prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

oranzni_slon napisal/-a:Ugotavljam, da se bom moral malo izobrazit glede ptic saj sem danes opazil vsaj dve, ki jima nisem poznal imena.

Polde in Jana? :mrgreen:

Čuječnost mi je pomagala, da sem šele v 7 krogu izgubil štreno s štetjem. :)

Če ti bo lažje, ta števila sproti množi, seštevaj, odštevaj in deli, potem pa na koncu le izvedeš vse inverzne operacije, da prideš do števila krogov. Poskusi!
Pozdrav!
oranzni_slon napisal/-a:Ugotavljam, da se bom moral malo izobrazit glede ptic saj sem danes opazil vsaj dve, ki jima nisem poznal imena.

spela* napisal/-a:Polde in Jana? :mrgreen:

Mislim, da sta bila ščinkavca. Samec in samička. :) Angelca in Lojzek. ;)

oranzni_slon napisal/-a:Čuječnost mi je pomagala, da sem šele v 7 krogu izgubil štreno s štetjem. :)

spela* napisal/-a:Če ti bo lažje, ta števila sproti množi, seštevaj, odštevaj in deli, potem pa na koncu le izvedeš vse inverzne operacije, da prideš do števila krogov. Poskusi!

Hvala za namig. Sam se bolj nagibam k razbijanju integralov. :D

Lp, oranzni slon
Pozdrav!
Evo, novo nadaljevanje limonade Golade. :)
Prejšnji torek sem v času, ko bi moral že tekati po parku ravno zavil na domače dvorišče. Opravil sem še jutranjo taksi službo in padel v posteljo. :)
Prejšnji četrtek sem se zjutraj pomilostil in malo lenaril. Seveda v soboto pozno popoldan nisem več imel izgovorov in sem se spravil v park. Tokrat sem imel spremstvo na kolesu, ki je zdržalo vse kroge. Začela sva v mraku in končala v trdi temi. :) Palčki so že prej pobegnili iz parka in tako nisva imela prav veliko družbe. Nekaj psov, njih sprehajalk in družbe punc, ki niso točno vedele, kaj bi tisti večer počele. In so sedele v parku in se hihitale.
Včeraj zjutraj nisem našel nobenega izgovora in sem junaško odtekel krog več kakor do sedaj. Sledilo je temeljito raztezanje in danes ne čutim nobenih bolečin. Zelo sem hvaležen telescu za tako prijazen odziv. :)
Se nadaljuje. :)

Lp, oranzni slon
Pozdrav!

spela* napisal/-a:Res, ščinkavci na Kodeljevem? To je pa kar kul!
Sicer pa priden! :)

Hvala.
Jaz ne bi dal roke v ogenj, da sta bila ščinkavca. Čisto možno, da sem kaj pošteno zamešal. :) Ampak je pa zabavno opazovat tole pernato druščino, ki se klati po parku. :)

Lp, oranzni slon
Pozdrav!
Nedelja zjutraj je pravi čas za tekanje po parku. :) Nekako mi je uspelo držat štreno pri štetju krogov in sem opravil brez sence dvoma pravo število ponovitev. :) Nekaj kužkov se je razmigalo z menoj in bili so prav prijazna in poskočna družba. Njih šefle so bile še bolj v tižulemižule stanju. :) Poleg običajne zasedbe vrabcev, sinic, kosov in vran sem opazil tudi tresorepko. Ponavadi jo srečujem na vrtu, ko stika po ravno zrahljani zemlji.
Kasnejši sprehod po Rašici je bil odličen za raztezanje. :) Tudi tortica po sprehodu je bila odlična za raztezanje krakov. :)
Lp, oranzni slon
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

spela* napisal/-a:Res, ščinkavci na Kodeljevem? To je pa kar kul!
Sicer pa priden! :)

Hvala.
Jaz ne bi dal roke v ogenj, da sta bila ščinkavca. Čisto možno, da sem kaj pošteno zamešal. :) Ampak je pa zabavno opazovat tole pernato druščino, ki se klati po parku. :)

Lp, oranzni slon

Ni razloga, da bi kaj pomešal, saj ščinkavcev je veliko. Samo nisen vedela, da tečejo na stadionu. :D
  • 1
  • 390
  • 391
  • 392
  • 393
  • 394

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA