prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#342636
Tako tudi LJ maraton je pospravljen spet smo rasturali........Sebo, Fricko, Denis, Darko,Herman,Romanna 42km ,čestitke ....... na 21km smo pa dirkal Medo,moja malenkost, Tone, Drago ter naše bejbe Tamara, Maja, Marinka in Darinka.....No jutri je torek in dogovorili smo se da se zberemo zadjič ob 17h in to velja za obe skupini, tekli bomo skupaj počasi saj tako ali tako še okrevamopo maratonu.......čelka zaželjena bo že tema, zato začnemo nasledji torek ob 16 uri pa tja do spomladi trasa seveda zimska .........se vidmo.
#342721
Prvi torek po maratonu evo nas zagnance. Zbralo se nas je deset in počasi smo odkresali po zimski trasi, res počasi pa vseeno smo se kmalu ločili v dve skupini .Maja vse najbolše in hvala za čudovit teranov liker. Pogovor je padel kako oziroma kdaj bi se dobivali naprej v zimskem času. Problem večine je delvni čas zato je padla ideja da bi startali ob 16,30 jaz pravim stvar dogovora........se dogovorimo in vidmo.
#342867
Pozdravljeni,
tule so rezultati za prve tri po kategorijah za državno prvenstvo v maratonu za veterane in veteranke za leto 2015, ki so doseženi na Ljubljanskem maratonu, 25.10.2015.

Veterani:
M 35
1.m. SUHADOLNIK Aleš 2:37:50
2.m. ZARNIK Sebastijan 2:41:29
3.m. ROJNIK Klemen 2:41:35

Čestitke našemu veteranu za osvojeno 2. mesto za državno prvenstvo :-- :drink :laola
#343013
Nismo samo nazdravili ampak smo se celo fajn najedli. Topel pohan zrezek na cilju in to na hladen večer pa vroč domač čaj z domačim zvarkom, res je pasal. Herman hvala in še enkrat vse naj, naj za abrahama.........tekli smo Marinka, Darinka, Maja, Tamara, Tone, Herman in moja malenkost....se vidmo.
#343613
Že ta torek smo tekli v dveh skupinah, ker zaradi delovnega časa ne moremo uskladiti časa druženja bomo od torka na prej tekli v dveh skupinah. prva starta ob16:00, druga skupina pa ob 17;15 skoraj obvezna čelna svetilka......drugače se pa vidimo že jutri na 7. zimski ligi na sv.Primož...eni startamo in Mekinj ob 8:30....se vidmo.
#343895
Laufal ta torek Marinka,Tina,Tamara, Tone, Darko, Roberto, Andrej,Herman in moja malenkost....megla v Mekinjah in Kamniku.....Godič,Stahovica pa jasno ampak noč nas je vseeno ujela......se vidmo.
  • 1
  • 57
  • 58
  • 59
  • 60
  • 61
  • 63

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA