prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

 dvince
#237874
Arabo napisal/-a:Danes (sobota) popoldan (predvidevam okoli 16-ih) bom poskusno in v bolj turističnem tempu pretekel novo progo martinovega teka (SanSimon-Belveder-Dobrava-Izola-Jagodje-Livade-Polje-Izola-SanSimon).


oj greš še kaj po tej trasi ta teden?
rabim enga zajčka,. z zemljevidom se mi ne da tam sam zgubljat :)
Uporabniški avatar
 Arabo
#237875
Danes imam namen nekaj daljšega odlaufat. Verjetno se pridruži tudi Vlado. Odvisno pa je od ure, ko bom lahko šel. Odvisno kaj nameravaš tudi ti: samo progo Martinovega teka ali še kaj več. Ti še javim, okoli 15-ih.
 Coldinside
#239460
Zdravo ! =)
A mi zna kdo povedat kolko je dolg "nov" krog na bonifiki ?
Najdi.si zemljevid pravi da bi mogu bit po novem okoli 950m, pa me zanima ce je kdo z gps-om kej tekal tam naokoli pa mi zna potrdit al popravit =)
Lp
 dvince
#239461
Coldinside napisal/-a:Zdravo ! =)
A mi zna kdo povedat kolko je dolg "nov" krog na bonifiki ?
Najdi.si zemljevid pravi da bi mogu bit po novem okoli 950m, pa me zanima ce je kdo z gps-om kej tekal tam naokoli pa mi zna potrdit al popravit =)
Lp


tisti ki imajo GPS pravijo da je dolg 970m
 zile983
#245441
Lep pozdrav,
pred par dnevi sem začel teči na Bonifiki, sedaj pa bi rad šel tečt v naravo in me zanima kje so kakšne proge, da so dokaj brez klancev.

hvala.
Uporabniški avatar
 Arabo
#245603
Če si iz Kopra, jih poznaš že sam. Poglej okoli sebe in opazuj, kje vidiš tekače!!!

Drugače pa je lep krog okoli Kopra, potem imaš malo daljši tek Koper-Izola-Koper, in še Koper-Škocjanski zatok-Koper, ali samo škocjanski zatok. Malo daljše kroge lahko delaš že po samem centru Kopra.
 peterv6i
#247145
Arabo napisal/-a:Danes (sobota) popoldan (predvidevam okoli 16-ih) bom poskusno in v bolj turističnem tempu pretekel novo progo martinovega teka (SanSimon-Belveder-Dobrava-Izola-Jagodje-Livade-Polje-Izola-SanSimon).


Je kakšen zemljevid kako poteka ta trasa (martinovega teka)?

Moji večerni krogi po izoli so takšni:
Slika

Tečem predvsem zvečer okrog 20:30 - 21 ure.. prej ne utegnem..
Ima še kdo kakšne proge okoli izole?
 peterv6i
#247146
Arabo napisal/-a:Danes (sobota) popoldan (predvidevam okoli 16-ih) bom poskusno in v bolj turističnem tempu pretekel novo progo martinovega teka (SanSimon-Belveder-Dobrava-Izola-Jagodje-Livade-Polje-Izola-SanSimon).


Je kakšen zemljevid kako poteka ta trasa (martinovega teka)?

Moji večerni krogi po izoli so takšni:
Slika
oziroma cela slika
http://www.shrani.si/f/2R/MP/1V9K98xp/tek.jpg

Tečem predvsem zvečer okrog 20:30 - 21 ure.. prej ne utegnem..
Ima še kdo kakšne proge okoli izole?
Uporabniški avatar
 Arabo
#247179
Povedal ti bom verjetno, to kar že veš. Progo lahko podaljšaš, če tečeš od ladjedelnice mimo Delamarisa in svetilnika ter Sončnem nabrežju do San Simona. Prav tako jo lahko podaljšaš in malo "otežkočiš" s tekom iz San Simona na Belveder ali celo Roneka ter po Dobravi nazaj do Jagodja (po tunelu).

Povezava do trase Martinovega teka pa je naslednja:
http://maps.google.com/maps/ms?ie=UTF8& ... e&t=h&z=15 oziroma http://www.cksp-izola.si/martinov10.html.

Jaz ko tečem po Izoli imam še nekaj variant, da si olajšam ali otežim tek, in sicer: tek med bloki po Livadah, ali grem gor in dol po ulicah med Delamarisem in Svetilnikom, tek lahko podaljšaš tudi z dodatkom mimo Mehana do Rude ali celo do bolnice.

Zanimivi del teka te lahko čaka tudi od tunela v Jagodju do taborniškega kampa nad obvoznico ter potem ob obvoznici spet do Livad (mimo vinogradov Vinakoper).

Če pa te zanima kaj bolj "višinskega" pa si lahko privoščiš tek v Šared ali Malijo.

Upam, da sem ti pomagal.

LP
 bruny
#259483
:D V petek pohodniško po delu slovenske obale med Piranom in Strunjanom. Pot ravno ne omogoča pohodniških presežkov ampak vseeno je ob njej zanimiv segment pojavov in zanimivosti. Startal sem pred Morsko biloško postajo v Piranu - ustanovo, ki z znanstvenim pristopom skrbi za slovensko morje in priobalni svet. V nadaljevanju sem se ob hoji fokusiral predvsem na ogled klifov ob poti, dveh sladkovodnih jezer tik ob morju v Fiesi in strunjanskih solin, kjer obnova lepo napreduje... Nad Strunjanom sem se navezal na Parenzano - Porečanko in preko predora Valeta sestopil v Portorož in nato nadaljeval naprej ob skladiščih soli in kompleksu Bernardin nazaj v Piran - Fornače. V prijetnem jutranjem hladu srečal kar nekaj pohodnikov, tekačev, kolesarjev... razen v delu med Fieso in strunjanskimi solinami, kjer je nekoliko bolj samotno. Pot v gozdiču nad Pacugom je še najmanj urbana in omogoča pristen stik z naravo. Strunjanske soline so del kjer se je čas vsekakor ustavil in tehnologija pridobivanja soli je še zmeraj v glavnem pristna kot pred stoletji...in pravilno je tako. Razmere za hojo odlične in ducat opravljenih kilometrov vsekakor lep uvod v petkov dan...

GPS med Strunjanom in Piranom: http://connect.garmin.com/activity/105950563

Lp bruny
Uporabniški avatar
 miro
#266511
14 in 15.11. bom zopet malo počival v Bernardinu, pa me zanima, če bi zopet kdo tekel z menoj po vaših trasah!
Lansko leto je bilo odlično - z Arabovo pomočjo sem spoznal lep del slovenske Istre ter se imel izredno lepo!
Upam, da bom leto to lahko ponovil :D :D
Lp!
Miro
Uporabniški avatar
 miro
#293455
Evo, da dvignem temo. Od jutri do srede bo zopet v Bernardinu.
Bi se našel kdo, ki bi z menoj pretekel nekaj km po slovenski Istri,- po meni neznanih poteh :D :D
Lp
Miro
  • 1
  • 33
  • 34
  • 35
  • 36
  • 37

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA