vse v zvezi s triatlonom, kar ne sodi v gornja področja - debate, spletne strani, domače strani triatlonk in triatloncev, ...

Moderatorji: stena, izzardly

#364706
fizle napisal/-a:Zdravo, malo bi se v to temo prikljucu.
Ker sem izgubil stavo, sem prijavljen na koprski ironman. Zanima me kako je z opremo. Moram obvezno kupiti neopren in triatlonski dres ali se da kako postukat zadevo drugace. Kopalke, kolesarske cunje, etc. za kakrsnkoli nascet hvala


In kako je šlo?

No, jaz lahko poročam o svojem: prav uživala sem v plavanju v čudovito čisti, mirni vodi ravno prave temperature (24 stopinj), v sicer "brutalni" kolesarski stezi z neštetimi klanci, ki pa te nagrajujejo s čudovitimi razgledi na neštete otočke, pa tudi v zelo razgibanem gor-dol tekaškem delu v lepi naravi in ob zelo prijaznih prostovoljcih na okrepčevalnicah.
Vreme idealno, za tek sicer nekoliko vroče - ampak glede na to, da sem se bala, da me bo zeblo, se sploh ne pritožujem. :D
Čudovito je bilo.

Edina težava je bila boleče stopalo v zadnjih 10 km kolesarjenja - verjetno premajhni kolesarski čevlji.
#364710
O, Špelca, sem komi zdej vidla tvoje vprašanje :shock:
Seveda se trudiste, eni... :D eni pa ne glih, no... takoj zbadanje, kaj zdaj kdo pisari, pa take... :oops:
Ti moram čestitat... kapo dol za triatlon. Jast bi še zdej mahala tam po morju Slika.... kej bi mi reku Tonek, da smo kvantitetni šovarji :lol: :--
#364711
zz topka napisal/-a:O, Špelca, sem komi zdej vidla tvoje vprašanje :shock:
Seveda se trudiste, eni... :D eni pa ne glih, no... takoj zbadanje, kaj zdaj kdo pisari, pa take... :oops:
Ti moram čestitat... kapo dol za triatlon. Jast bi še zdej mahala tam po morju Slika.... kej bi mi reku Tonek, da smo kvantitetni šovarji :lol: :--



Kako misliš, komi zdej, saj se ga napisala šele pred kakimi 15 minutami! :shock: :D

Hvala za čestitke! :)
#364718
spela* napisal/-a:
fizle napisal/-a:Zdravo, malo bi se v to temo prikljucu.
Ker sem izgubil stavo, sem prijavljen na koprski ironman. Zanima me kako je z opremo. Moram obvezno kupiti neopren in triatlonski dres ali se da kako postukat zadevo drugace. Kopalke, kolesarske cunje, etc. za kakrsnkoli nascet hvala


In kako je šlo?

No, jaz lahko poročam o svojem: prav uživala sem v plavanju v čudovito čisti, mirni vodi ravno prave temperature (24 stopinj), v sicer "brutalni" kolesarski stezi z neštetimi klanci, ki pa te nagrajujejo s čudovitimi razgledi na neštete otočke, pa tudi v zelo razgibanem gor-dol tekaškem delu v lepi naravi in ob zelo prijaznih prostovoljcih na okrepčevalnicah.
Vreme idealno, za tek sicer nekoliko vroče - ampak glede na to, da sem se bala, da me bo zeblo, se sploh ne pritožujem. :D
Čudovito je bilo.

Edina težava je bila boleče stopalo v zadnjih 10 km kolesarjenja - verjetno premajhni kolesarski čevlji.


Hello
Super je blo:). Sem preživel brez kaksnih kriz. Plavanje, katerga sem se najbolj bal ker nisem nc plaval, je slo vredu, tako da potem je blo ze pol reseno:)Je pa kolo kar razgibano. Sem uposteval nasvet in sem se malo sparal, tako da so bile noge na koncu kar vredu. Drugac pa trasa super. Prebrcal sem pa v dobrih 6 urah.
#369181
Da malo obudim temo - tudi sam se prvič odpravljam na Ironman v Kopru.

Kako vse skupaj poteka ali moram v soboto biti tudi prisoten na pregledu kolesa?
Lahko pridem v nedeljo in vse uredim?

Ker sem bil lansko leto res dobro pripravljen in je potem odpadlo, me za letos plavalni del skrbi, ker sem zelo malo plaval. Plaval bom 90% žabico :lol: Kolo sem naredil cca 2000 km letos. Tek pa mislim, da ne bo prevelik problem.
#369196
Taubi napisal/-a:Da malo obudim temo - tudi sam se prvič odpravljam na Ironman v Kopru.

Kako vse skupaj poteka ali moram v soboto biti tudi prisoten na pregledu kolesa?
Lahko pridem v nedeljo in vse uredim?

Ker sem bil lansko leto res dobro pripravljen in je potem odpadlo, me za letos plavalni del skrbi, ker sem zelo malo plaval. Plaval bom 90% žabico :lol: Kolo sem naredil cca 2000 km letos. Tek pa mislim, da ne bo prevelik problem.


Glede logistike se obrni na prganizatorje. ;)
Sama grem na isto razdaljo na Dugi otok. Že vem, da bo kolo najtežja stvar, imam letos kakih 200 km. :lol:
No, vsaj plavam in tečem. Na kolo pa tudi še grem, nenazadnje je proga dolga in z veliko vzponi ...
Srečno!
#369202
Kolo je kar zaguljeno na polovički v Kopru. Dva lepa vzpona sta.
Ko si že malo utrujen od plavanja in kolesa tudi tek ni enak, kot če greš spočit odlaufat eno 21to.
Uživaj

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA