prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#368720
Dragi moji,

Super ste! Ohranjate duh Golade srecne drage mi poti domace! Srce mi od radosti kar tekaske superge obuva! ❤️

No um am zakaj sem pa ravno tu?
Moj prijatelj pohodnik je pripravil en (ok pespotni) opis dela PST, ki precej pokriva tudi Golado. Uha, noro!
https://f1.exposure.co/pot-ob-zici-e

Upam, da se vam kmalu spet pridruzim - ni poskodb, ni ovir, je motivacija!

Vse vas objema vas omiljeni nadvojvoda
Pegaz :)
#368831
Pozdrav!

Enkrat konec junija (med 24. in 27.) bi sprašil eno tako klasično Golado. Tempo pogovoren. Analiza obvezna.
Je kaj avanturistov?

Lp, oranzni slon

p.s.: Do takrat se lahko dogovorimo za kakšno hitro hojo po trasi. :)
#369018
Pozdrav!

24. je tukaj in bil sem dovolj priden, da se upam odpravit na eno klasično Golado.
Je kaj interesa za pogovorni tek in analizo? Prijave zbiram do jutri (v četrtek) zvečer. :)
Ja, Jusuf tudi ti greš lahko zraven. Prva runda analize je tvoja. :)
Lp, oranzni_slon
#369027
Pozdrav!

Našli so se prostovoljci za eno poletno Golado. Ne bom pisal o datumih in urah začetka. Zagotovo napišem poročilo v vseh podrobnostih. Toliko, da se bo za zgodovino vedelo, kdo je preveč jedel pred začetkom teka in je potem pustil topli obrok gozdnim živalim za smreko na vrhu "egometra", kdo je zmogel v pogovornem tempu samo besedi "ja, ne", kdo je govoril obratno povratne vice Goladarkam začetnicam in podobne pomembne neslanosti.
Bodite lepo in spremljaje razvoj dogodkov.

Lp, oranzni_slon
#369043
Pozdrav!

V torek 29.6.2021 zjutraj mi je v prijetni družbi Milkca uspelo opravit z Golado v prijetno pogovornem tempu v zelo luštnem času (to se sliši 50:15). Pogovor je nekoliko zastal v klancu proti observatoriju in potem malo manj na egometru. Spomnila sva se tudi kolesarjev, ki jih včeraj nisva srečala. :) Ura na vrhu egometra je bila zelo spodbudna in spust proti vulkanizerju je bil sproščujoč. Ravni del do cilja sva izkoristila za ogled flore in favne, ter novosti na trasi.
Analiza je bila. :) Poglobljena. :) Menda je sedaj na vrsti KRožnik. (Javim, ko bo kaj novega.)
In potem sva jo mahnila domov.
Danes se počutim zelo olimpijsko. :) In mislim, da bo treba to kmalu ponovit.
Hvala vsem, ki ste se prebili do tukaj. (Ni še za bralno značko, bo pa kmalu.) ;)

Lp, Oranzni_slon
#369091
50:15??? Kje sta krajšala? :twisted: :clap: :clap: :clap:

No, če bo kdo poleti za kakšno Golado v malo bolj poletnem tempu, sem načeloma za.
Sicer pa bolj po Rožniku tečem. Kjer tudi srečujem razne ptice. Včeraj sem srečala ščinkavca in ptico, ki mi ni povedala svojega imena, danes pa prav od blizu šojo (ponavadi jih vidim od daleč, nekje na drevesu) in taščico.
Da ne bo Oranžni slon mislil, da se ptice samo po Golovcu sprehajajo. :wink:
#369134
Draga Špela!
spela* napisal/-a:50:15??? Kje sta krajšala? :twisted: :clap: :clap: :clap:

Prav čisto nič nisva krajšala. Šla sva original Golado po Hradetskega cesti in stopnicah.
Sva bila pridna in sva prej ustrezno vadila, pa nama je letelo. :)

spela* napisal/-a:No, če bo kdo poleti za kakšno Golado v malo bolj poletnem tempu, sem načeloma za.

Super. Javi, kdaj ti ustreza in gremo. :)

spela* napisal/-a:Sicer pa bolj po Rožniku tečem. Kjer tudi srečujem razne ptice. Včeraj sem srečala ščinkavca in ptico, ki mi ni povedala svojega imena, danes pa prav od blizu šojo (ponavadi jih vidim od daleč, nekje na drevesu) in taščico.
Da ne bo Oranžni slon mislil, da se ptice samo po Golovcu sprehajajo. :wink:

Orazni_slon si ogleduje le ptice v parku. :) Na Golovcu raje gleda srne, zajce in lisice. :)
Lp, orazni slon
#370231
Hoj!

raziskovalec napisal/-a:Pa res skrajni čas, da se tu začne kaj dogajati. :lol: 1. mentalno, 2. fizično.


Najprej ogrevanje, potem akcija, na koncu raztezanje. Mentalno in fizično. :)

Lp, Jusuf
  • 1
  • 396
  • 397
  • 398
  • 399
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA