prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#209430
Oprostite, vendar moram svojo udeležbo za jutrišnji tek odpovedati. Žal se je v službi nekaj zalomilo, tako da bom namesto družbe vašega sopihanja, primoran 12 ur preždeti v pisarni.
Do naslednjič...

LP
Matjaž
#209451
mojculja napisal/-a:Skoda Classix,...no, kakorkoli, jaz bom ob 9h na štartu, pa če kdo pride fajn, drugače pa sama odtečem nedeljski PST.

MIdva sva še vedno zainteresirana. Ampak, če bomo sami bi mogoče štartala na našem koncu - od mene (Fužine) do Loni je ravno 8,5 km. Pa uro bi prestavila za ene 30 min. Kaj praviš?
#209523
Classixovo vikend druženje brez Classixa in v nam bolj domačih logih je uspelo - Fužinski grad moj domicil s podaljškom čez park in nazaj - 16ko smo pa le pospravili; nana, mojculja, Milenko in jaz.
#209549
Ko sem zjutraj stopila na balkon, je bila moja prva reakcija :shock: in "jaz ne grem nikamor" . Ampak, ker sem bila zmenjena, besede nisem hotela požret. In sva šla. Itak, da sem bila po teku zelo zadovoljna. Hvala vsem za družbo :)
#209574
Lepo, da ste bili tako pridni. Sam sem pred nekaj minutami odslužil svojih 12 ur tlake in sedaj vidim predvsem tuš in posteljo. Se beremo in vidimo.

LP
Matjaž
#209891
Za nedeljo obljubljajo simpatične dopoldanske temperature in če kdo ne bo imel doma kaj pametnega početi, povrh vsega pa so v njegovi tekaški opremi tudi štrikane tangice iz angora volne, se mi lahko ob 09:30 pridruži na že znani lokaciji. Koliko K in z kakšnim tempom pa se bomo že dogovorili.

LP
Matjaž
  • 1
  • 14
  • 15
  • 16
  • 17
  • 18
  • 19

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA