najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#308343
Zakon, tudi meni bo uspelo priti na prireditev, sem dobil "malo prisiljeni" dopust :D :D

Lp
Uporabniški avatar
 samostojni
#308431
:laola :juhuhu: :laola :juhuhu: :laola :juhuhu: :laola :juhuhu:
pa smo ga ....vsi štirje udeleženci skoz dal ...vsak na svoj način :hello: :cast1: :juhuhu: :clap:

sem za spremembo se prpelu s kolesom :driver: na Jesenice....glih po sto jih je navrtel :lauf: se...
Poj smo mal podebatiral z Mirotom in Raziskovalcem...pa še Rupnikom..preden smo štartal.. :argue: :cast: :argue:

Ja tale Gaber :cast1: :clap: je kar fest fant.....k se mu lub tole še delat. :bum: bi si kakšn mislu :roll: .vsaka čast :clap: :clap: de ga majo na Jesenicah...se jim kar dogaja. :rol: :cast1: ..tele dneve....k je taaaaakaaaaa udeležba, več al mejn vsak let....pa tko fajn se je razplavat sempake po bazenu...se jih hitr nabere za kilometer :rol: ....potlej pa še ene lep ravni tek nad Jesenicam. :juhuhu: :rol: .mal za razgledovat je okolico...pa mal k gor smo šli :oops: pa mal bl k dol :nono: :shock: smo ga teral.....je blo označeno :juhuhu: ....da se lažje zapomni, smo kar dvakat šli naokrog....za nasledn let...čeuposreč....

Poj pa en lep kolesarski sprehod :lauf: prot domu, sej bi se lahka peljal :driver: , mej Raziskovalec povabu, sam kugajpa lepšga, kt pr nočnem soncu se peljat.. :clap: ..skor ne rabš luči....sm mal še Radolco objesku. :-(( ..sam je mel svoj ritem na košark.....pa smo mal z MP3 podebatirala...pa naprej gasa...Prov luštn je blo tole....nardit......

Škoda, :-(( :--( :-(( k se ga ni več udeležil VAS...je pa bla dobra udeležba :TF)
Čestitke vsem nam k smo ga... :clap: :clap: :clap: :clap:
Vi pa nasledn let..lohka :clap: :juhuhu: :hehe: aja že avgusta bo spet ...mnde :clap: :clap:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA