prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Barb
#10649
Sicer ne spada v to temo,ampak.....

...le zakaj je staša prišla zdajle nazaj v službo.... :?: :?:
:?: :?: ZASVOJENOST :?: :?: :P :P
že v redu,sej razumemo :wink:
Uporabniški avatar
 Barb
#10650
matjaz napisal/-a:[
za vzor jemlji tiste dobre stvari, saj ce bos od naju s fotrom prevzela se "one" druge pi.... si na slabi poti. Ampak glede na to da hitr teces, bos temu usla. :D :D :D


Matjaž,spet smo vn iz te teme
...nekdo bo hhhuuuuudddd :twisted: :wink:
Uporabniški avatar
 matjaz
#10652
:D :D :D kaj bo hud? dobre stvari spadajo k treningu za maraton. hotel sem reci, ko se pripravlajs na maraton, je treba slabe navade malo izpustiti, saj maraton zahteva celega cloveka, glavo+noge. Tudi zato je maraton drug planet, ampak ko sem enkrat prisel tja, sem pa zacel skakati s planeta na planet. :D :D :D
Uporabniški avatar
 Barb
#10655
Hočeš reč,da če ima človek takšne noge kot so tvoje,poleg tega pa še tko dobr razpucan v glavi kot maš ti,z lahkoto preteče 42km :P

Torej folk,obrnte se po nasvet k Matjažu-on že ve kako se to dela :wink:
Da ne bo pomote-preteče XYZ km
Uporabniški avatar
 Staša
#10666
Barb napisal/-a:Sicer ne spada v to temo,ampak.....

...le zakaj je staša prišla zdajle nazaj v službo.... :?: :?:
:?: :?: ZASVOJENOST :?: :?: :P :P
že v redu,sej razumemo :wink:


hehe... :)
 joze
#11716
Pozdravljeni,
zanima me ali je narejen tudi program za oktoberski tek tudi za 21km. Tale od B. Piskurja za 42km je malce huda za mene.
joze
 joze
#11886
Hvala za namig, program je sicer narejen za zacetek od januarja, ampak si ga bom prilagodil. Hvala! Sedaj pa še vprašanje. Glede na to da živim na hribu (Kurešček), tekam (pardon začenjam tekat) samo v hrib in potem samo dol. Tečem cca pol ure(vmes tudi malce hodim) v zelo počasnem tempu na vrh in potem dol. Zanima me ali obstaja primerljivost oziroma odnos koliko teka v hrib je ekvivalent za tek po ravnem.
lp joze
Uporabniški avatar
 bojanu
#11909
Za začetnike je priporočljivo tekati (ali kombinirati s hojo) bolj po ravnem, da dobiš osnovno kondicijo in se telo privadi na napor. Gotovo obstaja kakšna mogoče krajša a bolj ravna pot, kjer boš nabiral kondicijo, da boš čez čas zrel za tek v klanec (takšen tek je seveda dober za moč, a ti vseeno rabiš tudi "dolge" teke ob nižji intenzivnosti)
Uporabniški avatar
 GaGa
#12016
Jaz občasno tečem po Kureščku :D . Najbolj mi je všeč trasa od Križišča ko zaviješ k cerkvi (jaz pridem s smeri Rogatca) pa po peš poti proti glavni cesti (v smer Merkatorja) - to se mi zdi edina sansa, da ni preveč klancev...

Mogoce se pa se kdaj srecamo... boljse kot medveda :D :D :D

Veliko uspehov!!!
 joze
#12302
Hvala za odgovore,
tudi sam tecem od Rogatca(tam sem namrec doma) in je tale do cerrkvice verjetno res malce huda, zato je tale do Mercatorja boljsa (medvedi - priporočljivo je bit glasen...). Čeprav se bom po nasvetu izkušenejših za nek čas bolj posvetil Barju.
lp joze
Uporabniški avatar
 zulu
#15686
joze napisal/-a:...bolj posvetil Barju.
lp joze


Barje je legendarno. Jaz tečem tudi LJ-črna vas-podpeč ali pa tam za mostom v črni po makadamu v neskončnost.
Uporabniški avatar
 bota
#18573
v treningu je napisano 15*400m in me zanima koliko je počitka med teki
Uporabniški avatar
 haupi
#23103
Zdravo,

kdaj pa naj bi prišla ta knjiga v prodajo? Smo že oktobra, pa je še nisem zasledil.

Hvala
Lp iz Velenja

Haupi
Uporabniški avatar
 Martin
#42906
Dve vprašanji:

1. Ima kdo ta program za 42 km od Piškurja, da mi ga pošlje. Povezava mi namreč ne deluje.

2. Kaj je s to knjigo: je izšla? Kje se jo da dobiti?

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA