prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

Uporabniški avatar
 Šmarnagora
#328643
Hej živjo!

Bi prosila za informacije... Kakšna pa je pot do Kredarice? Je preveč snega? Oz so gojzarji dovolj ali je potrebno imeti dereze? Kako pa je s Kredarice do Triglava?

Smo mislili iti med vikendom malo pogledati :)


Samo kakor sem brala (http://gorski.vodnik.alpinizem.net/blog/) ne bi smelo biti prenevarno :)

Drugače pa čestitke! Jaz dvomim, da mi bo uspelo kdaj prej kot v 4urah pridt na vrh :D
Uporabniški avatar
 Šmarnagora
#328711
Hvala za informacije.
Smo se potem odpravili na Škrlatico (iz Vrat) in je pot brez problema prehodna brez derez. Je tudi ene 2x po 100m snega, ampak je bilo precej "plundrasto" zaradi vročine, tako da ni bilo nevarno.
 TONEK
#341253
Brez štartnin in njihovih avansov :evil: , brez gasilcev in zapore cest, brez štarterjev in okrepčevalnic, se lepa tekma da izvest. Smo pogrešali le Valentino, ob povratku pili pivo in se imeli dolgo fino.
Hvala, Karmi.
Drugo leto pa spet.
Uporabniški avatar
 majcka
#341259
TONEK napisal/-a:Brez štartnin in njihovih avansov :evil: , brez gasilcev in zapore cest, brez štarterjev in okrepčevalnic, se lepa tekma da izvest. Smo pogrešali le Valentino, ob povratku pili pivo in se imeli dolgo fino.
Hvala, Karmi.
Drugo leto pa spet.


Ni imel kdo navijat! :lol:
 daca10
#341275
Bravo :laola ...fajn druščina ste bili :D :clap: :clap: .
Srečali smo se na vrhu, kjer je bila res gneča.
Jaz sem se udeležila pa 3.TKTG, ki so se ga spomnili 'nori' Gorjanci. Štart v Gorjah, tek do Krme, na Planiko, po Gorjanski smeri na Triglav, Planika, Vodnikov dom, Pokljuka, cilj v Gorjah. No, dekleti sva štartali v Krmi 8) ...super je blo :juhuhu:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA