prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#295763
AVI napisal/-a:Še zadnji trening za Božičke je popolnoma uspel...Muc pa me je "raztegnil" in prizemljil :oops: ...da mi še sedaj ni nič jasno :shock: ... :lol: :lol: :lol: Seveda analiza ni izostala... Super je bilo! :D

Se vidimo v soboto...ko bo bo Rožnik poln Božičkov. :D :laola




hahahahaha... :lol: :lol: :lol:
Me zanima, kdo je koga prizemljil?!!...jest sem komej zdej prišel do sape... :--
Super je blo, sicer spet neke hude gužve ni blo ampak bo pa zato v soboto tolk bolj pestro! :wink: ...sej vem, da se vsi "šparate" za Božička. :lol:

Bela kava, v odlični družbi na toplem, je pa itak čista zmaga! :clap: ...see ya :wink:
#295782
muc napisal/-a:
AVI napisal/-a:Še zadnji trening za Božičke je popolnoma uspel...Muc pa me je "raztegnil" in prizemljil :oops: ...da mi še sedaj ni nič jasno :shock: ... :lol: :lol: :lol: Seveda analiza ni izostala... Super je bilo! :D

Se vidimo v soboto...ko bo bo Rožnik poln Božičkov. :D :laola




hahahahaha... :lol: :lol: :lol:
Me zanima, kdo je koga prizemljil?!!...jest sem komej zdej prišel do sape... :--
Super je blo, sicer spet neke hude gužve ni blo ampak bo pa zato v soboto tolk bolj pestro! :wink: ...sej vem, da se vsi "šparate" za Božička. :lol:

Bela kava, v odlični družbi na toplem, je pa itak čista zmaga! :clap: ...see ya :wink:

Vidva pa sam jamrata... :--
Verjetn sta oba letela k sneti skeri :arrow: še dobr da me ni blo!! :P

Upam da mi vsaj v soboto znese! :wink:
#295842
5r002 napisal/-a:
muc napisal/-a:
AVI napisal/-a:Še zadnji trening za Božičke je popolnoma uspel...Muc pa me je "raztegnil" in prizemljil :oops: ...da mi še sedaj ni nič jasno :shock: ... :lol: :lol: :lol: Seveda analiza ni izostala... Super je bilo! :D

Se vidimo v soboto...ko bo bo Rožnik poln Božičkov. :D :laola




hahahahaha... :lol: :lol: :lol:
Me zanima, kdo je koga prizemljil?!!...jest sem komej zdej prišel do sape... :--
Super je blo, sicer spet neke hude gužve ni blo ampak bo pa zato v soboto tolk bolj pestro! :wink: ...sej vem, da se vsi "šparate" za Božička. :lol:

Bela kava, v odlični družbi na toplem, je pa itak čista zmaga! :clap: ...see ya :wink:

Vidva pa sam jamrata... :--
Verjetn sta oba letela k sneti skeri :arrow: še dobr da me ni blo!! :P

Upam da mi vsaj v soboto znese! :wink:



:-- ...se vidimo danes ob 18:00...see ya :wink:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA