prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#358001
Pozdravljeni!
Danes sem v družbi legendarnega Zajca prvič pretekla celoten PST :juhuhu: :lauf: in sem tako vesela, da sem mogla kar objavit :lol: . To je bil najboljši zaključek letošnjega leta :laola
Srečno in zdravo 2018!!!
#358006
Hm ja na žalost je tole vse skupaj povsem zamrlo. Teče se še ampak... Včasih so bile cele skupine in se je točno vedelo na katerem km ob kateri uri te bo počakal kdo in ti nekaj tudi ponudil. Sedaj komaj dobiš še kakega tekača od prejšnih let za kak tek. So pa bile nedelje ko nas je bilo res ogromno.
#358010
vencelj napisal/-a:Svoje čase sem še jaz (kot neljubljancan) dokaj pogosto krožil v taki ali drugačni družbi, nekajkrat celo solo . Sedaj pa že lep čas ne...


Res, ja ... Letos tudi jaz nimam za sabo nobenega kroga.
Še celo zajc me ni prepričal, da bi vstala ob štirih in odtekla kakšnega pred službo. :D
#358191
Danes dobil po elektronski pošti. Na zemljevidu https://goo.gl/GHU1I2 so te točke že označene.

Stacionarni žigi na POTI

V mesecu oktobru smo za vse pohodnike, ki obiskujete traso tudi med letom, namestili stacionarne žige, saj vemo, da vsi lokali ob trasi, kjer so žigi trenutno, niso odprti. Nekatere točke so se nekoliko premaknile, načeloma pa so sedaj postavljene na traso POT-i v neposredni bližni lokala. Izjema je KT-4, kjer se stacionarni žig nahaja v bližini POTI ob Vojašnici Edvarda Peperka. Žig je nameščen tudi na Golovcu. Izgled stacionarnega žiga lahko vidite na fotografiji. Vse lokacije žigov bodo v kratkem objavljene na uradni spletni strani.

Slika

OPOZORILO: Ob oz. na žigu ni nameščene blazinice za žigosanje, zato jo je potrebno imeti s seboj.
  • 1
  • 212
  • 213
  • 214
  • 215
  • 216

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA