najave in vabila na triatlonske prireditve, poročila s prireditev, koledarji

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 miro
#135641
Še moje videnje!
Jeseniški akvatlon se zelo počasi prijemlje.Jeseničani ga zgleda še niso sprejeli za svojega.
Saj se zavod za šport trudi z organizacijo, vendar pravega odziva na Jesenicah in bližnji okolici ni,čeprav imajo na Jesenicah plavalni klub z dolgoletno tradicijo.
Kot vedno se je prireditve udeležilo največ TJ-jevcev - imeli smo celo navijača- samega Fotra, ki je budno nadziral mladež, ki se je podila po Jesenicah.
Vzdušje je bilo kar dobro, tudi na salso smo se malo zapodili,degustirali kubanske koktejle, res organizatorji so se potrudili.

Dogodil pa se je tudi neprijetni dogodek, saj so objestneži malo premaknili označevalne table,tako, da smo se kar malo zgubljali- no midva z Aljo sva se kmalu vrnila na pravi krog, za nekatere pa je bilo malo huje. Sončka je prišla skoraj na "Kalvarijo"(tako se imenuje kraj na Mirci),tudi štajerko Sebi so onemogočali,kaj pa bodo Štajerke na Gorenjskem pobirale medalje.
No tudi ta dogodek mislim , da ni pokvaril vzdušja in se bodo udeleženci še radi vračali na Jesenice.
Organizator se je tudi poiskusil oddolžiti sončki za res dolg klanec in ji je podelil medaljo za FAIR PLAY.
Da ne bom predolg, hvala vsem za vzpodbujanje in za lepe fotografije!
Kmalu se spet srečamo!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 Sebi
#135643
Super, super, super! Kaj več skoraj ni za povedat. Tista "pripetija" z obrnjenimi tablami bi se lahko zgodila kjerkoli zato ni to nič groznega. Res je pa škoda, da se tega dogodka ne udeleži več ljudi. Jaz definitivno še pridem! :lauf:

Ps Miro.: Štajerke niste onemogočili. Gorenkja križana s Štajerko in Belo krajnko se ne da tako zelo zlahka... :--
Uporabniški avatar
 Sončka
#135645
Hoj,
prav lušten je bilo... Sicer se že tako in tako nisem ravno najbolje počutila, ne vem, mogoče želodčne motnje že od zjutraj... Pa kot nalašč sem potem tekla v hrib višje kot vsi ostali... :D :D Vztrajna pa sem, ja... Šele ko me je malo začelo biti strah in so se podrle pregrade domišljije (začela sem se ozirat naokrog, če kje za vogalom čaka medved, potem ko ni bilo medveda, pa kar trop volkov... Fej, pa ta strah!). Saj če se ne bi že temnilo, bi mogoče še kar vztrajala. :wink:
Sem pa danes zjutraj dobila idejo, da bi organizator lahko podaljšal tale tek kar tja do Javornika... (Dober štos!).
V glavnem super je bilo, naplavali smo se, nadružili, potem pa še kuba libre in pa salsa. Pa kaj čmo še lepšega. Mi je žal, da nismo mogli ostati do konca salse. :cry: Pa drugič!
Uživajte in se vidimo spet!
Lp, Sončka.
Uporabniški avatar
 Sončka
#135647
Hej, fotke so pa super. Sploh Maju so ratale tiste v bazenu. :clap:
Uporabniški avatar
 raziskovalec
#135658
Tale akvaton je res prijetna zadeva. Iz prestolnice smo se pripeljali ekološko, štirje TF jevci v enem avtomobilu (Še 1PR, Maj, Sončka in Razy) . Takoj ob prihodu na Jesenice smo srečali samega Fotra (TF-jevskega seveda), ki nam je pokazal pot in povedal, da pride navijat.
Kljub temu, da ni bilo štartnine, na štartu ni bilo nobene gneče. Prvič se mi je zgodilo, da je organizatorka prišla k moji in ne jaz k njeni mizi. Za vse ostale organizacijske zadeve je poskrbel moj dnevni manager Maj, ki je bil tokrat v vlogi navijača.
Ker v prestolnici nimamo 50 meterskega bazena, je bila to odlična priložnost za vadbo moje najšibkejše triatlonske discipline - plavanja. Začel sem kar entuziastično, a konkurenca je bila še boljša. Če bi imel natrenirane obrate, bi bilo seveda vse drugače :lol: :wink:
Zelo moram pohvaliti svoj transfer, ki je bil izveden v PB času. V transferu sem prehitel eno tekmovalko (ki me je prej premagala z žabco, sam sem seveda ves čas kravljal), na progi pa še eno, ki je zahodila v klanec, podobno usodo sem doživel tudi sam. Nato me je prehitela, pa tudi druga, a to je že nadaljevanje zgodbe.
Na srečo smo zgrešili pot, tako, da se pri svojem relativno slabem teku lahko zgovarjam na to. Je bil le moj prvi akvatlon in iz vode iti tečt je še hujše kot na kolo. Pravzaprav je kolo pravi luksuz. Tako mo bo v prihodnje veliko lažje, ko bom prišel iz vode si bom rekel. Samo, da ni treba tečt.
Prvi krog smo malo podaljšali, drugi krog pa sem tekel natanko po predvideni progi. Za iztek sem pa šel iskat Sončko na progo.
Čestitke vsem medajlistom. Se mi zdi, da sva samo midva s Sončko ostala brez medalje. :cry: :wink: In potem ona dobi medaljo za vztrajnost. In tako sem bil edini pravi TF osmoljenec - brez medalje, :rol: :wink:
Zadnje sledove razočaranja nad tekmovalnim ne največjim uspehom so razblinili prijazni organizatorji s toplo besedo, opravičevanjem zaradi puščic, ponudbo pijače, programom salse, podelitvijo diplom.

Lušno je blo. Moj prvi akvatlon. Pa ni bil nič ZEN, sem se kar trudil, vsaj v vodi. Za medalje pa bo treba še boluj trdo trenirati.
Najlepša hvala še 1PR, Inotu, Maju za vizualno obeležitev spektakla, Fotru pa za navijanje in dobro družbo.
Ja, še pridemo.
Nazadnje spremenil raziskovalec, dne 16 Jul 2008, 09:07, skupaj popravljeno 4 krat.
 jesen
#135660
ziv, prov vesele vs je blo pogledat,
škoda ker sem mu šiht :? lp Aljoša
Uporabniški avatar
 miro
#135743
Da ne bo pomote, Sebi in Alja sta me nažgali za sto metrov. Ko sta onedve lezli iz bazena sem moral jaz še preplavati dve dolžini.
Vsa čast puncam!
Lp
Miro
Uporabniški avatar
 še1PR
#135900
Si dovolim sporočiti rezultate, ki sem jih dobila od Gabra in bodo tudi na: http://www.zsport-jesenice.si/

Rezultati:
MOŠKI:
Ime in priimek Čas plavanja / Čas teka / Čas skupaj
1 Aleksander Naglič 0:18:13 / 0:25:12 / 0:43:25
2 Miro Ražman 0:25:55 / 0:21:08 / 0:47:03
3 Miro Savič 0:24:55 / 0:22:36 / 0:47:31
4 Igor Zobavnik 0:23:40 / 0:25:33 / 0:49:13

ŽENSKE:
Ime in priimek Čas plavanja / Čas teka / Čas skupaj
1 Tjaša Žnidar 0:18:50 / 0:26:17 / 0:45:07
2 Sebastjana Klepec 0:23:15 / 0:25:25 / 0:48:40
3 Alja Pregl 0:23:15 / 0:25:46 / 0:49:01
4 Vesna Dolinar 0:30:31 / 0:23:44 / 0:54:15
5 Irena Dobernik 0:24:29 / DNF

Kratka razdalja:
Ime in priimek Čas plavanja (500m) /Čas teka (1 krog) / Čas skupaj
1 Andrej Rekar 0:16:40 / 0:15:10 / 0:31:50

Izpred dveh let imam v plavanju "pribitek" 32 sek, v teku pa "minus" 2 min 51 sek... Zadovoljna! :)
 ZSJgaber
#135920
Še moj del www.zsport-jesenice.si
nekaj slik in rezultati, škoda za tisti neljubi dogodek, za naslednjič bomo naredili nekaj da se kaj takega ne bo več zgodilo, naj vas povabim proti koncu avgusta na 6. jeseniški akvatlon. Sicer je bilo mišljeno da bi bil 6 po vrsti 28.8.2008 vendar ga bomo najbrž prestavili za en teden mogoče tudi za kaj več tako da bo okoli 20.8.2008. Seveda boste točne informacije dobili tudi na tekaškem forumu. Hvala vsem k ste prišli in upam da nas bo vedno več...

lp Gaber
Uporabniški avatar
 Tjas
#136318
No, je pa že cel teden naokoli, ampak občutki po sedaj že petem akvatlonu so še zmeraj odlični, pa ne zaradi medalj, ampak zaradi dogodka nasploh.

Kljub temu, da to ni bil moj prvi, se je tudi meni uspel izgubit in sem nekaj časa, dokler se mi je pot zdela kolikor toliko lepa, tekla v smeri označenih tabel in potem nazaj na pravo pot. Lahko bi sicer vedela ali pa od gabra zvedela, da je pot ista kot je bila na vseh dosedanjih akvatlonih, pa sem vseeno upoštevala oznake, tako da sem bila v prvem krogu jezna na...ne vem koga? ampak v ta drugem, pa zdej pa nisem več na nobenga.

Udeležencev bi lahko bilo več, mogoče jih bo pa avgusta (morda mi uspe prepričati še kakšnega iz PK Jesenice, problem je, da jim pa tek ni ravno prav zlo pri srcu).

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA