najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#187189
Sončka napisal/-a:Mogoče se nas bo vreme le malo usmililo in bomo lahko oddelali svoj triatlon. :D Se vidimo jutri... Upam, da bom tam dovolj zgodaj za en kufe. :D


Hoj,

sem ravno govoril s Predragom in je povedal, da je vse OK tudi vremenska situacija, tako da bomo tud plavali.

Midva z Lauferjem odrineva iz Ljubljane okoli 6.30. Predlagam, da se v NG dobimo pri hotelu Rotonda, kjer bo štart triatlona, nekaj pred deveto. Bo dovolj časa, da razdelim drese in da spijemo enga kofetka.

Lp, MatjazV
#187438
Samo da se považim: TF smo (menda že drugič) zmagali kot najštevilčnejša ekipa, pobrali kar nekaj finih uvrstitev (naj se hvali vsak posamez, paše!) in se kar lepo imeli. Sam sem utrgal tretje mesto v kategoriji 40-44 in sem res vesel.
Hudo lep dan, super organizacija, Predrag rula, bohpomagaj če smo med kolesarskim delom prekleli kak prepočasen avto (cesta je bila odprta, le pri Karigadorju je policist varoval križišče, veliko pomagačev pa stranske ceste). Ma super. Imeli smo tudi veliko TF navijačev, TF Laufer foto servis in sploh!
#187461
Tale Triatlon je res fenomenalen! Uživala vsak trenutek. Navijači ste bili enkratni, še posebej vesela sem bila Dannae in njenih hčerkic! Sem pogrešala kar nekaj ljudi, ki so bili lansko leto... ampak tako to pač je... :D
Na štartu nisem bila prav nič posebno našpičena in sem mislila, da bo ta triatlon pač dober trening. Potem pa sem se že na samem začetku postavila strateško dobro, plavala kolikor sem mogla in iz vode prišla super dobro. Na kolesu me je potem prehitelo nekaj TF-jevcev, nekaj pa nikakor ne :wink: (še posebej eden :D ).
Kolo je šel super, tek pa tudi, triatlonski dres se je obrestoval. A na žalost so me na koncu v cilju narobe evidentirali (vsaj jaz vem, da sem svetlolaso triatlonko prehitela v teku in me potem ni več prehitela nazaj) in sem bila 4. v svoji kategoriji. Se pravi, da mi tudi niso merili pravega časa (predvsem zaradi tega mi je hudo)... :(
No, ja, pa se zato nisem pustila motiti in moram rečt, da je bil dan super, enkraten, super super! In pridemo spet!
Pa še to, organizatorji so lepo kazali pot in Hrvatje so bili vsi po vrsti prijazni. :D
Uživajte, Sončka
#187480
Včeraj neurje, danes pa, ... en krasen sončen dan. Sprint Triathlon Rivarela Novigrad je odlično uspel. Največ zahvale gre Predragu in njegovi ekipi, ki so se res potrudili in spet pripravili lepo triatlonsko tekmo.
TF ekipa številčna in tudi uspešna :laola. Še posebej se je izkazal stena, ki je zmagal v absolutni konkurenci, BRAVO :clap: !

Slika

Hvala Lauferju za odlične FOTKE in vsem skupaj za super družbo.

Še pridemo na take prireditve.

Lp, MatjazV
#187501
moj prvi triatlon. že pred štartom sem se najbolj "bal" plavanja. lani sem plaval enkrat v celem letu. ja grem probat, sem si mislil. do barke se je zelo vleklo, nazaj pa še enkrat bolj tiloko. iz vodesem zlezel ves "vrteč", moral sem sedeti. dobro da mi je dohtar cukre zrihtal. hvala lauferju za tovariško pomoč. kolesarjenje je pa lepo šlo, kljub temu, da letos še nisem sedel na kolesu. tek mi je pa še bolje šel kot kolesarjenje.
lepa družba smo furumovci, hvala za družbo. smo uživali z družinico :laola :clap:
#187522
Živjo,
še moje kratko poročilce...
V sredo smo se zasidrali v Umagu in nedelja je bila vse bližje. Po neurju v soboto se je jutro nad Novigradom razjasnilo. Ob prihodu na prizorišče sem se takoj podau v lov za novim dresom...ki mi je bil kot ulit :wink:
Forumci smo že zasedali skoraj pol menjalnega prostora in naredili nekaj skupinskih fotk :clap:
In začelo se je ...skok v prijetno ohlajeno morje, sicer malo oteženo zaradi valov ...samo je šlo. Kolesarski del zelo prijeten...je blo treba kr garat...sploh v klančke...no v dolinco je pa samo šlo...in v zadnji šikani sm prihitel eno našo forumko ( verjetno ji je odpovedala Gps navigacija :-- ). Sledil je še tek, v zmernem tempu s ciljnim šprintom.

Čestitke vsem dobitnikom častnih medalj :clap: (to smo bli vsi :lol: ) in tistim, ki ste se povzpeli na oder za zmagovalce...BRAVO :clap: Seveda pa smo na odru stali vsaj enkrat vsi...kot najštevilčnejša ekika :TF)
Sledila je še analiza...ob hladnem :toast: in koščkih zmagovalnega pršuta :juhuhu:
Posebna zahvala pa našemu 2v1(fotografu in navijaču)...hvala za fotke in vspodbude ob progi :cast1:
Pohvala še organizatorju...sploh pa Predragu, da je to prireditev , kjer je čutiti tisti pravi športni duh prou na vsakem koraku... :clap:
Kako že pravi...Istra u vašem srcu...se vidimo naslednje leto :wink:
#187531
Sončka napisal/-a: in sem bila 4. v svoji kategoriji. Se pravi, da mi tudi niso merili pravega časa (predvsem zaradi tega mi je hudo)... :(
No, ja, pa se zato nisem pustila motiti in moram rečt, da je bil dan super, enkraten, super super! In pridemo spet!
Pa še to, organizatorji so lepo kazali pot in Hrvatje so bili vsi po vrsti prijazni. :D
Uživajte, Sončka

Pregrag se mi je že upravičil, kar je zelo prijazno od njega in zadeva je že pozabljena. Pridem drugo leto spet, mogoče celo letos na plavanje na obalo.... 3 km... :D
#187555
Še kratko poročilce z moje strani:

Ker sem bila že 3 dni prej v Istri, je moja nestrpnost ves čas strmo naraščala, tako da sem se na štartu kar tresla od živčnosti. Ko smo se našli s forumovci (lepo, da sem vas toliko spoznala), sem se jih držala kot klop in hvaležno sprejemala vse nasvete (hvala vsem :TF) .

Ker je bilo zame vse skupaj popolnoma nova izkušnja (plavanje v skupini, kolesarjenje v skupini, 3 discipline zaporedoma) je vse skupaj delovalo kot da sem v nekem filmu, zelo nenavadno. Pri teku se mi je zdelo kot da tečem skozi puding! Še dobro, da smo imeli nove drese in smo se lahko že na daleč prepoznali in spodbujali :clap: !

garač napisal/-a:no v dolinco je pa samo šlo...in v zadnji šikani sm prihitel eno našo forumko ( verjetno ji je odpovedala Gps navigacija :-- ).
Garač, zahtevam revanšo naslednje leto! :--

Na koncu sem bila šokirana, da sem zasedla 1. mesto v svoji kategoriji in 4. mesto absolutno, za kar ste v veliki meri zaslužni forumovci z vso podporo in pomočjo (še posebno stena in garač, ki sta imela z mano ogromno dela in potrpljenja :D ) ter ta pravi triatlonski dres, ki mi je kot ulit!

Še enkrat čestitke vsem za nastop, navijanje, stopničke (stena: :cast1: ), fotke, družbo!
Hvala tudi organizatorju za izredno lepo prireditev na katero zagotovo spet pridem!
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA