PRŠC Terme Krka Šmarješke Toplice in Tekaški forum ter trije tekači pod strokovnim vodstvom PRŠC v sezoni 2008/09 na forumu spremljamo vadbo in se ob tem skupaj izobražujemo in učimo.

Moderatorji: ero, bobr, MatjazV, PRŠC

 ton
#160214
Tudi meni se zdi fino, v kar ste se podali. Najbolj bom prebiral Erotov del, ker delim oni cilj z maratonom. Srečno!
 mojA
#160344
Zanimivo! Z veseljem bom prebirala tole temo. Javljajte se in srečno !

Mene pa zanima kakšen program imate preko zime.
Lp, Mojca
Uporabniški avatar
 Asterix
#160345
Živjo,

Ta projekt bom pa z veseljem spremljal.
Naj vam noge tečejo brez poškodb!!!

Lp
Uporabniški avatar
 shash
#160357
Bravo sveta trojica - držim pesti za vas.
Pa seveda predvsem brez poškodb.

Lp
Uporabniški avatar
 lev-inja
#160469
Tole bo zelo zanimivo :twisted:

Z veseljem vas bomo spremljali in stiskali pesti :!:
 klopotec
#161037
Če ni skrivnost, za kateri petkratni maraton v enek kosu gre?
Uporabniški avatar
 klatez
#161120
Uf, po tem pa bo potreboval kar nekaj časa da se mu bo odvrtelo od vseh teh krogov... :wink:

Čudno, da kaj takega ne organizirajo še na stadionu... :roll:
 klopotec
#161125
Aha, podobna varianta kot Sladkih 6. Sem mislil da gre za kakšno bolj trdo varianto kot Spartatlon, Ultrabalaton in podobne. Taki krogi se mi zdijo mnogo lažja varianta, tako s psihološkega vidika kot z vidika oskrbe. Tu imaš vse pri roku, željena hrana, pijača, preoblačenje. Na ta drugi varianti si pa bolj prepuščen sam sebi. Ampak v enem in drugem primeru, če prideš skozi si džek.
V vsakem primeru želim Erotu uspeh. Lahko bi organizirali kakšno navijanje. Recimo da pridemo vsak s svojega konca s kolesi, se vkampiramo, navijamo, pa odtečemo vsak po en maraton z njim. Fešta.
Uporabniški avatar
 ZdravkoC
#161131
klopotec napisal/-a: Taki krogi se mi zdijo mnogo lažja varianta, tako s psihološkega vidika ...
:nono:
Mogoče le večji občutek varnosti, vendar te lahko prej potegne iz proge, ker enostavno nisi prisiljen nadaljevati.
 klopotec
#161190
Saj, ravno ta občutek varnosti je prednost. Prisiljen nadaljevati pa nisi v nobenem primeru. Vsepovsod te na koncu poberejo, če omagaš.
Uporabniški avatar
 tae
#166112
Ero (šefe), ali nam boš tvojim "podložnikom" kaj zaupal kako potekajo tvoje priprave na ultra vode ? :D 8)
Uporabniški avatar
 tae
#176161
ero napisal/-a:
OK, cilji:

2. v spomladanskem delu odteči hiter maraton - pobožna želja je tek pod tremi urami a bom zelo zadovoljen s časom blizu trem uram



Ero se vrača v tekaške vode, spomlad je tu. Počasi se bo potrebno začeti pripravljati za enega hitrega. Trst bi bil lahko test, potem naslednji pa že gas do konca.

Sicer me pa tudi malo zanima kaj se dogaja z vašim "projektom" PRŠC ?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA