najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

#197717
Kakšno neodgovorno načrtovanje triatlonske sezone!
Šalim se, uspešno pleskanje!

Jaz sem z Bledom za letos trisezono sklenil in septembra sušim kopalke, oktobra bom dajal kolo v olje in novembra peglal tekaške vezalke.
#197903
Glede na to, da iz LJ vozim jaz, prosim domačine oz. organizatorja za info glede parkiranja v bližini prireditvenega prostora.
Imejte prosim v mislih, da Kopra ne poznam in da imam zadnje čase hude težave s koncentracijo :oops: .
@Laufer: Glede na zgoraj omenjeno, bom tudi jaz prišla bolj kot ne na turistični ogled proge, le da bo to sprint razdalja. :D Važno, da bom spet v/na morju :wink: .
LP
#197905
Kadar pridete po avtocesti v Koper....

-izhod Center-centro
-po prednostni do prvega krožnega križišča
-v tem križišču NARAVNOST
-cca 500m naprej naslednje krožno križišče
-v tem križišču TRETJI IZHOD (četrti je nazaj proti LJ)
-mimo šole in nog.igrišča (30km/h) cca 300 m do naslednjega krožnega
-v tem križišču NARAVNOST na parkirišče.
-leva stran na gramozu je gratis
#197988
lonely napisal/-a:Kadar pridete po avtocesti v Koper....

-izhod Center-centro
-po prednostni do prvega krožnega križišča
-v tem križišču NARAVNOST
-cca 500m naprej naslednje krožno križišče
-v tem križišču TRETJI IZHOD (četrti je nazaj proti LJ)
-mimo šole in nog.igrišča (30km/h) cca 300 m do naslednjega krožnega
-v tem križišču NARAVNOST na parkirišče.
-leva stran na gramozu je gratis


Mi je že zdaj žal, da ne bova zraven... :--(

PS vsem pa, ki boste veliko veselja in uspehov... :clap:
#198119
No, z Lauferjem sva iz Kopra, utrujena in z mešanimi občutki.
Najprej Kopru hvala za toplo morje in nebo brez oblačka. :D
Ostale stvari se niso odvijale perfektno, a ne tega jemati kot kako zamero organizatorju, le kot predloge za izboljšave.
Mesto registracije oz. dviga štartnih številk ni bilo vidno in sva ga kar iskala.
Iz vode so vodile ene stopnice, dovolj široke le za eno osebo in v vrsti sem v vodi kar nekaj časa čakala, da se gospodje skobacajo na pomol.
Kolesarska proga je kar hitra, cesta je bila zaprta in odlično varovana. Mene je motilo le, da te na vsakih 200m nekaj zruka (ležeči policaji, tlakovci).
Da na celi tekaški progi ni bilo niti ene vodne postaje :bum:
Da je v cilju ob mojem prihodu že zmanjkalo vode, pa sem bila rezultatsko ravno na sredini.
Da ste našo kategorijo (članice 2) izpustili in jo nato razglasili čisto na koncu s pripombo, da ste nagrade že vse podelili in jih za nas žal ni več :rol: . Naša kategorija je bila razpisana tako kot vse ostale.

Hvala za pašto, hitro razglasitev, bogate nagrade sponzorjev, obilo parkirnih mest, lubenico, majico, kolesarsko progo brez prometa in lepo okolico. :D

Druge graje si zaslužim sama.
Pred plavanjem si nisem našla orientacijskih točk in 2x odplavala kar nekam :oops:.
Da si nisem zapomnila število krogov, ki sem jih že prevozila in mogoče zvozila kakšnega preveč :evil: .
Da me je na teku krč trebušne mišice, ki do konca ni popustil in sem se vlekla do cilja ter delala sramoto TF dresu :oops: .

Na zmagovalnem odru večinoma mladi Ribničani, ki s svojimi časi delajo naše uvrstitve smešne :D . Čestitke!
S svojim časom sicer zelo zadovoljna (1:19:52), s potekom pa zaradi lastnih bedarij nisem čisto nič vesela.

Laufer, hvala za družbo. Upam, da si kljub vsemu z izletom zadovoljen. Lonely in Arabo, hvala za podporo in navijanje :clap: .
#198124
Izzardly...prav dobro ti je šlo in svoj nastop ne moreš tako podcenjevati.

So bile pač ene pomanjkljivosti v sami organizaciji...štetje krogov pri kolesarjenju,težaven izhod iz vode,tekaški del brez okrepčil...in vse to te prikrajšalo za kakšno mesto v skupni razvrstitvi.Realno si zaslužila vsaj tretjo stopničko.

Dokazala pa si da se lahko pogumno kosaš s temi pol-profiji...in dokazala si da si trenutno najboljša triatlonka na TF.(če izvzamemo Leni_f ki je itak razred zase in v drugačnem kontekstu)
Bodi ponosna na ta dejstva...tako kot sem jaz ponosen na to ker sem te spoznal.
#198130
Joj, ne, izgleda da se moje poročilo bere drugače kot je bil moj namen :D .
Saj sem zadovoljna :D . In sploh ne gre za uvrstitev, daleč od tega :lol: (med drugim sem bila tudi na stopničkah, ker je v moji kategoriji bolj suša). Samo realno se skušam oceniti in to pač zapišem tudi sem :wink: .
Z drugimi tekmovalci se pa ne maram primerjati. Oni z mojimi dosežki oz. neuspehi nimajo popolnoma nič :-- .
#198135
Danes sem se odločil, da grem na sprint triatlon in ne na triatlon za vse, saj so tam tekmovali v glavnem samo mladci.
Odplaval sem po pričakovanjih, na kolesu je šlo dobro, pri teku pa sem po cca 500 m odstopil, saj čutil utrujenost in sem si rekel, da se nima smisla preveč naprezati in zopet po nepotrebnem trpeti bolečine, saj očitno vzdržljivost močno pada, če sem v mesecu in pol šele drugič migal.
Zopet je čast TF-ja reševala Izzardly, ki je bila druga v kategoriji, na katero so organizatoji "malo" pozabili.

Hvala Izzardly za prevoz, ter Lonelyu ter Arabu, ki sta naju prišla spodbujat pri teku, potem pa sta odbrzela v Slivje na tek.
#198193
Tudi jaz sem se včeraj pojavil na štartu sprinta. Kljub najboljšemu času letos sem tudi jaz kar malce razočaran, predvsem nad svojimi napakami. Prvo sem storil že na začetku, saj smo v Koper prišli tik pred štartom in sem komaj uspel dvigniti štartno št., nato pa smo se že pognali v vodo (brez ogrevanja). Plavanje klasika (med zadnjimi, tako, da gneče pri lezenju iz vode ni bilo pretirane), nato zelo dobra vožnja na kolesu, kjer sva z neznancem v vlakcu (hvala za "šlepanje" nekaj krogov...) kot za stavo prehitevala sotekmovalce in se po občutku prebila med prvo polovico. Ključni trenutek je bil prehod na tek. Kljub opozarjanju na vročino in zadostno pitje, sem bidon s pijačo pustil v menjalnem prostoru, kar sem kasneje močno obžaloval. Prvih nekaj 100 m sem si rekel, da grem malo bolj "na izi", potem pa gas. No, to se ni zgodilo, saj noge niso ubogale, srce pa se ni umirilo... po obratu na prvi polovici teka porabim jokerja "power-gel" in čakam, da se zgodi. Učinek je bil zaradi dehidracije ravno nasproten... Komaj se privlečem do konca prvega kroga, kjer zaman iščem kakšno okrepčevalnico s pijačo. Nič! Drama! Pobralo me bo! Odstopa me reši kolegica, ki navija ob tekaški progi in iz nahrbtnika slučajno potegne plastenko z vodo. :drink Aleluja! OK, gremo naprej! A kmalu nova težava; žulj na desni nogi, ki se je pojavil na blejskem triatlonu se zopet odpre in začne neusmiljeno rezati. Ja kaj gre še lahko narobe :--( Na 3/4 teka začutim, da se počasi vrača delček energije in malce pospešim. Končno v cilju. Po moji uri 1:22:59, kar pomeni PB v sprint triatlonih.
Kljub nekaterim težavam pohvala organizatorjem za uspešno realizacijo, bogate nagrade in simpatično vzdušje. :clap: Ker je bila to moja zadnja planirana tekma letos, se vidimo prihodnje leto. :laola

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA