prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#344475
1. slavisti me lahko popravite kako se pravilno sklanja Tae (tajov ali taeov se mi čudno sliši).

Glede na to, da so me bili nekateri kar veseli, da sem se ponovno javil, je morda sedaj tudi priložnost, da se tudi vidimo po dolgem času. Včasih smo se videvali na tekmah, sedaj pa se lahko kar tako brez posebnega razloga.

Na splošno kaj sem imel v mislih: en vikend še v januarju 2016 bi se nekje dobili, skupaj nekaj malega odtekli v pogovornem tempu in potem nadaljevali druženje v kakšnem lokalčku, gostilnici, pizzeriji.

Kdor je pogumen in si želi druženja z mano in ostalo staro gardo Tekaškega forumu naj se javi.
#344478
Ideja ni napačna. Pri meni se pojavi dilema kaj je pogovorni tempo. To vem kaj kaj je ampak bolj kot ne koliko to pomeni na km? Imam priliko videti tekača, ki jo redno šiba po PST-ju. Poznava se ne zgolj vljudnostno se pozdraviva pa vprašanje koliko km danes pa hitrost pa take.Lahko ga srečam tudi večkrat na teden . Manj kot 24 km ni šans. Pa vedno teče počasi. Pogovorni tempo. Na izi. Zadnjič sva ga z Simono srečala... samo 4:45 km nič hitrega. Z Simono sva se samo spogledala pa nič rekla. Torej tukaj nimam kaj delati. :D Po polžje lepo počasi naprej sploh sedaj ko je malo snega.
#344579
vencelj napisal/-a:Včasih smo imeli novoletna srečanja :TF) ...

Ja, ERO (glavni šef) je nekak mrknil, področni TF-ji so mrknili ...
Sem imel namen organizirat TF čago na Štajerskem - MB, pa nisem imel poguma, ker se sedaj vsi skrivajo za nekimi Xzy53 imeni in se počutijo varne, če so anonimni. Z neznanci pa je težko delat čago. Se spomnim naših začetkov, ko smo komaj čakali tekme, ker smo se tam prepoznavali s tekaškimi majicami TF z napisom imena. Danes se ljudje bojijo lastne sence. Ne vsi, eni pa.
#344669
Razi, kar se mene tiče lahko že ta vikend, se pravi v soboto 16.1.2016 ali v nedeljo 17.1.2016. Je pa tako, da sem že ocenil, da s tem ne bo nič, ker kakšnega pretiranega zanimanja ni.
#344672
vencelj napisal/-a:Včasih smo imeli novoletna srečanja :TF) ...


...in včasih smo v jesenskem času imeli odličen fotrov tek okrog Brda, zelo dobro obiskan in to sredi tedna (četrtek) + večerno druženje z razglasitvijo. Prava žurka Tekaškega foruma.
Še pomnite... :?:

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA