prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#351927
DOBRODOŠEL povratnik na druženjih Medo in za njim smo dirkali Denis, Igor, Fricko, Darko, Herman in moja malenkost. Tone in Mrinka sta pa ravno startala v nočno izmeno......sem vidmo.
#352490
Družba padla je ideja, da mal predabitiramo sezono 2016 in to ta petek 23.12. ob18h pod smrekco na glavnem trgu in gremo v Orient na čevape ali v Napoli na pizzo. Seveda kak kuhanček ali pirček bo tudi sedel....se vidmo.
#352645
Zadnje druženje v letu 2016 je za nami na žalost smo švicali samo jaz, Fricko in Roberto.........SREČNO IN ZDRAVO LETO 2017 pa čim več zdravo pretečenih KM vam želim TEKAČ 007..........SE VIDMO. ps pobiram po 10e za Galina, ki je mal pred novim leto izgubil svojo bolšo polovico.
#352948
Včeraj so torkova druženja potekala po zelo leeedeni progi, da vetra ne umenjam ampak laufal smo. ....RAZGLASITEV razultatov za TEKAŠKI POKAL OBČINE KAMNIK za leto 2016 bo 24.01 2017 ob 18h v šoli Stranje, se pravi takoj po tekaških druženjih........se vidmo.
#353583
DRUŽBA liga sv.Primož je zanami, ostane nam še vedno torkovo druženje dan je dalši zato bomo do prestavitve ure startali ob 17 uri še vedno zimsko traso. Aprila pa podalšamo na dalšo in startamo ob 18 uri......se vidmo.
#353794
Čas hiti včeraj smo zaključili še eno zimsko druženje. Tako nasledji TOREK in tja do konec oktobra se pričnemo dobivati ob 18h oziroma počasnejša skupina 17;45 in tečemo letno traso cca 15 km.......se vidmo.
#353911
Ta torek smo uspešno startali v letno sezono pretekli letno traso( takratko) ter zapili novi AUDI katerega vozi Medo and femeli, blo je luštno......se vidmo naslednji torek ob 17:45 oziroma ob 18:00.
  • 1
  • 59
  • 60
  • 61
  • 62
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA