prostor za dogovore o skupnih treningih - kje, kdaj, kako, ...
tu so vam na voljo tudi predlagani programi treninga

Moderatorji: ero, pegaz

#341620
Pozdrav!
Bajsi napisal/-a:Helou!
Torej, Rožlada za tri tedne (!!!!) z moje strani odpade. V tem času bom vsak dan, no skoraj vsak dan, ležal pri Petri na postelji.

Bošček. Malo se mi smiliš. ;) Ampak res malo. :)
Ali sem prav videl, da bo naslednja Rožlada 27.10.2015?

Lp, oranzni slon
#342115
Pozdrav!

V torek je bila Rožlada uspešna. NMBajsi so pokazali zvrhano mero pripravljenosti. Čas je bil ustrezen. Rama je pokazala znake okrevanje.
Včeraj je bila tudi Golada. Sicer malo kasneje ampak tema ne moti. Končala se je brez presežkov. :) Pravzaprav sem vesel, da sem končno spravil skupaj 20km v enem tednu. :)
Za ponovit tudi naslednji teden. ;)

Lp, oranzni slon
#342360
Pozdrav!

Včeraj so bili NM Bajsi izpostavljeni na milost in nemilost hitrih in malo manj hitrih tekačic po Rožniku. Mojo malenkost so zadržali steklarski posli daleč na robu domovine. Glede na to, da se NM Bajsi še niso oglasili s poročilom predvidevam, da je bilo mučenje kvalitetno. :)
Jutri Golada bo. Moja malenkost bodo opravili z njo potem, ko opravijo protokolarne obveznosti. :) Priložnost za tiste, ki jim moja družba ni mila, da v običajnem terminu sprašijo levo ali desno Golado. ;)
Srečno!

Lp, oranzni slon
#343760
Pozdrav!

Lahko rečem, da je uspešen tekaški teden za nami. :) V torek Roažlada v intervalni izvedbi. Pridružil se je tudi Razy in smo skupaj intervalili v rahel breg. :) Meritev trase je bila izvedena in tudi meritve časa so bile opravljene. Rezultati bodo ostali Rožladina skrivnost. :D
Tudi Golada je bila intervalna le, da je tokrat manjkala NM Bajsi. Oval je z zenovsko mirnostjo prenašal najino cepetanje v najvišjem ritmu, ki sva ga zmogla. Tudi tokrat so se opravile meritv in takoj postale goladarska Skrivnost. :)
Naslednji teden je spet na programu 10km teka. :)
Srečno.

Lp, oranžni slon
#343763
oranzni_slon napisal/-a:Pozdrav!

Lahko rečem, da je uspešen tekaški teden za nami. :) ....
Lp, oranžni slon

Vse je res. Ni kaj za dodat. Srečen sem, da sem po dolgem času bil sposoben narediti intervale. Kakršnekoli. :clap:
#346072
Pozdrav!

V soboto po tretji bi naredil nekaj krogov na ovalu v pogovornem tempu? Kakšen kandidat/ka za družbo?

Lp, oranzni slon

p.s.: Tempo bo zagotovo pogovoren in krogov ne bo prav veliko.
#348186
Pozdrav!

V četrtek vabim na nekaj krogov po ovalu. Za v hrib bom potreboval še nekaj aktivnega počitka. (celimrane PRESS)
Bi se kdo pridružil? Tempo pogovorni. :)

Lp, oranzni slon
#349638
Pozdrav!

V četrtek 04.08.2016 okoli 18-ih bom naredil nekaj krogov na ovalu. Predvidoma intervalov. :) Pride kdo zraven za družbo? :D Slonje lomastil po atletski stezi bom zmerno do pretežno počasi.

Lp, oranzni slon

p.s.: Ne, ni se potrebno mučit v mojem počasnem ritmu. Le malo spodbude dam/potrebujem. In ni vse tako sivo, če imaš s kom oditi na pivo ... (Hladno pivo) ;)
Nazadnje spremenil oranzni_slon, dne 02 Avg 2016, 06:32, skupaj popravljeno 1 krat.
  • 1
  • 383
  • 384
  • 385
  • 386
  • 387
  • 400

VESELI BOMO VAŠIH KOMENTARJEV in PREDLOGOV GLEDE NOVEGA PORTALA