triatlonska oprema je zelo široko področje, saj je predvsem zaradi kolesarskega dela lahko položaj zelo kompleksen ... če tako želimo oziroma čutimo potrebo :)

Moderatorji: stena, izzardly

Uporabniški avatar
 mazi
#174759
Ojla,

Z ženo kupujeva kakšen tratlonski dres (zanjo XS zame M). Ve mogoče kdo za kakšno ugodno varijanto (lahko je rabljen...)!? :wink:
 luzr
#174796
Rabljene stvari. www.3ksport.si ali podoben triatlon portal.

Savlje 89, http://www.masel.si/ Diana, Rip curl.

V Tivoliju poleg bazena lahko tudi vprašaš v potapljaški trgovini; na pamet ne vem imena štacune.

Mogoče dobiš tudi v kaki surfaški štacuni po naročilu, a nisem prepričan.
(Freestyle, Funsports, Obsession).
Vprašaj še Iztoka v Surf shopu, Gortanova 21, gotovo bo pripravljen naročiti.
Uporabniški avatar
 izzardly
#225775
Ker imam za letos opremo v drugih barvah :mrgreen:, prodam triatlonski dres Tekaškega foruma.
Je M velikosti (visoka sem 180cm in bolj med suhimi) in enodelen. Pa mislim, da lani nismo imeli moških in ženskih krojev, ampak samo unisex varianto :oops: . Nosila sem ga 1 sezono (na 4 sprint triatlonih) in odlično se je obnesel. Imena oz. nicka nimam napisanega na dresu, tako da ga lahko nosi kdorkoli. Tudi namesto kolesarskega :D .
Cena: €40.

LP :wink:
Uporabniški avatar
 mazi
#225801
izzardly napisal/-a:Ker imam za letos opremo v drugih barvah :mrgreen:, prodam triatlonski dres Tekaškega foruma.
Je M velikosti (visoka sem 180cm in bolj med suhimi) in enodelen. Pa mislim, da lani nismo imeli moških in ženskih krojev, ampak samo unisex varianto :oops: . Nosila sem ga 1 sezono (na 4 sprint triatlonih) in odlično se je obnesel. Imena oz. nicka nimam napisanega na dresu, tako da ga lahko nosi kdorkoli. Tudi namesto kolesarskega :D .
Cena: €40.

LP :wink:

A poznaš nas pa še...?! :--(
Uporabniški avatar
 izzardly
#225840
mazi napisal/-a: A poznaš nas pa še...?! :--(


:rol: Itak, mazi!
Samo škoda se mi zdi, da dres leži v omari, če lahko nekomu bolj prav pride.

LP
Uporabniški avatar
 mazi
#226065
izzardly napisal/-a:
mazi napisal/-a: A poznaš nas pa še...?! :--(


:rol: Itak, mazi!
Samo škoda se mi zdi, da dres leži v omari, če lahko nekomu bolj prav pride.

LP


Sej vem, da si vsaj napol še naša... :clap: Tako, da za kakšen profi nasvet se pa še vedno priporočamo... :laola
Uporabniški avatar
 izzardly
#226175
No, no, fanta, zdaj pa raje nehajta, da vajinih komentarjev ne bo kdo resno vzel :nono: . Dres še naredi triatlonca/ke, pomaga pa :D .

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA