prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#367732
Pa smo šli. :)
Obletnico Golade smo dostojno proslavili trije tekači: Kairos, Delfi in jaz. Z Delfi smo se takoj ujeli, kot bi se poznali že leta. No, saj mogoče pa se, samo da pred startom tega nisem vedela. :D
Kljub nekaterim mamljivim poskusom prepričevanja o lepoti nekaterih drugih poti smo šli po klasični različici. Neobiskane poti ostanejo za drugič ... :)
#367746
Draga Golada!

Za 15. rojstni dan ti iz srca čestitava Jusuf in Oranžni slon.
V čast nama je bilo danes zgodaj zjutraj sprašit pohodniško "levo" Goldado. Odločitev za levo je bila povsem logistične narave. 105 minut zmernega pogovornega tempa je bilo dovolj za povsem regularen krog. Bajala sva o "kako se v strup sprevrača vse kar srce si sladkega obeta" , o Feoem prevodu nazaj v nemščino in podobne (z)godbe. Do egometra sva srečala enega sprehajalca in nič tekačev. Na vrhu se je lepo videlo sonce, ki je počasi lezlo iza hribov. Potem je bilo malo bolj živo zaradi kolesarjev. :) Ob poti so precej drvarili in še ne pospravili za seboj. Luž in blata ni bilo čeprav je ponoči deževalo.
V četrtek greva spet. Verjetno spet zjutraj, ker je popoldan že zabasan. :)

Lp, Oranzni slon
p.s.: Vse lepo želim tudi vsem Goladarkam in Goladarjem.
#367750
oranzni_slon napisal/-a:Draga Golada!

Za 15. rojstni dan ti iz srca čestitava Jusuf in Oranžni slon.
V čast nama je bilo danes zgodaj zjutraj sprašit pohodniško "levo" Goldado. Odločitev za levo je bila povsem logistične narave. 105 minut zmernega pogovornega tempa je bilo dovolj za povsem regularen krog. Bajala sva o "kako se v strup sprevrača vse kar srce si sladkega obeta" , o Feoem prevodu nazaj v nemščino in podobne (z)godbe. Do egometra sva srečala enega sprehajalca in nič tekačev. Na vrhu se je lepo videlo sonce, ki je počasi lezlo iza hribov. Potem je bilo malo bolj živo zaradi kolesarjev. :) Ob poti so precej drvarili in še ne pospravili za seboj. Luž in blata ni bilo čeprav je ponoči deževalo.
V četrtek greva spet. Verjetno spet zjutraj, ker je popoldan že zabasan. :)

Lp, Oranzni slon
p.s.: Vse lepo želim tudi vsem Goladarkam in Goladarjem.


Bravo, Oranžni slon in Jusuf!
Posebej Oranžni slon - očitno ti je ob rojstnem dnevu le uspelo ukrotiti divjega Jusufa ... :)
#367792
Jao , jao, malo človek ne bere rubrike, pa vse zamudi, obletnico, odlične maile,
sramota zame. Sicer navedene ekipe ne bi dohiteval, tekel pa bi. Pod uro sicer ne bi šlo :-)) a to res ni važno. :evil: :shock: :? :--(
#367794
raziskovalec napisal/-a:Jao , jao, malo človek ne bere rubrike, pa vse zamudi, obletnico, odlične maile,
sramota zame. Sicer navedene ekipe ne bi dohiteval, tekel pa bi. Pod uro sicer ne bi šlo :-)) a to res ni važno. :evil: :shock: :? :--(


Joj, pa veš, da sem te hotela celo poklicati, pa sem si mislila, da si sigurno kje na dopustu (in te nisem hotela motiti) ...
Z lahkoto bi zdržal tempo, smo šli precej nad uro ...
(ne vem pa, če veš, kdo je tretja članica ekipe ... no, naj te matra firbec :D )
#367905
Delfi napisal/-a:Velja :D
Ampak uberemo tudi kakšno vzporedno potko in takoj na začetku, za ogrevanje, golovški vertikalni kilometer, ok?
:laola


Seveda, zdaj ni obletnica in se proga prilagodi! :)

(A mi pošlješ kak sms, ker sem dobila nov telefon in sem kar nekaj številk izgubila ... :( )
#368253
Po predolgem času spet malo tekel po Orlah in Golovcu; za kolo pac ni najboljše vreme in ker tečem zgolj pozimi, sem si november rezerviral za tek po ravnem in sele danes začel s klanci.

Iz orel po gozdu do Bizovika, po Hruševski do Pst-ja in na Golovec tek do izhodišča na Orle.

Lustno je blo :)
  • 1
  • 395
  • 396
  • 397
  • 398
  • 399
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA