ti je prav. Bom plača za obe, pa mi potem daš :wink: .
Uporabniški avatar
 Ksenija
#148787
velja ;)
glede teka v nedeljo ti pa še javim... baje dobim jutri obisk iz Paga in ostanejo čez nedeljo... pa noga ni ok :(

jst pa upam, da do takrat dobim izvod knjigice :evil:
Uporabniški avatar
 lenči
#148804
Ksenija napisal/-a:velja ;)
glede teka v nedeljo ti pa še javim... baje dobim jutri obisk iz Paga in ostanejo čez nedeljo... pa noga ni ok :(

jst pa upam, da do takrat dobim izvod knjigice :evil:


Ksenija, za nedeljo jaz ne bi mogla, se bova zmenile za drugič.
Uporabniški avatar
 Ksenija
#148826
važi... pa hvala za pomoč... uspelo ;)
lenči zaslužna za mojo slikco ;)
Uporabniški avatar
 lenči
#148828
Ksenija napisal/-a:važi... pa hvala za pomoč... uspelo ;)
lenči zaslužna za mojo slikco ;)


Jupiiii, v slogi je moč :wink: .
Uporabniški avatar
 IRA
#160151
Čer ...

Mam eno težavo.
Tek po hladnem vremenu mi je krasen, me veseli, znam se oblečt, da me ne zebe.

Danes sem odtekla svojo 10-ko po -2,5 in mi je bilo krasno, nič me ni zeblo, ozračje mega ... Skratka zelo rada imam hladne teke, ampak ...

Seveda - je vedno ampak ...
Mam zelo občutljiv mehur in ledvice, vedno se konkretno oblačim čez "vampe" in tek po nizkih temperaturah mojim "vampom" ne diši preveč.
Že po Palmanovi sem konkretno čutila mehur in ledvice (tudi tja sem prišla že z malo občutljivejšim mehurjem - zato sem tut šla en dan prej po zimske pajkice ... in držala lulanje celih 21km kljub uporabi wc-ja pred tekmo) ... in danes spet ... super krasno mi je blo tečt, a že po slabih 500m sem čutila, da ni to to ...

Zdej me pa zanima... glede na to, da so to kar pogosti - občutljivi deli pri ženskah je valda kakšna rešitev ...

Ali obstaja kakšen "buff za vampe" ... ali obstaja kakšni "ledvični pas" ... ali obstaja karkoli, da bi si jest zavila te vampe in v miru tekla :roll:

Anyone? :cast1:

Lp
Uporabniški avatar
 lenči
#160158
IRA, vem da se dobijo takšni nežni, mehki ledvični pasovi, ker ga uporablja moja sestrica. Mislim, da ga je kupila celo pri Dormeo ali teh prodajalcih, celo ti, kot npr. Sanolabor prodajajo takšne pripomočke. No, mogoče bo katera vedela še kaj več, vendar rešitev za tvojo težavo obstaja. Jaz imam sicer motorističnega, ki pa za tek nekako ne gre :wink: :lol: .
Uporabniški avatar
 niki
#160159
Jaz se spomnim, da sem imela nekaj takega.. mislim da je bil volnen (volna zelo dobro regulira temperaturo), samo od tega je 15 let.. ker sem imela kar velike težave z ledvicami, na srečo se mi je popravilo..
Uporabniški avatar
 IRA
#160172
Hvala ... sem tudi jaz že pomislila na to pa nisem prepričana kako bi se to obneslo pri teku?

Se nebi preveč prepojilo švica in blo pol še hujše?

Če dam čez pajkice pa ne vem, če ne bo spet lezlo gor al pa dol ...


Še kakšen predlog, še kakšne izkušnje?
Itak bom sprobala vse, sam da bo delovalo :wink:
Uporabniški avatar
 lenči
#160173
IRA, ko boš kupovala, imej s sabo tekaško opremo in preveri, kakšen je občutek :lol: .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA