najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#189980
Hoj,

evo predlog za udeležbo na olimpijskem triatlonu (1,5 km plavanja, 40 km kolesa in 10 km teka)na Faaker See - "3. Faaker See KÄRNTNERMILCH Triathlon". Plava se v jezeru, kolesarska proga lahka, pretežno ravninska, tek deloma po trasi malega maratona.

Smo bili pred kratkim tam na tekmi in je res super lokacija. Pa še blizu, dobro urico vožnje iz ljubljane, takoj za karavanškim tunelom.

Tule je povezava na njihovo uradno stran: http://www.facebook.com/ext/share.php?sid=131858967192&h=dxuwK&u=Paucj&ref=mf.

Štartnina je 30 €, lahko pa tekmujejo tudi štafete, štartnina 50€. Prijave preko spleta na strani SportPayment: https://sportpayment.com/online4/sportpayment.php?veranstnr=700.

V petek 28.8 pa organizirajo tudi otroški aquathlon.

Jaz sem že prijavljen in tudi pridno treniram. A bo šel še kdo?

Lp, Matjaž
#190000
marčni zajec napisal/-a:
MatjazV napisal/-a:Hoj,
...lahko pa tekmujejo tudi štafete, štartnina 50€...



kako je to mišljeno kot štafete?
en plava, drugi bicikl vozi, tretji pa teče?


Ja, točno tako. Vsak član ekipe tekmuje v eni disciplini.

Matjaž
#191702
Matija: OBA sta med lepšimi olimpiki in iz Avstrije boš prišel ravno prav napaljen za dober rezultat na Bledu.
Na Baškem jezeru smo lani plavali v oblekah, bi pa brez težav tudi v kopalkah (uspelo mi je celo nasamariti moje punce, da Avstrijci v skrbi za turizem jezera umetno ogrevajo...), sledi hecen tek proti menjavi skozi kemp in čez cesto. Kolesa so štirje krogi, delček tudi po trasi celovškega ironmana, z dvojnim ne prehudim vzponom in hvaležnim spustom, posebnost teka (2 kroga) pa je, da cca 2/3 poteka po gozdnem makadamu, kar je fino glede vročine. Prednost nastopa na Baškem ali v Celovcu je ta, da se tudi začetnik nekako vklopi v množico.

Bled kot primerjava ima 6 krogov s tehnično (vsaj zame, ko sem ga vozil) kar zahtevnim vzponom iz Zake do železniške postaje in potem 3 kroge teka po notranji strani jezera do centra. Blejska organizacija je super, ampak mene lahko s tistim riževim narastkom podkupiš, da ga bom že prav kičasto hvalil...
Primerjalno še to, da so praktično vsi avstrijski triatloni taki, da je zavetrje na kolesu prepovedano, na Bledu pa se menda (meni se ni uspelo, sicer bi se...) lahko komu peilepiš za zadnje kolo in upaš, da bo na stopničkah...

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA