najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 ero
#95258
na nam najbližjem Ironmanu bo tudi letos nastopilo precej Slovencev:

82 Bele Marjan
83 Debenec Bojan
157 Duračkovič Damir
548 Marolt Roman
1043 Obreza Marko
16 Pečnik Erih
595 Poljanšek Borut
1084 Primožič Lojze
1099 Rejc Boštjan
84 Rotovnik-Kozjek Nada
263 Sajevec Peter
1155 Šink Tomaz
1160 Slanič Zoran
1244 Zdešar Edvard
719 Zevnik Klemen

domača stran :arrow:

če prav razumem sistem, bodo rezultati za posameznega tekmovalca dosegljivi takole:

http://ironman.com//events/ironman/germ ... ia&bib=xxx

xxx seveda zamenjate s startno številko ...
 ton
#95699
Kolikor sem spremljal, so bili danes časi in veselje spet na mestu: predvsem Nadi in Edotu JUHEJ!

Sem pa na Avstriji gledal reportažo in lov na tistega reveža, ki ga je že na plavanju 'pobrala' časovna metla, kako ni uspel prepričati pedantnih organizatorjev, kako bi vendarle rad nadaljeval na biciklu. Revež.
Uporabniški avatar
 Matej
#95711
Tudi jaz sem včeraj cel dan čepel za računalnikom in spremljal rezultate.

Čestitke vsem Slovencem za odlične rezultate, še posebej pa bravo Lojze, Edo, Marjan, Borut, Nada. :laola

Hitro regeneracijo želim in pa seveda kakšno poročilce na forumu (+v živo ob kakšnem pivcu :D )
Uporabniški avatar
 obi
#95720
ton napisal/-a:Sem pa na Avstriji gledal reportažo in lov na tistega reveža, ki ga je že na plavanju 'pobrala' časovna metla, kako ni uspel prepričati pedantnih organizatorjev, kako bi vendarle rad nadaljeval na biciklu. Revež.


Jaz pa sem gledal v živo. In je kar prav, da take reveže izločijo iz nadalnjega tekmovanja. Na Ironmana se prijavljajo tudi takšni za katere sem se spraševal. če sploh znajo plavati.

Ton a si predstavljaš, da bi ta revež potem še 10 ur kolesaril pa še kakšnih 8 ure tekel? Pa to ni več tekmovanje. To je enako treningu, ko vse počneš sam .

Časovne omejitve na Ironmanu so kar poštene. Če si kolikor toliko pripravljen si brez težav znotraj limitov.
 zafi
#95725
Sajevec Peter 9:21
Primožič Lojze 10:24:32
Slanič Zoran 10:28:50
Poljanšek Borut 10:32:06
Obreza Marko 10:51:34
Rotovnik-Kozjek Nada 11:01:49
Debenec Bojan 11:05:38
Bele Marjan 11:21:36
Rejc Boštjan 11:23:30
Zdešar Edvard 11:41:35
Durackovič Damir 11:48:34
Uporabniški avatar
 mazi
#140304
Ojla,

Čestitke vsem udeležencem... :laola

Tudi sam si želim, da bi bil kdaj zraven :oops:
 damirkos1
#158094
mazi napisal/-a:Ojla,

Čestitke vsem udeležencem... :laola

Tudi sam si želim, da bi bil kdaj zraven :oops:


Ma limit za plavanje je res velikodušen. Saj ne gre za izlet... Med 2500 tekmovalci je ogromno takih ki si s tem ko so tam delajo več škode kot koristi (sklepi, ki niso vajeni obremenitev...), se pa da v parih letih natrenirati, tako da kar začni. Je čisti užitek (razen zadnjih 20 km teka)

občutki na koncu pa so...

bolečina izgine, spomin je večen
Uporabniški avatar
 mazi
#158098
damirkos1 napisal/-a:
mazi napisal/-a:Ojla,

Čestitke vsem udeležencem... :laola

Tudi sam si želim, da bi bil kdaj zraven :oops:


Ma limit za plavanje je res velikodušen. Saj ne gre za izlet... Med 2500 tekmovalci je ogromno takih ki si s tem ko so tam delajo več škode kot koristi (sklepi, ki niso vajeni obremenitev...), se pa da v parih letih natrenirati, tako da kar začni. Je čisti užitek (razen zadnjih 20 km teka)

občutki na koncu pa so...

bolečina izgine, spomin je večen
Zdaj ''delam'' na tehniki plavanja... potem pa spomladi mogoče že kakšen triatločnek :wink:

Za občutke pa verajmem, da so enkratni - so že po pretečenem maratonu... :wink:
 damirkos1
#158529
mazi napisal/-a:
damirkos1 napisal/-a:
mazi napisal/-a:Ojla,

Čestitke vsem udeležencem... :laola

Tudi sam si želim, da bi bil kdaj zraven :oops:


Ma limit za plavanje je res velikodušen. Saj ne gre za izlet... Med 2500 tekmovalci je ogromno takih ki si s tem ko so tam delajo več škode kot koristi (sklepi, ki niso vajeni obremenitev...), se pa da v parih letih natrenirati, tako da kar začni. Je čisti užitek (razen zadnjih 20 km teka)

občutki na koncu pa so...

bolečina izgine, spomin je večen
Zdaj ''delam'' na tehniki plavanja... potem pa spomladi mogoče že kakšen triatločnek :wink:

Za občutke pa verajmem, da so enkratni - so že po pretečenem maratonu... :wink:


Plavanja se res najdlje učiš, a se da tudi to skrajšat. Naj tre vzame v roke inštruktor plavanja, tako bo napredek viden že po parih plavanjih. Tisto pravo pa v eni sezoni.

Tria trenerji za tehniko niso naj naj mojstri... moje mnenje seveda

Po tolko letih plavanja so malenkosti tiste, ki v tehniki delajo razliko in ne toliko natreniranost itd.

show must go on!
Uporabniški avatar
 mazi
#158541
damirkos1 napisal/-a:
mazi napisal/-a:
damirkos1 napisal/-a:
mazi napisal/-a:Ojla,

Čestitke vsem udeležencem... :laola

Tudi sam si želim, da bi bil kdaj zraven :oops:


Ma limit za plavanje je res velikodušen. Saj ne gre za izlet... Med 2500 tekmovalci je ogromno takih ki si s tem ko so tam delajo več škode kot koristi (sklepi, ki niso vajeni obremenitev...), se pa da v parih letih natrenirati, tako da kar začni. Je čisti užitek (razen zadnjih 20 km teka)

občutki na koncu pa so...

bolečina izgine, spomin je večen
Zdaj ''delam'' na tehniki plavanja... potem pa spomladi mogoče že kakšen triatločnek :wink:

Za občutke pa verajmem, da so enkratni - so že po pretečenem maratonu... :wink:


Plavanja se res najdlje učiš, a se da tudi to skrajšat. Naj tre vzame v roke inštruktor plavanja, tako bo napredek viden že po parih plavanjih. Tisto pravo pa v eni sezoni.

Tria trenerji za tehniko niso naj naj mojstri... moje mnenje seveda

Po tolko letih plavanja so malenkosti tiste, ki v tehniki delajo razliko in ne toliko natreniranost itd.

show must go on!
Ja, vsekakor se zavedam, da potrebujem strokovno vodenje (tako namreč tudi imam :wink: )

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA